امروز : چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵
  • شروعی قدرتمند
1

تجلی ثروت

print send-to-friend
تجلی ثروت
کد مقاله : ۸۷
تاریخ به روز رسانی: ۱۳۹۴/۱۰/۱۲
بازدید: ۷۳۸۱
تعداد نظرات: ۷
   (۴ امتیاز دهنده)

به اشتراک بگذارید :

تجلی ثروت

به خواسته‌های خود دست می‌یابید
بدون شک علاقه‌مند به دانستن این موضوع هستید: «چگونه می‌توانید به شیوه‌ای شگفت‌انگیز ثروتمند شوید و بااراده شخصیت تان پول به دست آورید و از این کار لذت ببرید؟» در ظاهر، برخی از افراد بدون آنکه زحمت چندانی بکشند، در این راه، موفق می‌شوند؛ اما تنها برتری آن‌ها این است که می‌دانند چگونه از « قوانین کائنات » پیروی کنند. برای رسیدن به این مرحله، هیچ قرص جادویی‌ای وجود ندارد و هیچ‌کس هم موفق‌تر و خوش‌اقبال‌تر از بقیه به دنیا نیامده است. تجلی یعنی به واقعیت درآوردن فکر، رؤیا یا خواسته شما در دنیای واقعی؛ به‌طوری‌که بتوانید آن را لمس کرده یا تجربه کنید. برای تحقق این منظور تنها داشتن طرز تفکر عالی شرط نیست.


شما باید تفکری مانند افراد پولدار داشته باشید؛ هرچند این طرز تفکر هم به‌تنهایی سود چندانی برای شما در برندارد و حساب بانکی‌تان را پر نمی‌کند. در اصل، شما باید یاد بگیرید که با انجام دادن چه‌کارهایی می‌توانید سریع‌تر به برکت و فراوانی دست‌یابید. همه ما بااطلاع یافتن از «راز»، این پدیده مشهور جهانی، بسیار شگفت‌زده شدیم؛ اما به‌طور دقیق نمی‌دانستیم که با آن چه کنیم. نمی‌دانستیم که آیا فقط باید به خواسته خود فکر کنیم یا اگر از صمیم قلب آرزویی داشته باشیم، تغییر می‌کند؟! اگر تمام‌روز را به برنده شدن فکر کنیم، آیا در قرعه‌کشی بانک برنده می‌شویم؟! این طرز تفکر نشان می‌دهد که ما موضوع را کاملاً اشتباه فهمیده‌ایم؛ زیرا با این طرز تفکر هیچ‌چیزی در زندگی‌مان تغییر نکرده است و نخواهد کرد. درنهایت، نیز هنگامی‌که فهمیدیم باوجود جملات الهام‌بخش و مثبت بازهم هیچ‌گونه تغییری در زندگی‌مان رخ نداده است، بیشتر از قبل ناامید و پریشان شدیم. شاید ما هم در زندگی‌مان کارهای بسیاری برای رسیدن به پول انجام ِ داده باشیم؛ برای مثال، کتاب‌ خوانده باشیم یا پای صحبت افراد موفق نشسته باشیم؛ اما هنوز هم سرِ جای اولمان هستیم. دلیل اصلی ناکام ماندن ما این است که بدون داشتن «هدفِ مشخص، برنامه منسجم و تلاش» بازهم انتظار پیروزی داریم!


لطفاً عادی نباشید
اکثر ما در ظاهر کاملاً عادی هستیم. حقوق کافی و شغل خوبی در یک شرکت داریم. حقوقمان کفاف خرج‌های ماهیانه‌مان را می‌دهد و قادریم هزینه غذا و لباسمان را به‌راحتی تأمین کنیم. زندگی‌مان بد نیست، اما همچنان احساس می‌کنیم که بی‌پول و فقیریم. واقعیت آن است که هیچ‌کس دوست ندارد زندگی‌اش معمولی باشد؛ در خانه‌ای یک طبقه و تنگ و کوچک زندگی کند؛ در روزهای بارانی، پیاده تا محل کار برود یا نگران پرداخت قبوض باشد. مهم‌تر از همه آنکه ما هرگز دوست نداریم برای نیازهای مالی خود به کسی وابسته باشیم. می‌خواهیم ثروتمند باشیم و از مغازه‌های خوب خرید کنیم. دوست داریم به دیگران ثابت کنیم که حضور ما نیز در این دنیا تأثیرگذار است و برای آن پاداش نقدی دریافت می‌کنیم. ایده تجلی ثروت ایده‌ای جالب و بی‌نظیر است؛ اما بدون دانستن جزئیات دقیق و برنامه‌ای مشخص به‌هیچ‌وجه عملی نیست؛ زیرا ما خودمان نمی‌دانیم:


