امروز : سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵
  • شروعی قدرتمند
1

قانون جذب چیست؟ - قسمت دوم

print send-to-friend
قانون جذب چیست؟ - قسمت دوم
کد مقاله : ۴۰
تاریخ به روز رسانی: ۱۳۹۴/۰۴/۳۱
بازدید: ۴۰۵۱۲
تعداد نظرات: ۴
   (۲ امتیاز دهنده)

به اشتراک بگذارید :

قانون جذب چیست؟ - قسمت دوم

 

روانشناسان، متفکران عصر جدید، سالها است که در مورد قانون جذب صحبت می کنند. این قانون به زبان ساده می گوید: «هر آنچه به آن فکر می کنیم، خوب یا بد، به سمت ما جذب خواهد شد.» شما هر باوری هم که نسبت به جهان پیرامون خود و قدرت نهفته در آن داشته باشید، تحقیقات علمی معتبر، تاثیر «مثبت اندیشی» را اثبات کرده اند. در ادامه دوازده روش کاربردی آورده شده که براساس آن قانون جذب می تواند زندگی تان را رضایت بخش تر کند.


1- تجربه های خوب یا بد زندگی را با اندیشه های خود جذب کنید.
افرادی که همواره در مورد بیماری حرف می زنند، بیمار می شوند. براساس اصول قانون جذب، وقتی درباره موردی نگران هستید و به مسائل بد می اندیشید، آن ها را به سمت خود جذب می کنید.


2- فکرکردن به هر موردی به معنای دعوت کردن آن است، حتی اگر تمایلی به این کار نداشته باشید.
وقتی به آنچه می خواهید، می اندیشید، همین تفکر، بزرگ و بزرگ تر می شود و همان را دریافت می کنید، پس مراقب تفکرات خود باشید و همیشه مثبت بیندیشید.


3- هرچه بیشتر بر موضوعی تمرکز کنید، قوت می یابد.
تمرکز کردن بر موضوعی موجب می شود که با جذب همان مورد، آن را محقق سازید. اغلب با نگرانی از اتفاق های بد، آن را برای خود رقم می زنید.


4- بهتر است به جای بازبینی تصمیم خود، به احساستان گوش دهید.
به عبارت دیگر به حس شهودی خود اعتماد کنید. به جای این که انتخاب های خود را مرور و بازبینی کنید، اجازه دهید احساس شما مسیر درست را نشان تان دهد. این کار، زندگی تان را رضایت بخش تر می کند.


5- تنها با فکر کردن به موارد خوب، آن ها سریع تر رخ می دهند و زندگی تان را شادتر می کنند.
خواستن و طلب کردن تنها درخواست زبانی نیست. برای رسیدن به خواسته های خود باید به طور کامل تمرکز کرده و به موضوعی خاص بیاندیشید و در عین حال احساسی مثبت به آن داشته باشید. وقتی تمام توجه خود را به موضوعی خاص معطوف می کنید و نسبت به آن احساس مثبتی دارید، آن لحظات شاد را زودتر تجربه خواهید کرد.


6- برای ایجاد تغییر، هرچیزی را آن طور که دوست داری ببینید، نه آن طور که هستند.
این رازی است که تنها افراد موفق از آن آگاهی دارند. این همان تصویرسازی است. مایکل فلپس، پرافتخارترین شناگر آمریکا می گوید: «هرشب قبل از خواب، خود را تصور می کردم که در مسابقات برنده شده ام!» برای این که تغییر مثبتی را در تجربه های خود از زندگی ایجاد کنید، باید حالات فعلی اتفاق ها و جریان های اطراف خود را فراموش کنید، از همه مهم تر باید نگاه دیگران به خود را نادیده بگیرید و همه چیز را همان گونه که می خواهید، تصور کنید.


7- قدرت جذب تان را با تمرین روزانه تفکر خلاق و قدرتمند روزانه افزایش دهید.
هر روز پانزده دقیقه وقت صرف کنید و به اهداف، رویاها و خواسته های خود از زندگی تان بیندیشید. این کار فرصت بیشتری برای موفقیت در اختیار شما قرار می دهد.


