امروز : شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵
  • شروعی قدرتمند
1

جذب های روزانه

هیئت مدیره عضویت: بهمن ۹۵ پست ها: ۱۶
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
downvote0 | 5upvote
لینک مستقیم

این تاپیک مکان مثبتی است که شما می توانید از جذب های کوچک و بزرگ خودتان را ثبت کنید. مهم نیست جذب های شما خیلی کوچک هستند یا خیلی بزرگ، بلکه آنچه حائز اهمیت است هشیاری شما از وقایع پیرامون تان می باشد. اگر حواستان را حول محور قانون جذب جمع کنید رویدادهایی را به زندگی تان وارد می کنید که شاید خودتان هم شوکه شوید. جذب کردن خواسته بدان معنا نیست که گوشه ای بنشینیم و تفکر مثبت کنیم یا در حین فکر کردن به خواسته مان همان لحظه آن را جذب نمائیم بلکه جذب یعنی ما عاشق هدف مان باشیم و در خواسته مان غرق بشویم و آن را در بازه زمانی در آینده دریافت کنیم.

+ شرایط شرکت در این بخش:

• از کوچکی یا بزرگی جذب های روزمره تان نهراسید و در اسرع وقت در اینجا آن را مکتوب کنید.
  • از تمسخر یا کنایه دیگران نترسید زیرا این جذب شماست و برایتان ارزشمند است.
  • نظام افکاری تان را بابت عدم مکتوب کردن بشکنید زیرا تعداد کمی هستند که دست به قلم روی کاغذ فکر می کنند.

+محاسن شرکت در این تاپیک:

• ایجاد تعامل گروهی و مرجع باوری سایر افراد که قانون جذب در حال فعالیت دائمی است.
  • قدرت باورهایتان به رشد و موفقیت خودتان بیشتر می شود.
  • به قدرت نوشتن و مکتوب کردن پی خواهید برد.
  • با نوشتن به اهداف زندگی تان تداوم بیشتری خواهید داد.
  • توجه و تمرکزتان روی جنبه های مثبت زندگی تان بیشتر خواهد شد.
  • دریافت هدایای ویژه برای 5 نفر فعال در نظرات کلوپ و سایت

شرکت در این تاپیک برای عموم دوستان آزاد است.

با آرزوی موفقیت و جذب های پی در پی شما دوستان

هدی مهدی زاده عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۱۸
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
illegal0 downvote0 | 5upvote
لینک مستقیم

دیروز عروسی دعوت بودیم

منم پول کم داشتم ولی با خودم گفتم من بهترینم، رفتم مغازه لوازم آرایشی گفت هر چی میخوای بردار هروقت تونستی بیار و دوستمم بهم پیغام داد یه آرایشگاه ارزون و خوب بهم آدرس داد، خلاصه که همه چی خوب پیش رفت.خداوندا سپاس

نقل قول 
محمدجابر خاموشی عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۳۰
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
illegal0 downvote0 | 7upvote
لینک مستقیم

سلام ضمن تبریک به همه دوستان وجناب ساجدی جهت اراده ی خداوند در جهت مسیر جدید /enlightenedامروز در حین رفتن به سمت محل کار به ترافیک سنگینی خوردم و خدا رو شکر کردم که در بهترین زمان و راحت ترین مسیر به محل کار میرسم وزمانی که در یک خیابان با بن بست ترافیک مواجه بودم ناگهان به ذهنم حطور کرد برگردم ودر مسیر دیگری قراذر بگیرم که همین کار رو کردم و واقعا عالی بود خیلی راحت درمسیری قرار گرفتم و سریع به محل کار رسیدم و دیدم جناب ساجدی پیام میدهند که مدزسه آرزو ها محلی برای تایپیک جذب هاست // خدا رو شکر وسپاس از این همه دستاوردheart

نقل قول 
محمدجابر خاموشی عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۳۰
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
illegal0 downvote0 | 4upvote
لینک مستقیم

نقل قول :

هدی مهدی زاده در تاریخ 1394/01/29 - 08:34 گفت :

دیروز عروسی دعوت بودیم

منم پول کم داشتم ولی با خودم گفتم من بهترینم، رفتم مغازه لوازم آرایشی گفت هر چی میخوای بردار هروقت تونستی بیار و دوستمم بهم پیغام داد یه آرایشگاه ارزون و خوب بهم آدرس داد، خلاصه که همه چی خوب پیش رفت.خداوندا سپاس

پاسخ :سلام خدا رو شکر

نقل قول 
مهدی عابدینی عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۳۴
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
لینک مستقیم

سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم، مبلغ  100 هزار تومان به حساب الکترونیکی من که در یکی از سایت ها عضو هستم واریز شده و من با اون 100 هزار تومان کلی محصول صوتی موفقیت از اون سایت خریدم. 

سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم،

نقل قول 
عباس صابری عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۶۹۰
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
لینک مستقیم

دیشب رفتم مغازه دوستم پرینت بگیرم گفت که دستگاه  گیرنده اش خرابه و داد که براش تعمیر کنم.

ضمن اون پول پرینت را هم نگرفت.

نه تنهاپول ندادم بلکه سود هم برام داشت

خدایا شکرت enlightened

نقل قول 
عاطفه رفیعی عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۴
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
لینک مستقیم
مدتها تو فکر گلدون بودم خییلی دوست دارم. خیلی اتفاقی گلدون هدیه گرفتم از 2 نفر و میدونم باز هم میگیرم.
نقل قول 
حدیث م عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۸
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
لینک مستقیم

خدایا شکرت ، هرروز که میگذره انگار تغییرات در جذبهام هم بیشتر مشهود میشه. دیشب یه جایی واسه عید دیدنی رفتیم که تمام چیزهایی که تو هفته پیش تودلم خواسته بودم اونجا بود واقعا شوکه بودم . جالبه که همسرم هرکدومش که پیش میومد و میدونست یواش درگوشم میشمرد جذب اول، جذب دوم . خیلی هیجان داره، خدایا سپاسگزارمheart

نقل قول 
F • F عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۱۲۰
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
لینک مستقیم
خداروشکر دیروز یک پیچ کوچیک پیدا کردم که خیلی کاربردی بود برام در حین کار که واقعا شاید در نگاه اول بشکل پیچ نبود از بس کوچک بود و در جایی که اصلا تصور نمیشه کرد به چشمم خورد که کارمو بخوبی را ه انداخت و خداروشکر بخاطر جذب های کوچک و کاربردی ,,و خداروشکر که جواب,سوالی رو که مدتی تو ذهنم بود با جذب این پیچ کوچک ,جذب کردم (باور من اینه که فکر کردن به جذب حتی جذبهای دیگران هم واسه خودآدم جذبهای خوبی بهمراه داره,بعبارتی جذب جذب میاره :-))
نقل قول 
یدالله عزیزی عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۲۱۹
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
لینک مستقیم

سلام . روز بسیار خوبی برای همه تون آرزومندم

امروز صبح از خونه به مغازه میومدم با خودم گفتم چقدر خوب میشد که یکی از بهترین دوستانم که خیلی خیلی هم دوستش دارم

مغازه باشه و آنلاین باشهتا باهاش حرف بزنم و ساعات اولیه هفته کاری ام رو با صداش آغاز کنم چونکه همیشه و از هر نظر

به من محبت داره و این محبت خالصانه اش باعث خیر و برکت های فراوونی برام شده و میشه .

تا لب تابم رو رشن کردم دیدم آینلاینه و برام پیغام هم داده . خدایا بینهایت شکرت

آقای صابری قلبا"و عاشقانه و بیحساب دوستت دارمheart

نقل قول 
لاله فروزانی عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۲
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
لینک مستقیم

خدایا سپااااااس امروز کارام به بهترین شکل انجام شد براحتی همونطور که خواسته بودم البته خیلی بهتر از تصورم :))

1. بدون هزینه رفتم تا بازار ، سر کوچه ماشینی کنارم ایستاد و متوجه شدم از همسایه هاس و منو رسوندن تا مقصد شکرت خدا :)

2.تمام کاراهای بانکی بدون هیچ ترافیکی انجام شد ، دوتا بانک کار داشتم و نفر اول بودم با اینکه شنبه همیشه ترافیک مشتریه :)

