امروز : شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵
  • شروعی قدرتمند
1

خدایا شکرت ...

هیئت مدیره عضویت: بهمن ۹۵ پست ها: ۱۶
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
downvote0 | 6upvote
لینک مستقیم

خدایا شکرت ...

این تاپیک جهت ثبت شکرگذاری های روزانه دوستان راه اندازی شده است. شکرگذاری می تواند ما را در فرکانس اهداف خودمان قرار دهد و قرار گرفتن روی فرکانس هر چیزی می تواند آن چیز را به زندگی مان اضافه کند تا ما آن را در دنیای واقعی تجربه نمائیم. شاکر بودن در تمام لحظات زندگی می تواند سطح انرژی لحظه ای ما را بالا نگاه دارد. وقتی شما بابت داشته هایتان خداوند را شکرگذاری می کنید در واقع تمام تمرکز خودتان را روی چیزهایی می برید که دوستشان دارید و در نتیجه در زمان حال لذت و شادی را در وجود خودتان به وجود می آورید به گونه ای که باید گفت «محال انرژی شکرگذاری به شاکر باز نگردد». هر قدر شاکرتر باشیم نعمات بیشتری را به نزدگی مان دعوت می کنیم.

+ نحوه شرکت در این تاپیک:

• در شکرگذاری جمله « خدایا شکرت بابت .......... دارم » را کامل کرده و مکتوب نمائید.
  • بهترین زمان برای انجام این تمرین صبح زود است که روز را با انرژی شکرگذاری آغاز کنید.
  • جای خالی را ابتدا با داشته ها و بعد با خواسته هایی که می خواهید داشته باشید پر کنید.
  • فعل جمله باید در زمان حال ادا گردد تا احساس مالکیت در خودآگاه و بعد ناخودآگاه شخص به وجود بیاید.
  • به هیچ عنوان نگران تضاد خودآگاه خود نباشید زیرا تا در ذهن به هدف نرسید در دنیای بیرون نمی توانید آن را تجربه کنید.
  • هیچ محدودیتی برای نوشتن در این تمرین وجود ندارد.
  • وقتی شکرگذاری روزانه تان را ثبت می کنید احساس شادی در خودتان به وجود بیاورید و خواندن و نوشتن توخالی هیچ فایده ای ندارد.
  • راز این تمرین قدرتمند فقط داشتن احساس خوب و لذت بخش از چیزهایی است که هم اکنون در حال شکرگذاری اش هستید.

با آرزوی دائم الشکر شدن و رسیدن به تمام آرزوهایتان

عباس صابری عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۶۹۰
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
illegal0 downvote1 | 9upvote
لینک مستقیم

heart شنبه 29 فروردین 94heart

1- خدایا بینهایت شکرت برای کلید خوردن کلوب سایت چون تمرینات خیلی قدرتمند تر پیش خواهد رفت.

2+ خدایا بینهایت سپاس برای باران دیشب چون هوا فوق العاده لطیف و بینظیر شده.

3+ خداندا متشکرم برای درامد عالی دیروز چون با اینکه جمعه بود ولی جذب پول داشتم.

4+ خدای خوبم از تو ممنونم بابت سحر خیزی امروز و هر روزم چون باعث میشه خیلی پرانرژی تر باشم.

5+ خدای مهربانم از تو ممنونم برای کامپیوتر عالی ام چون سرعتش بالاست و خیلی کارم را خوب راه میندازه.

6+ خدایا شکرت برای مهمانی که داریم چون مهمان حبیب خداست.

7+ پروردگار خوبم از تو متشکرم برای ایده هایی که به من میدهی چون درهای ثروت را به سوی من باز میکنه.

8+ خدایا بینهایت سپاس بابت پول مورد نیازم که بهم میرسونی چون میخوام بدقول نشم.

9+ خدای مهربانم از تو سپاسگذارم که کارهای ورودی زیادی دارم چون بهم امید میده که ثروت در راهه.

10+ معبود بینظیرم تو را سپاس می گویم برای این تاپیک عالی چون قبلا دیدیم که قدرت و انرژی ایجاد میکنه این تاپیک. smiley

سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم 

نقل قول 
یدالله عزیزی عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۲۱۹
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
illegal0 downvote0 | 8upvote
لینک مستقیم

1- خدای مهربونم بینهایت شکرت بابت سلامتی کامل پسرم و همسرم و خودم چونکه یکی از بهترین و بالاترین نعمتهای توست

2- خدای مهربونم بینهایت شکرت بابت بازی با پسرم و لذت وشادی که داشتیم چونکه بهترین و خاطره انگیز ترین زمانهای زندگیمه

3- خدایا مهربونم بینهایت شکرت بابت تمدید اجاره مغازه برای یکسال دیگر چونکه مغازه بسیار خوب و پر از برکتی هست

4- خدای مهربونم بینهایت شکرت بابت صبحانه خوبی که خوردم چونکه شاد و سرحال و پر انرژی سر کارم اومدم

5- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت ثروت و فراوانی روز افزون در زندگی ام چونکه همه اش آثار و برکات و معجزات شکر گزاری توست

6- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت دوستان بسیار خوبی که دارم چونکه همه شون از بهترین انسانها هستند

7- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت تماس اولین ساعت روزم با یکی از بهترین دوستانم چونکه حتی شنیدن صداشون هم برای من خیر و برکت داره

8- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت سال 94 و اهداف بسیار خوبی که برای این سال دارم چونکه با لطف  و عنایت تو به تمام شون میرسم

9- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت مشتری که همین الآن اومد به مغازه ام چونکه واسطه روزی فراوان و حلالیست که به من میرسانی

10- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت فنجان چایی که همین الآن نوشیدم چونکه تشنگی ام رفع شد و با نشاط تر شدم

نقل قول 
فرشته عسکری راد عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۲۴۹
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
illegal0 downvote0 | 6upvote
لینک مستقیم

خدایا شکرت که یه روز دیگه رو با انرژی آغاز کردم.

خدایا شکرت که سلامت هستم.

خدایا شکرت بابت صبحانه ای که خوردم.

خدایا شکرت بابت وجود پدر و مادر عزیزم.

خدایا شکرت بابت تک تک سلول های بدنم.

خدایا شکرت بابت شغلی که دارم.

خدایا شکرت بابت همکارهای فوق العاده و رئیس بی نظیری که دارم.

خدایا شکرت بابت روابط فوق العاده ای که با دیگران دارم.

خدایا شکرت بابت درآمدم.

خدایا شکرت که بنده تو ام و شکرت که خدایی چون تو دارم.

خدایا شکرت بابت کلوچه و آبمیوه خوشمزه ای که تو محل کارم خوردم.

خدایا شکرت بابت هوای عالی امروز.

خدایا شکرت بابت نهار خوشمزه ای که خوردم.

خدایا شکرت بابت میوه های کوچولوی آلوچه درختمون.