8- از منبع نامحدود موفقیت و کامیابی، هر قدر می توانی، بهره ببر.
موفقیت دیگران، کامیابی شما را محدود نمی کند. اگر شما هم موفقیت زیادی کسب کنید، راه را برای دیگری نمی بندید.

 

9- اجازه ندهید در ناامیدی و نگرانی غرق شوید.
ناراحت بودن فقط به جذب نگرانی های بیشتر منجر می شود و نشانه دست نیافتن شما به خواسته هایتان است، بنابراین به جای تمرکز بر نداشته هایتان، بر آنچه از زندگی انتظار دارید، متمرکز شوید.


10- فیلم ها و برنامه های تلویزیونی نشان دهنده تجربه های غیرمثبت را تماشا نکنید.
وقتی اجازه می دهید این مزخرفات وارد ذهن تان شوند، ناخودآگاه به آن ها می اندیشید و همین امر احتمال بروز همان اتفاق ها را برای شما دوچندان خواهدکرد. این یک حقیقت است که توجه به هر موردی، آن را به ما نزدیک تر می کند.


11- اگر روابط تان با دیگران خوب نیست، بدانید که شما موجب آن شده اید.
منفی اندیشی می تواند روابط شخصی شما را به ویرانی بکشاند. همین ذهنیت می تواند ما را از شر روابط بد با همسر یا خویشاوندان هم نجات دهد. آگاه باشید که تفکر و قدرت جذب شخصی تنها عاملی است که می تواند تجربه ای را به زندگی تان دعوت کند.


12- از رویاهایتان راهنمایی بگیرید، اما نگران نشوید.
خواب هایی که می بینیم می توانند بینش ما را نسبت به روح و روان مان افزایش دهند، اما تا وقتی ما نخواهیم، نمی توانند اتفاقی را در زندگی ما رقم بزنند.

 

+ جهت کنترل نظرات غیرمثبت و مشکوک برخی افراد سودجو نظرات دوستان باید مورد تایید مدیران قرار بگیرند که نظرات نامربوط در آنها منتشر نشود.

در انتظار ادامه این نوشته هستم

9 نفر در انتظار ادامه این نوشته هستند

مطالب مرتبط

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
captcha Refresh
نگار صالحی:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۵/۲۷

سلام
بسیار سپاسگزارم .خیلی خوب بود اما خیلی برایم جای سؤال است با اینکه شدم خانم ظرفیت چرا بیشتر وقتها از اجرای آن ترس دارم.شاید به دلیل باورهایی است که از بچگی تا کنون برام پیش آمده .اطلاعات زیادی در این خصوص دارم اما نمیدونم چرا بعد از اجرای آن پس از مدت کوتاهی دلسرد میشم و برام روزمرگی و تکراری میشه حتی با اینکه جذبش کردم.
خوشحال میشم راهنماییم کنید دوستان عزیزم.پاسخ

فهیمه دایی جعفری:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۵/۱۳

درود.......بسیار عالی بود........به امید روزی که همه مردم کشورم با این قانون اشنا شوند و معنی زندگی واقعی را متوجه شوند...........باز هم شکرررررررپاسخ

یدالله  عزیزی
یدالله عزیزی:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۵/۰۸

سلام
اینها بهترین راه های جذب هستند . و بسیار هم ساده و پیش پا افتاده به نظر میرسند .
شاید بخاطر همین ظاهر ساده ای که دارند کمتر مورد توجه قرار میگیرند . چونکه در اکثر اوقات ما به دنبال فرمولهای سخت و پیچیده هستیم .
سپاسگزارم . و ضمن بکار بستن توصیه های بینظیر تون بزودی جذبهای فوق العاده مو که با استفاده از همین راهکارهای اعجاب انگیز هستند رو به لطف خداوند بزرگ و مهربون به اطلاع همه تون میرسونم .
پیوسته شاد و سلامت و موفق باشید .پاسخ

م ح ص:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۵/۰۴

مثل همیشه عالی و پراز انرژی های مثبتپاسخ

عضویت در خبرنامه

باعضویت در خبرنامه از آخرین اخبار این سایت مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد نمائید