3.وارد بانک که شدم به رییس سلام کردم چند دقیقه بعد خود رییس امد در جایگاه کارمند بانک نشست و کار منو انجام داد حتی فرمهای مربوطه را خودش پر کرد و من فقط امضا زدم ، بسیار خوشرو به سوالاتم پاسخ دادن :)

4. برای اموزش و ادامه ی کار عکاسی رفتم اتلیه دوستم که البته خود دوستم جذب من بوده ، ایشون و داداشش بسیار استقبال کردند و قراره بدون هزینه من از تجربه و اطلاعاتشون در زمینه عکاسی و ادیت استفاده کنم :)

5.داداش دوستم گفتن که فلش ببرم و فایلای جذب و راز و  مطالب عکاسی برام کپی کنند :)

6.کلید منزل فراموش کردم همراهم ببرم موقع برگشت گفتم من براحتی وارد متزل میشم ، در کمال تعجب در منزل باز بود در صورتی که خیلی خیلی کم اتفاق میفته در منزل باز باشه :) 

خدایااااا لازمه بگممممم عاشقتممممم شکرررررت همراه بی همتاااام :))

من مغناطیس جذب بهترینااام 

نقل قول 
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
illegal0 downvote0 | 7upvote
لینک مستقیم
خداروشکر 150/000 تومان جذب کردم ,رفتم ناهار برگشتم دیدم یک تراول صد تومنی و پنجاهی رو میزم روی سررسیدمه,نو و تا نخورده یعنی کار کیه؟؟؟؟
نقل قول 
فهیمه خدری عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۴۷
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
لینک مستقیم
خدایا شکرت یک تغییر مثبت تو زندگیم .که همیشه آرزوشو داشتم .خیلی خوشحالم .خدایا تا باشه از این تغییرای خوب خوب
نقل قول 
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
لینک مستقیم
خدایا شکرت یک تغییر مثبت تو زندگیم .که همیشه آرزوشو داشتم .خیلی خوشحالم .خدایا تا باشه از این تغییرای خوب خوب
نقل قول 
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
لینک مستقیم
نقل قول 
بیتا کارگر عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۲۰
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
لینک مستقیم
خدایا ممنونم ی مهد خوب نزدیک خونمون برا دختر کوچولوم جایی که اصلا فک نمی کردم ثبت نام کنن به ی دوست خیلی قدیمی تماس گرفتم معرفم شد
نقل قول 
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
لینک مستقیم
22000 تومان جذب کردم خدایا شکرت
نقل قول 
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
illegal0 downvote0 | 3upvote
لینک مستقیم
امروز نهار نبرده بودم سرکار از خدا خواستم نهام جور شه .خداروشکر جور شد . باز از خدا امروز طلب پول کردم الان خیلی اتفاقی 50.000 تومن دستم رسید. خدایا شکرت ازت ممنونم که حواست هست و به عهدت وفا میکنی
نقل قول 
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
لینک مستقیم
امروز نهار نبرده بودم سرکار از خدا خواستم نهام جور شه .خداروشکر جور شد . باز از خدا امروز طلب پول کردم الان خیلی اتفاقی 50.000 تومن دستم رسید. خدایا شکرت ازت ممنونم که حواست هست و به عهدت وفا میکنی
نقل قول 
مهندسی ذهن عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۵۲
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
illegal0 downvote0 | 6upvote
لینک مستقیم
محل کار جدیدم چسبیده به متروووووووو.پیاده روی حداقل;-) محیط کاری که شاید یک سال پیش ارزوشو داشتموجذب کردم یادمه اولین تجربه کاری که داشتم خانومی بود که اومد با من مصاحبه کرد و بعدا فهمیدم مدیر داخلی اون شرکت بوده.همیشه میگفتم چه خوب میشد من جای این بودم.گاهی تو خلوتم با خودم حرف میزدم و با کارمندا از جایگاه اون شخص حرف میزدم تو خیالم بعد از گذشت کمتر از دو سال خودم به این سمت رسیدمB-) و تازه خیلی از پوزیشن اون خانم قویتر
نقل قول 
فرشته عسکری راد عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۲۴۹
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
illegal0 downvote0 | 2upvote
لینک مستقیم

یه میز ناهار خوری تو ذهنم مجسم کردم و توی بازی فراوانی خریدمش. الان تو گوگل سرچ کردم دقیقا عکس همونو آورد!!