خدایا شکرت شکرت شکرت.

نقل قول 
معصومه سلیمانی عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۴
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
لینک مستقیم

1-خدایا شکرت که تو رو دارم.

2- خدایا خوووبم شکرت که روابطم عالیه.

3- خدایا شکرت بخاطر تغییر باورم .

4- خدایا شکرت که قدرت شکرگذاری دارم.

5- خدایا شکرت که در سلامت کاملم.

heartدوووستت دارم مهربووونمheart

نقل قول 
مهیار محمدپور عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۱
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
لینک مستقیم

1- خدایا شکرت بخاطر این لحظه شکرگزاری که در اختیار دارم 

2- خدایا شکرت بخاطر سلامتی که در وجود خود احساس می کنم 

3- خدایا شکرت بخاطر لحظه هایی که دست مهربان پدر و مادر را در دست می گیرم و لبریز عشق می شوم

4- خدایا شکرت که به آرزوی دیرینه ام جامه عمل پوشانده ای و من بزودی به آرزوی خود می رسم 

5- خدایا شکرت بخاطر امکانات شغلی که در اختیار دارم و هر لحظه مرا در رسیدن بهدف یاری می کنند. 

6- خدایا شکرت بخاطر دوستان خوبی که در فیسبوک دارم و مرا در رسیدن به اهدافم یاری می کنند. 

نقل قول 
نسیم موسوی عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۱۸
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
illegal0 downvote0 | 7upvote
لینک مستقیم
خدایاشکرت از بابت اینکه سالم وسرحال هستم خدایا شکرت از بابت عشقی که منو احاطه کرده است خدایاشکرت از بابت اینکه مامانم سالم وسرحال درکنارماست خدایا شکرت از بابت اینکه در کیف و حسابای بانکیم پول دارم خدایا شکرت که همه چی رو براهه خدایاشکرت که خودمو دوست دارم وبه خودم عشق میورزم خدایاشکرت که خوشگل وزیباهستم خدایاشکرت که فایل های عالی دریافت کردم خدایا شکرت که عشق دوطرفه عالی و واقعی ودلخواهمو دارم خدایاشکرت که مامانم وابجیم مکه زیارت رفتن خدایاشکرت که ماشین 206دلخاهمو دارم خدایاشکرت خدایاشکرت خدایاشکرت
نقل قول 
dibanaz h عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۲
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
illegal0 downvote1 | 3upvote
لینک مستقیم
ببخشید که اینجا این مطلب رو مینویسم اول با تشکر از مطالب زیباتون وبعد شاید درست نباشد ولی نمیدونم احساس میکنم که باید مطرح کنم من کتابها و صحبت های زیادی در مورد مباحثی که شما توی سایت گذاشتید خواندم وشنیدم ولی سخنرانی های دکتر شاهین فرهنگ با توجه به فرهنگ ما وخیلی منطقی به نظر میرسه من که بار ها بارها گوش کردم وخیلی انرژی میگیرم امیدوارم شما هم دانلود کنید و در راهی که پیش گرفتید استفاده کنید موفق باشید
نقل قول 
فرزانه دایی جعفری عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۸
۱۳۹۴/۰۱/۳۰
illegal0 downvote0 | 7upvote
لینک مستقیم
1.خداجونم شکــــــــــرت که سالم و سرحالم چون از نعمت سلامتی برخوردارم 2.خدایا شکــــــــــرت که امروز پراز انرژی بودم 3.خدایاشکــــــــــرت که امروز هوا عالی بود و باعث شد که پر انرژی تر بشم 4.خدایا شکــــــــــرت بابت پاهای توانایی که دارم زیرا امروز زیاد پیاده روی کردم 5.خدایا شکــــــــــرت که بابت ساعاتی که به مطالعه میپردازم زیرا سطح اطلاعات من بالا میرود 6.خدایا شکــــــــــرت که امروز خیلی خندیدم و با خنده هایم به دیگران شادی بخشیدم 7.خدایا شکــــــــــرت بابت حس ارامش و خوشبختی که دارم 8.خدایا شکــــــــــرت بابت اینکه توانستم امروز به مادرم کمک کنم 9.خدایا شکــــــــــرت که درهای نعمتت همیشه به روی من باز است 10.خدا جووووووونم شکــــــــــرت که بابت روز زیبایی که در ان هستم زیرا فرصت بهتر زندگی کردن را داشتم
نقل قول 
علیرضا صالحی عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۲
۱۳۹۴/۰۱/۳۰
illegal0 downvote0 | 9upvote
لینک مستقیم

در اولین روز تمیرین شکر گزاری می خواهم تنها بایک جمله آغاز کنم

پروردگار بزرگم تو را سپاس بابت راهی، که امروز آغاز نمودم.

نقل قول 
اعظم معراج عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۵۱
۱۳۹۴/۰۱/۳۰
لینک مستقیم
1_خدایا شکرت که در هر حال در کنارم هستی چون آرامش دارم 2_خدایا شکرت بابت زندگی آرام و همسرم که عاشق هم هستیم و فرزندم که نابغه و آروم هستش 3 _خدایا شکرت که خانه ای 120 متری در ط3 خیابان ......کرج دارم 4_ خدایا شکرت بابت قبول سدنم در آزمون وکالت مرکز سال 94 چون زخمات همسر و پدر و مادرم رو جبران کردم 5_خدایا شکرت که در هر حال کنارمی 6_ خدایا شکرت که نابغه هستم 7_خدایا شکرت که هر روز ثروتمندتر میشوم وبه حسابم روزانه یک میلیون واریز میگردد 8_خدایا بابت سلامتی و زیبایی که دارم سپاسگذارم..... سپاسگذارم ...سپاسگذارم ....سپاسگدارم
نقل قول 
سهراب ولیزاده عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۱۶
۱۳۹۴/۰۱/۳۰
illegal0 downvote0 | 8upvote
لینک مستقیم

1+خدایا شکرت بابت صبحانه ای که امروز دارم یخورم 

2+خدایا مهربونم شکرت بابت محل خدمت سربازیم که خیلی محیط راحت و آرومی هست و من اینترنت در اختیارم هست :) 

3+خدایا بخشنده من تورو شکر میکنم بابت انجام دادن بازی فراوانی و جذب تمام چیزهایی که در بازی فراوانی خریدم و دارم :) 

4+خدایا شکرت بابت سلامتی خودم و کسانی که دوست دارم :) 

5+خدایا شکرت بابت ورزش که میکنم و تغذیه سالمی که دارم :) 

6+خدایا شکرت که بهم اجازه دادی بندگی تورو بکنم :) 

7+خدایا شکرت که اشرف مخلوقات هستم :)

نقل قول 
ش ف عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۵۶
۱۳۹۴/۰۱/۳۰
illegal0 downvote0 | 5upvote
لینک مستقیم