باید چه اقداماتی را انجام بدهیم؟
آیا باید ترتیب خاصی را رعایت کنیم؟
آیا با اقدامات صحیح، به پول می‌رسیم؟
نگران نباشید. لازم نیست که برنامه‌ای پیچیده یا روش‌های سختی را دنبال کنید. در حقیقت، شما تنها با آرامش می‌توانید به تک‌تک خواسته‌هایتان برسید.
آیا تاکنون این سؤالات را درباره رسیدن به هدف شنیده‌اید:
کدام جملات تأکیدی بهترین و تأثیرگذارترین هستند؟
راه صحیح درست کردن تابلوی رؤیاها چیست؟
چگونه باید اهدافم را مشخص کنم و آن‌ها را بنویسم؟
در روز، چند بار آن‌ها را بنویسم؟
به‌کارگیری ضمیر ناخودآگاه تا چه اندازه در پیشبرد اهدافم تأثیرگذار است؟
آیا گوش دادن به سی‌دی‌های انگیزشی مؤثر است؟
جواب ما این است: «تمامی این روش‌ها را امتحان کنید.»


تمام این کارها در دستیابی شما به اهدافتان تأثیری مثبت دارند. شما باید به هر طریق به هدفتان دست‌یابید. شما شایستگی آن را دارید که رؤیاهایتان را به واقعیت تبدیل کنید وزندگی شاد و خوبی داشته باشید؛ پس به هیچ قیمتی از اهدافتان دست نکشید. تمامی ابزارهای موفقیت به‌تنهایی مؤثرند؛ ولی برای دستیابی به اهدافتان لازم است که بیش از یک ابزار را به کار بگیرید. درنهایت، این ابزارها «قانون جذب» را در زندگی شما فعال می‌کنند. در این صورت درهای کائنات به روی شما گشوده می‌شوند و همه‌چیز به نفع شما تغییر خواهد کرد. باور کنید که شما نیازی به عصای جادویی یا ماشین زمان ندارید!


ذهن خود را به باشگاه بفرستید
برای تحقق آگاهانه خواسته‌هایتان، باید تمرین و پشتکار داشته باشید. درواقع، بیشتر مردم به‌قدر کافی برای رسیدن به نتیجه مطلوب تلاش نمی‌کنند. شما نباید فکر کنید که بدون تلاش قادرید به نتیجه برسید؛ برای مثال، شما هرگز نمی‌توانید پیانو زدن را بدون تمرین و آموزش یاد بگیرید. تبدیل آرزوها به واقعیت نیز همین‌گونه است. بسیاری از مردم در این راه ناامید می‌شوند؛ چون نمی‌توانند به‌سرعت به خواسته‌های خود دست یابند. به یاد داشته باشید که شاید در اولین تلاش خود نتوانید به پول زیادی دست‌یابید؛ بنابراین برای تبدیل هدفتان به واقعیت، هرروز این کارها را انجام دهید:


هدفتان را مجسم کنید.
برای رسیدن به آن برنامه‌ریزی کنید.
آن را روی کاغذ بنویسید.
تابلوی رؤیاهایتان را طراحی کنید.


تمامی توانی‌هایتان را به کار بگیرید تا رؤیایتان به واقعیت تبدیل شوند؛ زیرا کائنات شیوه جالبی برای برآورده کردن خواسته‌های شما دارد. هرروز تغییراتی کوچک، اما زیرکانه در زندگی خود ایجاد کنید؛ تا به کائنات نشان دهید که به‌راستی دلتان می‌خواهد پولدار شوید و به سفر بروید؛ به‌گونه‌ای که تمامی فکر و ذهنتان بر روی هدفتان متمرکز شود. بیشتر مردم زندگی معمولی‌ای دارند. آن‌ها در طول زندگی خود به اهداف و آرزوهای بزرگ فکر نمی‌کنند تا مبادا حریم امن زندگی‌شان به خطر بیفتد و متحمل فشار و سختی شوند. البته شما با این افراد فرق دارید؛ زیرا شما این مقاله را می‌خوانید و سعی می‌کنید که بر اساس دستورالعمل‌های آن حرکت کنید؛ چون در درون خود، اشتیاق فراوانی برای موفقیت دارید و حاضرید بهای موفقیت خود را بپردازید. ما گاهی اوقات برای خودمان اهداف بزرگ مالی تنظیم می‌کنیم و برای رسیدن به آن‌ها تمامی توانایی‌مان را به کار می‌گیریم؛ ولی ناگهان از همه‌چیز دست می‌کشیم و آرزو می‌کنیم که خداوند یک گونی بزرگ پر از پول برایمان بفرستد؛ اما این ما هستیم که زندگی خودمان را می‌سازیم، نه بخت و اقبال!