خدایاااااا شکرت. مرسی

نقل قول 
فرزانه دایی جعفری عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۸
۱۳۹۴/۰۱/۳۰
لینک مستقیم
درود به دوستان مثبت اندیش داشتم در مورد سوالی راجع به قانون جذب فکر میکردم که یکی از دوستان دقیقا جواب همون سوال را در تلگرام گذاشتن خدایا شکــــــــــــــــــــرت
نقل قول 
sooran bavi عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۲
۱۳۹۴/۰۱/۳۰
لینک مستقیم
چند روز بود تو واتس و تلگرام درمورد پخت پلو بدون ابکشیی مطلب میخوندم و اینکه چقدر فایده داره..توی دلم گفتم چه خوب...بعد یهو امروز خواهر و مامانم گفتن از امروز دیگه پلو رو بدون ابکشی و بصورت دمی میپزن و از امروز هم شروع کردن...این جذب خیلییییی برام جالب بوددددد...خدایاااااا بی نهایت صدهاهزاران شکرررررررررت
نقل قول 
mozhgan k عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۱
۱۳۹۴/۰۱/۳۰
لینک مستقیم
هوررااااا، یکی از ترانه هام رفته واسه ادیت، واس یه خواننده خوب، خدایا سپاس
نقل قول 
۱۳۹۴/۰۱/۳۰
لینک مستقیم

خداروشکر برگشت که خریدم واسه خونه تموم شد  با 59 تومان ته جیبم یادم اومد برنج باید میخریدم گفتم با 59 تومان برنج نمیتونم بخرم تقریبا 40 تومان دیگه باید داشته باشم اصل کاری یادم رفت ، یادم اومد باور و اعتمادم به خدا مهمه پس مهم نیست 59 تومان دارم یا ندارم ،ایمان زیاد به خدا مهمه، نه پول زیاد در جیبم، اگه اعتماد دارم پس بقیش رو مسپرم به اون و با اعتماد بنفسی که انگاری 590/000 تومان تو جیبمه خریدمو انجام میدم وبرنج رو قیمت کردم (زمزمه کردم خدا برکت داده بهم) دیدم با وزن کمتر 59 تومان شد واقعا عالی بود انگاری خدا یک ماچ گنده رو لپم زد و رفتkiss خداروشکر  رو سفید شدم تو خونه smiley(جذب ها در لحظه اتفاق میافته ولی دقیقه ها و ساعات زیادی در دل آدم میشنه )

نقل قول 
۱۳۹۴/۰۱/۳۰
لینک مستقیم

امروز هوس هندوانه کرده بودم که رفتم خونه پدرم و بچه خواهرم یه هندونه بزرگ و خوشمزه اورد و خوردیم. cheeky

نقل قول 
۱۳۹۴/۰۱/۳۰
لینک مستقیم
خداروشکر در ادامه جذب خرید امروزم, 59+1 تومان جذب کردم بعد دوساعت از شکرگذاری و پرداخت 59تومان بابت خرید برنج پر برکت یعنی 60هزارتومان هزار تومان اضافه تر جذب کردم یک ماچ دیگه رو لپ چپم زد خدا و رفت ,شکرت که همیشه بابت برکت و فراوانی
نقل قول 
۱۳۹۴/۰۱/۳۰
لینک مستقیم
چند وقته یک کار اداری هست که نیاز به مشورت داشتم تا درست ترین و بهترین راه رو ارایه بدم در روند انجامش ,دیشب یک دوست جذب کردم که خودش تو شعبه دیگه ای از اون اداره دولتی بود که با دو کلام حرف مشاوره ازش گرفتم و کلمات کلیدی خوبی رو جذب کردم ,خداروشکر
نقل قول 
۱۳۹۴/۰۱/۳۰
لینک مستقیم
خداروشکر یک چای دبش با عطرشکوفه های بهار نارنج سال 94 جذب کردم ,,تشکر از اون کسیکه از روی زمین بطور تمیزی چید و خشک کرد و قاطی چای کرد و دم کرد ,شکر خدا,واقعا یک لحظه ش میلیاردها تومان ازش داره واسم شکرت
نقل قول 
۱۳۹۴/۰۱/۳۰
لینک مستقیم