خدایا بخاطر نیمروی صبح شکرت :) هم غذای سالمی بود و هم لذت بخششش

خدایا بخاطر اینکه قانون جذب انقدر راحت تو زندگیم عمل میکنه شکرت

خدایا بخاطر لواشکایی که خریدم شکرت

خدایا بخاطر موهای قشنگم شکرت

خدایا بخاطر این همه نشونه های قشنگ دور و برم شکرت

خدایا بخاطر سه شنبه هفته گذشته شکرت

خدایا بخاطر شیر گرمی که تو دستمه ازت ممنونم

خدایا بخاطر فاز مثبت این روزام ازت مچکرررررررررررررررمheartkissblush

نقل قول 
۱۳۹۴/۰۱/۳۰
لینک مستقیم

11- خدای مهربونم بینهایت شکرت بابت این روز بسیار عالی چونکه اجازه دادی زندگی کنم و از زندگی ام بیشترین لذت رو ببرم

12- خدای مهربونم بینهایت شکرت بابت خواب بسیار خوب و عمیقی که داشتم چونکه حسابی فول انرژی شدم

13- خدای مهربونم بینهایت شکرت بابت بازیگوشی های فراوون پسرم چونکه دلیلش سلامتی کامل و هوش سرشاریه که داره

14- خدای مهربونم بینهایت شکرت بابت شام خوشمزه ای که همسرم آماده کرده بود و دور هم خوردیم چونکه همسرم یک کدبانوی تمام عیاره

15- خدای مهربونم بینهایت شکرت بابت دیگاه مثبتم به زندگی چونکه فقط خوبی و مثبت میبینم

16- خدای مهربونم بینهایت شکرت بابت در آمد حلال و فراوان امروزم چونکه تو بهترین روزی رسانی

17- خدای مهربونم بینهایت شکرت بابت کارهای آسان و راحت التعمیری که برام میاد چونکه تو بهترین و کوتاه ترین مسیر رو برام در نظر گرفته ای

18- خدای مهربونم بینهایت شکرت بابت ایمیل خوبی که امروز داشتم چونکه حتما" با شرکت و بازی فراوانی پول این رویا رو به واقعیت تبدیل خواهم کرد

19- خدای مهربونم بینهایت شکرت بابت ماشین خوبم چونکه خیلی آرومه و استفاده های زیادی هم ازش میبریم

20- خدای مهربونم بینهایت شکرت بابت آرامش و آسایش وجدانم چونکه به دستورات تو در زندگی پایبندم

نقل قول 
مهدی عابدینی عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۳۴
۱۳۹۴/۰۱/۳۰
illegal0 downvote0 | 4upvote
لینک مستقیم

خدایا بابت تمامی پولهایی که تا بحال به من دادی سپاسگزارم. 

بابت سلامتیم سپاسگزارم

بابت درامد ماهیانه 3 میلیون تونم سپاسگزارم

بابت خونم و ماشینم سپاسگزارم

بابت همسرم سپاسگزارم

ب

نقل قول 
۱۳۹۴/۰۱/۳۰
لینک مستقیم

heartیکشنبه 30 فروردین 94 heart

11+ خدایا بینهایت شکرت برای این روز دلپذیر بهاری چون هوا فوق العاده عالی و دلچسب هست.

12+ خدای مهربانم از تو سپاسگذارم برای ایجاد این تاپیک چون خیلی قدرتمند خواهد شد.

13+ خدای خوبم از تو سپاسگذارم برای ناهار خوشمزه ای که خوردم چون یه جورایی جذب بود و ناخواسته

14+ پروردگار خوبم از تو ممنونم که دیشب پول مورد نیازم را  حتی بیشتر به دستم رسوندی چون کارم راه افتاد.

15+ خدای خوبم سپاس برای کامپیوتر خوبم چون خیلی عالی کارم را راه میندازه.

16+  خدای کریم از تو ممنونم که سوتفاهم رفع شد چون با خیال راحت به کارم ادامه میدم.

17+ خدایا بینهایت سپاسگذارم که هوامو داری و بهم کمک میکنی چون مسائلم فراتر از انتظارم حل میشه.

18+ خدای مهربانم سپاسگذارم برای پولهایی که به حسابم واریز میشه چون مغناطیس پول شده ام و هر روز قویتر میشم wink

19+ پروردگارا از تو سپاسگذارم که باران خوبی بارید چون هوا عالی شد.

20+ معبودا بینهایت حمد و سپاس تو را میگویم که مرا به راه درست هدایت کردی تا به موفقیتهای بزرگ برسم. heart

نقل قول 
مهدی صالحی عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۱۴۴
۱۳۹۴/۰۱/۳۰
لینک مستقیم

1- خدایا شکرت بابت سلامتی سلول به سلول اتم های جسمم که هر لحظه سالمتر و قویتر می شوند

2- خدایا شکرت قبولی در امتحانات و نمره های عالی که گرفتم

3- خدایا شکرت بابت چشمهایم که می بینند، گوشهایم که می شنوند، دستها و پاهایم که حرکت می کنند و عزیزانی که کنارم هستند

4- خدایا شکرت بابت کاری دارم عالی با دارامدی عالی با خدمتی عالی برای پاداشی عالی

5- خدایا شکرت بابت خانواده عالی و سالم و مهربانی که دارم

6- خدایا شکرت بابت مشتری های فراوانی که دارم

7- خدایا شکرت بابت فایلهای مثبت که هروز گوش می دهم و من را در مدار مثبت قرار می دهد

8-خدایا شکرت بابت درامدی که در سال جدید از1 تا 4 میلیون تومان افزایش پیدا می کند و پیوسته زیاد می شود

9- خدایا شکرت بابت سلامتی مادرم

10- خدایا شکرت بابت دوستان ثروتمند و موفقی که دارم

نقل قول 
۱۳۹۴/۰۱/۳۱
لینک مستقیم

heartدوشنبه 31 فروردین 94 heart

21+ خدایا بینهایت شکرت برای سحرخیزی امروز و هر روزم چون فرصت خلوت با تو را دارم.

22+ خداجونم ممنونم برای درامد عالی دیشب چون خیلی خوشحالم کردم.

23+ خدای مهربانم بینهایت سپاس برای مهربانی اطرافیانم چون باعث دلگرمی ام میشند.

24+ خدای خوبم از تو بینهایت ممنونم که قلبم را آکنده از مهر خودت کردی چون حس قشنگی دارم.

25+ خدایا سپاس برای هوای عالی امروز چون انرژی بخش هستش.

26+ خداوندا بینهایت سپاسگذارم برای شام خوشمزه دیشب چون خیلی گرسنم بود.

27+ پروردگارا از تو ممنونم که کارهام خیلی خوب پیش میره چون تو کمکم میکنی.

28+ خدای خوبم ممنونم برای قانون جذب چون هرچه بخواهم جذب میکنم.