سلام به همه دوستان و عزیزان

امروز به دنبال پاسخ یک سوال بودم

یکی از دوستان سوالی پرسید که هنگام پاسخ دادن خودم جواب سوال خودم رو هم دادم

خدایا بینهایت شکرت

نقل قول 
۱۳۹۴/۰۱/۳۰
لینک مستقیم
خداروشکر تو مسیر یک ساعته رانندگی به خونه تونستم فایل صوتی رو گوش بدم و از وقتم به بهترین شیوه و عالیترین روش بهره ببرم و تمرکز خوبی رو جذب کردم برای فکر و ایده های خوب ,شکر خدا
نقل قول 
۱۳۹۴/۰۱/۳۱
لینک مستقیم
یک گلدان پر از گل ناز فرانسوی که خیلی دوست داشتم جذب کردم.خدایا شکرت
نقل قول 
۱۳۹۴/۰۱/۳۱
لینک مستقیم
چند روز پیش یکی از همسایه ها که شوهرش بیکار شده بود از من خواست تا همسرم کار براش پیدا کنه.وقتی با همسرم در این مورد صحبت کردم گفت با شرایطی که داره سخت کار پیدا میشه واسش. ولی من اطمینان داشتم که بالاخره درست میشه و همسایه رو تجسم میکردم که سر کار میره.تا امشب همسرم گفت براش کار پیدا کرده.خیلی خوشحالم.خدایا شکرت.چقدر تو مهربونی
نقل قول 
۱۳۹۴/۰۱/۳۱
لینک مستقیم

smileyخداروشکر همین الان ایمیلی دریافت کردم که مدت ها دنبال این مورد بودم و جستجو زیاد و فراوانی داشتم ولی یکماه رها کردم جستجو روangel خداروشکر بخاطر جذب این ایمیل عالی و خوبenlightened

نقل قول 
Meysam Jebelli عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۴
۱۳۹۴/۰۱/۳۱
لینک مستقیم

یه مدتیه که میخوام گوشی موبایل اسمارت  بگیرم ، اما امکان مالیش رو ندارم ، اونقدر تصویر داشتن یه گوشی تو ذهنم قابل باور شد که یکی از دوستام بهم گوشیشو داد تا اینکه من خودم گوشی بخرم .خدایااااا بابت این جذب ازت ممنوننننننم smileysmiley

نقل قول 
بهار یاقوتی عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۳
۱۳۹۴/۰۱/۳۱
لینک مستقیم
چند وقت پیش، در ایام عید،مسافرتی رفته بودم ،که در اون مسافرت یک کیف دیده بودم و خیلی خوشم امد ازش . امروز دقیقا همون کیف رو با همون رنگ از بهترین دوستم بعنوان کادوی تولد، هدیه گرفتم
نقل قول 
۱۳۹۴/۰۱/۳۱
لینک مستقیم

امروز میخواستم موز خوب و سالم برای پسرم بخرم به هر میوه فروشی که رفتم کیفیت و قیمت شون رو نمیپسندیدم

یادم افتاد که چند روز پیش یک نفر با چرخ اومده بود جلوی مغازه م و موزهای خیلی خوبی هم داشت 

برای صحبت با یکی از همسایه ها اومدم در مغازه دیدم که همون آقای میوده فروش نزدیک مغازه م ایستاده 

رفتم و خرید بسیار خوبی هم داشتم . خدایا بینهایت شکرت

نقل قول 
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
لینک مستقیم

خداروشکر، خودکار قرمز جلوی درب ورودی خونه جذب کردم،laughنمیدونم مال کیه ؟؟

نقل قول 
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
لینک مستقیم

enlightened ساعاتی پیش یکی از اعضای خونه حال ناخوبی داشت،پیش خودم داشتم میگفتم : ای بابا ... ،باز هم ...  جمله رو نذاشتم تو ذهنم رشد کنه همون آن یادم اومد طرف مقابل رو طوری تجسم کنم که دلم میخواد،در کمال ناباوری به نیم ساعت نکشید دیدم به سمتم اومده با لبخند و چهره ای بشاش ومنم کلی خندیدم اونقدر که از خنده من لبخندش تبدیل به قهقهه شدlaugh خداروشکر بابت جذب انرژیهای خوب و عالی اطرافم

نقل قول 
صفورا غلامی عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۳۰
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
لینک مستقیم

قبل از خوابیدن توی دفتر بخاطر فردای لذتبخشش شکرگزاری کردم

واقعا فرداش خوش گذشت یه پیاده روی طولانی همراه با زیارت همراه با سر زدن به مراکز خرید و خرید و...