29+ خداوندا از تو سپاسگذارم که پسرم با قانون جذب آشنا شده چون آینده خوبی در انتظارشه.

30+ معبودا از تو سپاسگذارم به خاطر همه موهبتهای تو که همگی نعمت هایت واجب الشکر هستند . 

نقل قول 
F • F عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۱۲۰
۱۳۹۴/۰۱/۳۱
لینک مستقیم
1-خداروشکر بخاطر جذب فراوانی ها و نعمات اطرافام به طریق عالی 2-خداروشکر سالمم 3-خداروشکر انرژیهای عالی و خوب از اطرافم جذب میکنم و انتقال میدهم به شیوه ای عالی 4-خداروشکر به خاطر بدست آوردن ثروت به شیوه ای عالی 5خداروشکر همه چیز خوب و عالی و روبراهه 6-خداروشکر که در مسیر درست الهی ات قرار دارم به شیوه های سحرآمیز 7-خداروشکر هر روز بیشتر شیفته و جذبت میشم 8-خداروشکر که هر روز جذبهای عالی و سحرآمیزی دارم به شیوه هایی عالی 9-خداروشکر بخاطر روزی و برکت هر روزه ات به شیوه هایی عالی و بینظیر 10-خداروشکر که شادی و آرامش و صبر دارم به شیوه هایی عالی
نقل قول 
۱۳۹۴/۰۱/۳۱
لینک مستقیم

11- خدایا شکرت بابت حال و احساس فوق العاده ای که امروز دارم

12- خدایا شکرت بابت صبحانه ای که امروز کنار خانواده ام میل کردم

13- خدایا شکرت بابت امید و ایمانی که در قلبم نسبن به اهدافم دارم

14- خدایا شکرت بابتاقداماتی که در جهت رسیدن به اهدافم انجام می دهم

15- خدایا شکرت بابت سلامتی سلول به سلول اتم های جسمم که هز لحظه سالمتر و قویتر می شوند

16- خدایا شکرت بابتد شغل عالی با درآمد عالی با خدمت عالی و پاداش عالی که دارم

17- خدایا شکرت بابتانسانی توانما و قدرتمند هستم

18- خدایا شکرت بابت افکار مثبت و اقدامات مثبتی که انجام می دهم

19- خدایا شکرت بابت مصمم بودن در انجام تمرینات رشدم

20- خدایا شکرت بابت منشا رزق و روزی من هستی

نقل قول 
ashkan sobati عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۱
۱۳۹۴/۰۱/۳۱
لینک مستقیم

خدایا شکرت که تا امروز حامی و نگهبان من بودی

خدایا شکرت که همیشه پیشم بودی

خدایا شکرت که امروز باز هم هجازه دادی زندگی کنم

نقل قول 
بهار یاقوتی عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۳
۱۳۹۴/۰۱/۳۱
لینک مستقیم
خدایا شکرت که امروووز یه جذب خوب داشتم
نقل قول 
مینو یوسفی عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۲
۱۳۹۴/۰۱/۳۱
illegal0 downvote0 | 3upvote
لینک مستقیم

مینو .ی

خدایا شکرت بخاطر شغلی که دارم چون از انجامش لذت میبرم.

خدایا شکرت بخاطر ریال ریال پولهایی که تو کیفمه چون میتونم باهاش هرچی میخوام بخرم.

خدایا شکرت بخاطر مقنعه خوشگلی که امروز خریدم چون خیلی بهم میاد.

خدایا شکرت بخاطربستنی خوشمزه ای که امروز با خواهرم خوردم چون واقعا لذت بخش بود.

نقل قول 
۱۳۹۴/۰۱/۳۱
لینک مستقیم

21- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت یک روز دیگر فرصت برای زندگی چونکه قدر تمام لحظاتش رو میدونم

22- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت شرکت در بازی فراوانی پول چونکه لذت و سرخوشی خوبی رو برام داره

23- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت شروع و انجام ختم سوره واقعه چونکه نتیجه اش رسیدن به اهداف و حاجات و خواسته هام هستش

24-خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت در آمد پاک و حلال و فراوان امروزم چونکه تو قویترین روزی رسانی

25- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت شام امشب چونکه میخوام از رستوران غذا بگیرم و خانواده ام رو خوشحال کنم

26- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت عودت دو دستگاهی که تعمیر نشد چونکه فکرم رو بیهوده به خودش مشغول کرده بود

27- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت پرداخت یک حساب دستی چونکه خیالم راحت شد

28- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت نصب توری روی پنجره حیاط چونکه از هوای سالم و خنک و تازه استفاده میکنیم

29- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت دوستان خوبی که دارم چونکه همه شون بدون استثناء در دوستی و رفاقت صادق و با اخلاص هستند

30- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت همسر بسیار خوبم چونکه همیشه حواسش به نعمتهای زندگی هست و فقط خوبی ها و مثبت ها رو میبینه

نقل قول 
صفورا غلامی عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۳۰
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
لینک مستقیم

1 خدایاشکرت بخاطر وجود خودت زیرا تنها با یاد تو دلها ارام میگیره شکرت شکرت شکرت

2 خدایاشکرت بخاطر خانودم زیرا همه چیز روبراهه شکرت شکرت شکرت

3 خدایاشکرت بخاطر تحصیلام زیرا خیلی راحت و مفت مدرکمو گرفتم شکرت شکرت شکرت

4 خدایاشکرت بخاطر سلامتیم زیرا هرروز بهتر از دیروزه شکرت شکرت شکرت

5 خدایاشکرت بخاطر لپتاپم زیرا کارش عالیه شکرت شکرت شکرت

6 خدایاشکرت بخاطر همسایه های خوبمون زیرا خیلی آروم و محترمن شکرت شکرت شکرت

7 خدایاشکرت بخاطر اطرافیانم زیرا اونام دنبال یافتن معنای زندگین شکرت شکرت شکرت

8 خدایاشکرت بخاطر وزنم زیرا داره کم میشه شکرت شکرت شکرت

9 خدایاشکرت بخاطر پیاده روی امروز زیرا متنوعتر از همیشه بود شکرت شکرت شکرت

10 خدایاشکرت بخاطر داییم زیرا ادم خوش اخلاق و خوش تیپیه شکرت شکرت شکرت

نقل قول 
F • F عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۱۲۰
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
لینک مستقیم
خداروشکر امروز همه چیز بر وفق مراده خداروشکر همه چیز روبراهه ...
نقل قول 
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
illegal0 downvote0 | 2upvote
لینک مستقیم

31- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت بیدار شدن صبح زود چونکه از زمان بیشتری استفاده میکنم

32- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت بنزین سوپری که به ماشین زدم چونکه خیلی زود جذبش کردم

33- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت این هوای بسیار پاک که ازش استفاده میکنیم چونکه نعمت بسیار بزرگیه و خیلی ها هم آرزوشو دارند

34- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت آسایش و آرامش همه جانبه ای که در خونه مون داریم چونکه یکی از مهمترین بندهای خوشبختیه

35- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت آگاهی تو به تمام کارها و اعمال و نیاتم چونکه خودت بهترینها رو برام رقم زده ای

36- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت رزق و روزی و درآمد حلال و فراوان و بیحساب امروزم چونکه تمام جهان و هر آنچه در آنست متعلق به توست و به هر کسی که بخواهد بیحساب عطا میکنی

37- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت پروانه کسب مغازه ام چونکه الآن بازرس اومد و کمترین دغدغه ای نداشتم

38- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت کولر خوب و قوی و سالمی که داریم چونکه هوای گرم تابستان رو برامون خنک و دلپذیر میکنه

39- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت مغازه خوبم چونکه برام خیلی خیرو برکت داره 

40- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت استقلال کاری که دارم چونکه مستقیما" از خودت طلب میکنم و خودم رو اجیر کسی نمیپسندم

نقل قول 
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
illegal0 downvote0 | 1upvote
لینک مستقیم

21- خدایا شکرت بابت احساس . حال خوبی که امروز دارم

22- خدایا شکرت بابت مسئله ای که امروز برایم بوجود آمد و مطمئنم هستم که در جهت رشد من است

23- خدایا شکرت بابت پوست سالم و زیبایی که دارم

24- خدایا شکرت بابت فروش بالا و درآمد عالی که دارم

25- خدایا شکرت بابت تیک خوردن اهدافم در سال 94

26- خدایا شکرت بابت موفقییت در امتحانات پایان ترمم

27- خدایا شکرت بابت جذابیت و دوست داشتنی بودنم

28- خدایا شکرت بابت خانواده خوب دوست داشتنی که دارم

29- موفقییت هایی که هر روز تجربه می کنم

30- خدایا شکرت بابت همه چی عالیه از آسمان طلا می بارد

نقل قول 
مهندسی ذهن عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۵۲
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
لینک مستقیم

خدایا شکرت که زندگی خوبی را به من عطا کردی

خدیا شکرت که من توی این یک سالی که گذشت بهترین روزها رو برای خود رقم زدم و بهترین حال رو داشتم

خدایا شکرت بخاطر دستای قوی که دارم

خدایا شکرت به خاطر کار عالی که دارم

خدایا شکرت به خاطر گئوشای سالمی که دارم

خدایا شکرت به خاطر تلفنی که توی محل کارم هست و کارمو راحت کرده

خدایا شکرت به خاطر همکاران خوبی که دارم و در کنارشون احساس عاااااااااااااااالی دارم

خدایا شکرت به خاطر جای عالی و راحت و ساکتی که برای کارم دارم

خدایا شکرت بخاطر چجشمام که دارم و باهاش تمام زیبایی ها رو می بینم

خدایا شکرت بخاطر اینکه من سواد دارم 

خدایا شکرت که تحصیلات خوبی دارم که باعث شده کار خوبی داشته باشم

خدایا شکرت بخاطر اینکه همیشه صدامو می شنوی

خدایا شکرت بخاطر اینکه ستون فقرات سالمی که دارمچ

خدایا شکرت بخاطر ریال به ریال پولی که دارم و تونستم دیشب باهاش کلی  میوه و سبزیحات بخرم

خدایا شکرت بخاطر همخونه ای های خوبی که دارم و روزهای عالی رو کنار هم سپری کردیم

خدایا شکرت بخاطر اینکه تو خدای منی و هیچکس نمیتونه به اندازه تو منو اروم کنه

خدااااااااااااااااایا شکرت

مگه خدایی نباشه که من به آرزوم نرسم

نقل قول 
pejman moradi عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۶۴
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
لینک مستقیم

خدایا شکر بابت دوستان خوبی که دارم

خدایا شکرت بابت سلامتی ام

خدایا شکرت که درمسیر درست والهی قرار گرفته ام

خدایا شکرت که ددوستانم هم فرکانس من هستیند

خدایا شکرت خانواده سالمی دارم

خدایا شکرت از اسمون برام طلا میباره

خدایا شکرت بخاطر کار عالی که دارم

خدایا شکرت جوابهای عالی که به سئوالاتم میدی

خدایا شکرت بخاطر زیبائی های زندگیم

خدایا شکرت وسپاسگذارم بخاطر صلح وارامش جهانی

خدایا شکرت کانالی هستم برای خدمتگذاری تو به بندگانت

خدایا شکر بخاطر همسایه های خوبی که دارم

نقل قول 
حدیث م عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۸
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
لینک مستقیم

خدایا شکرت که سلامتی کامل دارم وتمام سلولهای بدنم بطور عالی و کامل کار میکنند. 

خدایا شکرت که همسرمهربان و وفاداری دارم که هرروز بیشتر به هم علاقمند میشیم. 

خدایا شکرت که خانه امن و پراز آرامش و با منظره فوق العاده ای دارم.

خدایا شکرت که هرروز به حساب بانکیم پول بیشتری واریز میشه وبرام برکت و ثروت و فراوانی میاره.

نقل قول 
معصومه سلیمانی عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۴
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
لینک مستقیم

خدایا سپاااااااس که آرومم

خداجونم شکرت که هوامو بیشتر از همیشه داری

خدایا سپاس یخاطر پدرومادر فوق العاده ای ک دارم

خدایا ممنوونم که احساس خوبی دارم 

نقل قول 
لیلا عباس پور عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۲
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
لینک مستقیم
خدایاشکرت که اعضاء کل بدنم درسلامتی کامل است.. خدایا شکرت که بهترین زندگی رادارم...خدایاشکرت که همسروبچه های عالی دارم..خدایاشکرت که تمام نعمتهابت شامل حالم شده..خدایاشکرت که دوستان عالب دارم..خدایاشکرت که روز ی فراوان دارم..خدا یاشکرت که فروش عالی دارم..خدایاشکرت که من به تمام آرزو هام رسیدم.خدایاشکرت که هرروز ازهرلحاظ بهتروبهترترمیشوم..خدایاشکرت به خاطرتمام داده‌ها ت و نداده هات سپاس گذارم. ..
نقل قول 
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
لینک مستقیم

heartسه شنبه 01 اردیبهشت ماه 94 heart

31+ خدایا بینهایت شکرت برای این روز قشنگ بهاری چون هوا  عالیه و انرژی توپ

32+ خدای مهربانم از تو به خاطر درآمد عالی دیشبم سپاسگذارم چون لطف تو شامل حال من شده.

33+ خدای خوبم متشکرم که ماشینم تعمیر شد چون الان خیلی عالی شده.

34+ خداوندا از تو سپاسگذارم که ناهار خوشمزه ای خوردم چون چسبید.