خدایاشکرت

نقل قول 
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
لینک مستقیم
خداروشکر بن خرید کتاب به اعتبار 100هزارتومان برنده شدم از طریق ایمیل بهم خبر دادن ,شکرت,یکضرب هر89هزارتومنشو کتاب خریدم آنلاین
نقل قول 
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
لینک مستقیم
خداروشکر یک مکانی که مدت ها دنبالش بودمو پیدا کردم خداروشکر خیلی خوشحالم حس عالی ای داره این جذب برام
نقل قول 
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
لینک مستقیم

امروز یک جذب خوب داشتم. یک  مساله ای  داشت ناخوشم  میگرد  داشتم تصمیم میگرفتم اونجا رو ترک کنم که یهو دیدم همه چی رو براه شد.

نقل قول 
اعظم معراج عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۵۱
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
لینک مستقیم
وای خدایا شکرت الان یک هفتس با خودم دارم فکر میکنم که برم سونو گرافی میگه تو خوب شدی و‌سالمی و هیچ نوع مریضی. نداری ....وای در ناباوری دکتر من هیچ اثری از مریضی نداشتم .......تازه منشی اشتباهی عصری بهم نوبت داده بود که مریضا نیومدن من سومین نفر رفتم داخل مطب ......وای خدایا بابت سلامت و تغیییر مسیر زندگیم ازت ممنونم
نقل قول 
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
illegal0 downvote0 | 1upvote
لینک مستقیم

الان یک تیکه نون برای نهارم جذب کردم.

هیچکس نون نداشت یکی از همکارام یک تیکه نون داشت که  دادش به من .

نقل قول 
لیلا عباس پور عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۲
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
لینک مستقیم
من امروزتونستم مقداری ازطلبم راجذب کنم خدایا سپاسگزارم
نقل قول 
M@ry@m rahimian عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۲۶
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
لینک مستقیم
سلام، چندروز بود دلم سبزی پلو میخواست ولی فرصت نداشتم برم سبزی بخرم ، دیروز یه سبزی پلو توووپ با گردن برام رسید ، یعنی هیچ وقت انقدر از جذبم خوشم نیومده بودااا❤مرسی خداجون، مرسی کائنات و قانون با ادب جذب❤
نقل قول 
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
لینک مستقیم
خداروشکر بابت اعتبار الکترونیکی که توی بازی فراوانی لیست کرده بودم هدیه گرفتم ,اونم اوایل خرداد روز تولدم هدیه عالی بود از طرف مدیریت سایت مدرسه آرزوها تشکر و خداروشکر دومین جذب از خرید های آموزشی
نقل قول 
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
لینک مستقیم

تو فکر این بودم که چطوری بعدا میتونم از محصولات سایت خریداری کنم که آقای ساجدی بزرگواری فرمودند و اعتبار الکترونیکی به بنده و دوستان دیگری اعطا نمودند

خدایا بینهایت شکرت smiley

آقای ساجدی عزیز از شما هم بینهایت سپاسگذارم heart

نقل قول 
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
لینک مستقیم

یه جذب دیگه اینکه  امروز تمام کد امنیتی هام برای ارسال مطلب رنده 

مثل 88088 laugh

نقل قول 
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
لینک مستقیم

چقدر جالب

امروز میخواستم یکی از دوستانم رو ببینم گفتم حتما" توی مسیر خریدی که برای خونه انجام میدهم میبینمش

خریدم رو انجام دادم ولی دوستم نبود برگشتم مغازه دیدم کلید مغازه مو توی فروشگاه جا گذاشتم باز رفتم فروشگاه 

فروشنده با خنده کلید رو بهم نشون داد و جالبتر اینکه دوستم هم کنار دستش ایستاده بود

نقل قول 

برای پاسخ به تاپیک، ابتدا باید وارد سیستم شوید

عضویت در خبرنامه

باعضویت در خبرنامه از آخرین اخبار این سایت مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد نمائید