35+ خداوندا سپاس فراوان برای پولهایی که وارد حسابم میشه چون خیلی خوشحال میشم.

36+ پروردگار خوبم بینهایت شکر برای توفیق نماز اول وقت چون اینطوری حس نزدیکی بیشتری به تو میکنم.

37+ خداوندا از تو سپاسگذارم که صاحب مغازه توافق کرد چون حتما اینطوری به نفعمه.

38+ خدای خوبم از تو ممنونم که کارهام خیلی خوب پیش میره چون وقت کم نمیارم.

39+ پروردگارا سپاس که دوستم را دیدم چون حرفهاش انگیزه درم ایجاد کرد.

40+ معبود مهربانم از تو سپاسگذارم که هر روز پیشرفتهای زیادی دارم چون به تو توکل کرده ام و تو بهترینها را در مسیرم قرار میدهی. heart

نقل قول 
فرزانه دایی جعفری عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۸
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
لینک مستقیم

11.خداجووونم شکرت که سالم و سرحالم چون از نعمت سلامتی برخوردارم

12.خدایا شکرت که انرژی بالایی دارم و بسیار شادم

13.خدایا شکرت که پاهای قدرتمندی دارم زیرا هر روز به پیاده روی میروم

14.خدایا شکرت که میتوانم دوستانم را با قانون جذب اشنا کنم

15.خدایا شکرت که قدرت جذبم بالاست زیرا هر روز جذب دارم

16.خدایا شکرت که توانایی درس خواندن دارم زیرا بار اطلاعات من بالا میرود

17.خدایا شکرت که روز به روز به وزن ایده الم میرسم

18.خدایا شکرت که در حال سپری کردن تمارین کارگاه معجزه هستم زیرا این کارگاه واقعا فوق العادست

19.خدایا شکرت که پوست صورتم صاف و زیباست

20.خدایا شکرت بابت روز زیبایی که در ان هستم زیرا فرصت بهتر زندگی کردن را دارم

خداجوووووونم عاشقتمheart

نقل قول 
M@ry@m rahimian عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۲۶
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
لینک مستقیم
خدایاشکرت به خاطر نعمت بزرگ سلامتی خدایاشکرت. بابت آشنایی با محیط کارجدید خدایاشکرت. به خاطر برادرخوبم وهمراهیش خدایاشکرت به خاطر وجودفرزندانم خدایاشکرت. به خاطررسیدن به یکی از بزرگترین هدفهام خدایاشکرت که بهم توانایی دادی خدایاشکرت به خاطر وجود دوستانم خدایاشکرت
نقل قول 
رها چراغی عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۸۰
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
لینک مستقیم

خدایا شکرت که امروز ممکن شد به این قسمت از سایت مدرسه آرزوها بیام و الان اینجا هستم

خدای شکرت برای هوای عالی امروز

خدایا شکرت برای ابرای قشنگی که همین الان تو آسمون هستن

خدایا شکرت برای خورشید گرم و نورانی

خدایا شکرت برای امروز

خدایا شکرت برای تمدید قراردادی که در پیش دارم

خدایا شکرت کاری عالی با حقوقی عالی برای خدمتی عالی دارم

خدایا شکرت عزیزانم از نظر جسمی , ذهنی و روحی و روانی در سلامتی کامل هستند

خدایا شکرت برای سلامتی کاملم

خدایا شکرت برای سقف بالای سرم و خونه ای که برای زندگی کردنم هست

خدایا شکرت برای وسیله نقلیه سالمی که داریم

خدایا شکرت برای گوشی موبایلی که دارم

خدایا شکرت برای لپ تاپی که دارم

خدایا شکرت برای خانواده ای که دارم

خدایا شکرت که تو رو دارم

خدایا شکرت که عاشقمی

خدایا شکرت که هستی

نقل قول 
فهیمه خدری عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۴۷
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
لینک مستقیم
خدایا شکرت در یک روز بهاریه دیگه چشم گشودم.... خدایا شکرت که زنده ام و در هوای تو نفس می کشم... خدایا شکرت که با حس خوبی بیدار میشم... خدایا شکر که آفتاب قشنگت از کنار گلدان شمعدانی به من می تابه ومن با چشمان سالمم آنرا می بینم.... خدایا شکرت که سالمم و روی پاهایم راه میروم..... خدایا شکرت که همه چیز روبراهه و همه امور زندگیم عالی پیش میره.... خدایا شکرت که زندگی عاشقانه ای دارم..... خدایا شکر که آرامش دارم.... خدایا شکر که همسر و فرزندان خوب و موفق دارم.... خدایا شکرت با اراده آهنین به سمت اهدافم پیش میرم.... بابت تمام اینها خدای من از تو ...سپاسگذارم...سپاسگذارم سپاسگذارم
نقل قول 
مهدی عابدینی عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۳۴
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
لینک مستقیم

خدایا شکرت که دوباره کلاس زبان ثیت نام کردم و وقت پیدا کردم برم کلاس

نقل قول 
دریا براتی عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۲
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
لینک مستقیم

1- خدایا شکرت که جسم سالم وفعالی دارم.

2- خدایا شکرت که روح وروان سالم توام با آرامش درونی دارم.

3- خدایا شکرت که ایمان وباور عمیقی به تو وتوانایی های وجودی ام دارم.

4-خدایا شکرت که پدر ومادرم زنده وسالم هستند.

5- خدایا شکرت که ماهیانه 200 میلیون تومان در امد دارم.

6-خدایا شکرت که دوستان واساتید بسیار خوبی دارم.

7-خدایا شکرت که زندگی خوب وشادی دارم.

8-خدایا شکرت که در مدرسه ی ارزوها عضو هستم.

9- خدایا شکرت که اهداف مقدسی در زندگی ام دارم.

10- خدایا شکرت که با قانون جذب آشنا شدم.

11- خدایا شکرت که در زندگی ام به موفقیت ها ودستاورد های عالی رسیدم.

12- خدایا شکرت که ایده های ثروت آفرین در ذهنم موج میزنه.

13- خدایا شکرت که عشق تورو در وجدوم احساس میکنم.

14-خدایا شکرت که همیشه کنارم هستی وازم مراقبت میکنی.

15-خدایا شکرت که شغل عالی با در امد عالی با خدمتی عالی دارم.

16- خدایا شکرت که به کائنات عشق می ورزم وخدمت میکنم چون چندین برابر عشق دریافت میکنم.

17-خدایا شکرت که در امدم روز به روز به صورت تصاعدی افزایش پیدا میکنه.

18- خدایا شکرت که هر روز از طرف مشتری هام سفارش میگیرم.

19- خدایا شکرت که در درس وورزش موفق هستم.

20- خدایا شکرت که نعمت های زیادی در زندگی ام به من عطا کردی.

21-خدایا شکرت که خونه ی بزرگ و ویلایی زیبایی دارم.

22- خدایا شکرت که ماشین زیبا وسالمی دارم.

23- خدایا شکرت که تونستم افکار وباور هامو تغییر بدم.

24-خدایا شکرت که چهره ی زیبایی دارم.

25-خدایا شکرت که تمام اعضاء بدنم سالم وبا کارکرد عالی هستند.

26- خدایا شکرت که چشمان بینا وزیبایی دارم تا بتونم زیبایی های جهانم را ببینم.

27-خدایا شکرت که به اهداف بزرگی در زندگیم رسیدم.

28-خدایا شکرت که می تونم آزادانه نفس بکشم وزندگی کنم.

29- خدایا شکرت که اراده وپشتکار قوی برای دستیابی به خواسته هامو دارم.

30- خدایا شکرت که ثروتمندترین دختر جهانم.

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت 

نقل قول 
۱۳۹۴/۰۲/۰۱
لینک مستقیم

خدایا شکرت که یه روز بی نظیر دیگه رو گذروندم و باز هم شکرت که فهمیدم باید چطوری زندگی کنم.

خدایا شکرت بابت صبحانه عالی ای که خوردم و مزه تموم غذاهایی رو که تو دهنم گذاشتم احساس کردم.

خدایا شکرت بابت سلامتی خودم، خانواده م و اطرافیانم.

خدایا شکرت که هر روز صبح مسیر خونه تا محل کار رو پیاده میرم و از هوای عالی و مناظر فوق العاده لذت می برم.

خدایا ممنونم ازت بابت داشتن همکارهای فوق العاده و رئیس بی نظیرم که در همه حال هوای منو دارن.

خدایا شکرت که امروز تو محل کار حسابی خندیدیم.

خدای من ممنونم ازت به خاطر نهار خیلی خوشمزه ای که خوردم.

خدایا شکرت چقدر خوب شد که دوباره رژیممو به روش پل مکنا شروع کردم.

خدایا شکرت که کلاس زبان میرم و به آرزوی دیرینم رسیدم.

خدایا شکرت که امروز با مامانم و همسایه گلمون رفتیم بیرون و خرید کردیم.

خدایا شکرت بابت همه پولهایی که داشتم، دارم و خواهم داشت.

خدایا شکرت که یاد گرفتم چه جوری اول صبح سوال بپرسم تا ذهنم جوابشو پیدا کنه.

خدایا شکرت که هرچیزی و هر کسی رو که برای موفقیتم ضروریه سر راهم قرار میدی.

خدایا ممنونم ازت که هوای منو داری.

خدایا شکرت شکرت شکرت.

نقل قول 
۱۳۹۴/۰۲/۰۲
لینک مستقیم

خدایا شکرت بخاطر سلامت من و خانوادم شکرت شکرت شکرت

خدایای عزیزم بی نهایت شکرت بخاطر نمازای سروقتم شکرت شکرت شکرت

خدای عزیزم بی نهایت شکرت بخاطر ... چون واقعا خیلی برام مشخص شده که چقد هوامو داری شکرت شکرت شکرت

خدای عزیزم بی نهایت شکرت بخاطر اکسیژن برق گاز آب خانواده سرپناه غذا تحصیل ....شکرت شکرت شکرت

خدای مهربان بی نهایت شکرت بخاطر امروز زیرا تونستم کمک کنم شکرت شکرت شکرت

خدای مهربانم بی نهایت شکرت بخاطر وجود خودت که تنها تیه گاس شکرت شکرت شکرت

خدای عزیزم بی نهایت شکرت بخاطر تناسبم شکرت شکرت شکرت

خدای مهربان بی نهایت شکرت بخاطر خانوادم زیرا شاغلن شکرت شکرت شکرت

خدای عزیزم بی نهایت شکرت بخاطر امنیت و ارامشی که حاکمه شکرت شکرت شکرت

خدای عزیز بی نهایت شکرت بخاطر همه چیز زیرا بی نهایته مهربانی و لطفت شکر شکر شکر

نقل قول 
۱۳۹۴/۰۲/۰۲
لینک مستقیم

31- خدایا شکرت بابت صبح قشنگ و عالی که امروز دیدم

32- خدایا شکرت بابت اتفاقات خوب و عالی که امروز به لطف تو برایم می افتد

33- خدایا شکرت بابت خرید های امروزم در بازی فراوانی

34- خدایا شکرت بابت ذهن ثروتمندی که دارم

35- خدایا شکرت بابت سلامتی سلول به سلول اتم های جسمم که هر لحظه سالمتر و قویتر می شوند

36- خدایا شکرت بابت انجام برنامه های امروزم که با موفقیت به پایان می رسند

37- خدایا شکرت بابت چشمهایم که میبینند، گوشهایم که میشنوند، دستها و پاهایم که حرکت می کنند و عزیزانی که کنارم هستند

38- خدایا شکرت بابت سفارشات عالی و فراوانی که امروز از مشتریانم می گیرم

39- خدایا شکرت بابت روزی فوق حلال و فراوانی که به من و تمام دوستانم می دهی

40- خدایا شکرت بابت سلامتی خانواده ام

نقل قول 
محمدجابر خاموشی عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۳۰
۱۳۹۴/۰۲/۰۲
لینک مستقیم

خدایا شکرت که سلامتی دارم ...خدایا شکرت که آرامش درونی دارم ...خدایا شکرت که در زندگی لذت ...عشق ..و شادی دارم ....خدایا شکرت که توفیق کمک به مردم و جهان را دارم ...خدایا شکرت که  هر روز فراوانی ثروت و پول به زندگیم وارد میشود

نقل قول 
بیتا کارگر عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۲۰
۱۳۹۴/۰۲/۰۲
لینک مستقیم
پروردگار مهربانم تو را سپاس می گویم برای سلامتی خودم و خانواده ام برای هر آنچه که به ما بخشیده ای برای اینکه دلتنگم خیلی دلتنگم تو را شکر می گویم خدایا دوستت دارم
نقل قول 
۱۳۹۴/۰۲/۰۲
لینک مستقیم

heartچهارشنبه 02 اردیبهشت ماه 94 heart

41+ خدایا بینهایت شکرت برای سحر خیزی امروز چون خلوتی با تو داشتم.

42+ خدای مهربانم از تو ممنونم به خاطر پول خوبی که دیروز دریافت کردم چون به  موقع بود.

43+ خدایا شکرت برای خرید عالی دیروز چون پرسود بود.

44+ خداوندا متشکرم که میتونم هدایت زندگی ام را خودم در دست داشته باشم چون  از قانون جذب تبعیت میکنم.

45+ خداوندا باز هم سپاس برای پولهایی که دیروز به حسابم واریز شد چون غیر منتظره بود و کلی خوشحال شدم.

46+ پروردگارا از تو سپاسگذارم که خانه آرام و راحتی داریم چون درش احساس آرامش و امنیت میکنم.

47+ خداوندا بینهایت سپاس برای برگزیده شدنم در فعالان سایت چون لطف آقای ساجدی همیشه شامل حال ما بوده.

48+ خدای خوبم بینهایت سپاس برای مقالات و طرح هایی که در سایت آپ میشه چون با مطالعه و عمل به انها با سرعت نور به سمت اهدافمون حرکت خواهیم کرد.

49+ خدای مهربانم از تو ممنونم که قدرت بدنی زیادی دارم چون در طول روز و انجام کارهای روزانه انرژی بالایی دارم.

50+ معبود مهربانم تو را حمد و سپاس بیشمار میگویم به خاطر الطاف بی کرانت در حق من و همه بنده های شاکرت زیرا جهان طبق قانون عمل میکند. smiley

نقل قول 
۱۳۹۴/۰۲/۰۲
لینک مستقیم

41- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت سلامتی کامل که پسرم و همسرم و خودم ازش بهره مند هستیم چونکه نعمت بینظر و فوق العاده ایه

42- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت خواب آرام و آرامش عمیقی که داریم چونکه باعث شارژ انرژی هامون میشه

43- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت همسایه خیلی خوبی که داره برامون میاد چونکه از تنهایی در میاییم

44- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت پولی که دارم چونکه میتوانم خریدهامو انجام بدهم

45- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت دانش و اطلاعاتی که دارم چونکه ازشون استفاده میکنم و مرتب هم افزایش شون میدهم

46- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت قوانین محکم و همیشگی که در جهان وضع حکمفرماست چونکه سر در گم نمیشم

47- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت مطالعات و افکار مثبتم چونکه باید در وجودم نهادینه بشه

48- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت توفیق و فرصت شکر گزاری چونکه باعث پیشرفت و ارتقای من میشه

49- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت اینکه تمام ابزار خوشبختی کامل رو دارم چونکه تو بسیار عادل هستی و این ابزار رو به همه داده ای

50- خدای مهربون من بینهایت شکرت بابت عشق و امید و آرزوهای خوب و فراوانم چونکه همه شون بهم انگیزه میدن و برای همه شون هم تعصب دارم

نقل قول 
massi ghorbani عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۱۴۳
۱۳۹۴/۰۲/۰۲
لینک مستقیم

خدای مهربانم شکرت بابت ورود به این تاپیک سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

خدای مهربانم شکرت بابت تمامی امکانات و توانایی هایی که به من ارزانی دادی سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

خدای مهربانم شکرت بابت زندگی آرام و بی دغدغه ای که دارم سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

خدای مهربانم شکرت بابت سلامتی جسمی و روحی که به من و همسرم عطا کردی سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

خدای مهربانم شکرت بابت اینکه میتونم در این فرصتی که به من دادی ازت تشکر کنم سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

خدای مهربانم شکرت بابت ثروت و پول فراوانی که در اختیار من قراردادی سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

خدای مهربانم شکرت بابت خانواده خوب و مهربانی که همیشه پشتیبان من هستند سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

خدای مهربانم شکرت بابت تمامی الطافی که به من داشتی وداری و خواهی داشت سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

نقل قول 
۱۳۹۴/۰۲/۰۲
لینک مستقیم

خدایا شکرت بابت اینکه روزمو با انرژی آغاز کردم اونم با وجود اینکه دیشب دیر خوابیده بودم.

خدایا شکرت بابت صبحانه ای که خوردم.

خدایا شکرت بابت روز کاری عالی ای که داشتم.

خدایا شکرت که همکارم بهم کمک کرد تا میز کارمو تمیز کنم. چه همکار خوبی دارم من خدایا مرسی.

خدایا شکرت که امروز همکار عزیزم یه ایده بهم داد تا جای مانیتورمو عوض کنم و چقدر اینجوری خوب شد، چقدر فضا آزاد شد، چقدر راحت شدم، خدایا متشکرم چقدر تغییر خوبه.

خدایا ممنونم بابت حس خوبی که دارم .

خدایا ممنونم بابت کلوچه خوشمزه ای که تو محل کارم خوردم.

خدایا ممنونم که همکارم هم تصمیم گرفته زندگیشو تغییر بده.

خدایا شکرت بابت نهار فوق العاده خوشمزه ای که خوردم.

خدایا ممنونم ازت بابت وقتهای استراحتی که دارم.

خدایا شکرت که رفتم مهمونی و کادو گرفتم.

خدایا شکرت که امروز از فروشگاه های خیلی بزرگ و شیک دیدن کردم و حس ثروتمند بودن بهم دست داد.

خدایا ممنونم که دارم پیشرفت می کنم و میدونم همیشه حامی منی.

خدایا بی نهایت ازت ممنونم، متشکرم، متشکرم، متشکرم.

نقل قول 
هدی بختیاری عضویت: فروردين ۹۴ پست ها : ۳۴
۱۳۹۴/۰۲/۰۳
لینک مستقیم

خدایا شکرت که توانمند و سلامت هستم

خدایا شکرت که ثروتمندم 

خدایا شکرت که حست میکنم وعاشقانه دوست دارم 

خدایا شکرت به خاطر محقق شدن خواسته ها و اهدافم 

خدایا شکرت که من لایق بهترین ها هستم 

خدایا شکرت که پیشاپیش من در حرکتی و تمام امور زندگیم را به تو می سپارم و خودم آرام و رها هستم ای پرورگار عالم تورا هزاران هزار بار شکر میکنم.

نقل قول 
۱۳۹۴/۰۲/۰۳
لینک مستقیم

مهربان بی نهایت شکرت بخاطر وجود دوستانم شکرت شکرت شکرت

خدایاشکرت بخاطر دیدن موفقیتهاشون شکرت شکرت شکرت

خدایا بی نهایت شکرت بخاطر وجود مادر نازنینم که باعث سرافرازیمه سپاس سپاس سپاس

خدایا بی نهایت شکرت بخاطر پدر عزیزم که ویزگیهای خوب زیادی داره شکرت شکرت شکرت

خدایاشکرت که اعضای خانوادم شاغلن شکرت شکرت شکرت

خدایاشکرت که چشمهای زیادی متوجه توئه شکرت شکرت شکرت

خدایاشکرت که خییییلی هوامو داشتی و داری شکرت شکرت شکرت

خدایاشکرت بخاطر آرامش درونم شکرت شکرت شکرت که از تو دارم

خدایا بی نهایت شکرت بخاطر نعمت سلامتیمون شکرت شکرت شکرت

خدایا بی نهایت شکرت بخاطر جذبام که هر چی بخام اتفاق میفته شکرت یا رب العالمین

نقل قول 

برای پاسخ به تاپیک، ابتدا باید وارد سیستم شوید

عضویت در خبرنامه

باعضویت در خبرنامه از آخرین اخبار این سایت مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد نمائید