ما در هنگام تمرین برای تجلی اهداف بزرگ، گاهی دلسرد و بی‌انگیزه می‌شویم و از انجام دادن برخی تمرینات لازم برای رسیدن به اهدافمان طفره می‌رویم. کائنات هم در پاسخ به سستی و تنبلی ما، روند تجلی اهداف و خواسته‌های ما را کند و آهسته می‌کند. در مقابل، بعضی روزها این تجلی چنان سریع و ساده رخ می‌دهد که حتی متوجه نمی‌شویم که چگونه اتفاق افتاده است! آنگاه دوباره تنبلی به سراغمان می‌آید و این‌گونه استدلال می‌کنیم: «شاید اگر یکی، دو روز دست از انجام دادن تمرینات بکشم، اتفاقی نیفتد»! ولی بعد از تمام شدن پول‌هایمان، دوباره ترس به سراغمان می‌آید و درست در همین‌جاست که متأسفانه به نقطه صفر برمی‌گردیم و دقیقاً نمی‌دانیم که چرا به هیچ کجا نمی‌رسیم!


بنابراین نتایج کارهای ما به‌خوبی بیان می‌کنند که آیا ما در مسیر درست تجلی ثروت قرارگرفته‌ایم یا خیر. این تمرینات را می‌توان با تمرین‌های ورزشی مقایسه کرد. وقتی‌که شما مرتب به باشگاه می‌روید و تمرین می‌کنید، بدنتان آمادگی انجام دادن حرکات جدید را پیدا می‌کند؛ اما وقتی‌که باشگاه را به‌طور موقت رها می‌کنید، از سر گرفتن تمرینات بدنی سخت‌تر به نظر می‌رسند؛ بنابراین شاید کل فرایند تجلی ثروت وزندگی ایده‌آل در نگاه اول مجموعه‌ای فعالیت طاقت‌فرسا و دیوانه‌وار به نظر برسد، اما به‌محض خواندن این سری مقالات متوجه می‌شوید که به‌مرورزمان و با کسبِ مهارت‌های لازم، درآمد شما را به طرزی چشمگیر افزایش خواهد داد. درنهایت به‌محض رخ دادن چنین اتفاقی کل جریان برای شما شبیه به یک بازی جذاب و خوشایند خواهد شد. تردیدی نیست که برای تجلی ثروت باید صبور باشید و هوشیارانه مثبت بیندیشید. یک‌بار که این کار را انجام دهید و نتایج آن را مشاهده کنید، خود را قوی‌تر و مصمم‌تر خواهید دید. البته بعد از مدتی خودتان در این کار ماهر می‌شوید.
 

تمرین این هفته را به‌خوبی انجام دهید:
قوانین کائنات را بشناسید و از آن‌ها پیروی کنید.
شما می‌توانید با تمرین و کسب مهارت‌های لازم، آرزوهایی همچون کسب ثروت را متجلی سازید.
آرامش داشته باشید و بعد از چند بار تلاش کردن، ناله و شکایت نکنید؛ زیرا دوباره به نقطه صفر می‌رسید.
تابلو رؤیاهایتان را درست کنید.
به‌طور دقیق مشخص کنید که چه میزان پول می‌خواهید؟ و این خواسته باید در چه مدت‌زمانی محقق شود؟
هرروز آن را بنویسید تا ملکه ذهن تان شود.
با تمام وجود احساس کنید که خوشبخت هستید.
استقامت داشته باشید و تسلیم مشکلات نشوید.
بدون شک اگر مصمم باشید، سرانجام قانون جذب عمل خواهد کرد!

نویسنده: مهتاب علیمرادی
منبع: Raaz Magazin
e

 

در انتظار ادامه این نوشته هستم

11 نفر در انتظار ادامه این نوشته هستند

مطالب مرتبط

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
captcha Refresh
علی اذین:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۵/۰۷/۲۵

ممنون آموزنده و تاثیر گذار بودپاسخ

رضا علیایی:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۱۲/۱۷

سلام به نظر من بعضی ها از جمله خودم فقط تا به باور کارشون نرسند همش عقب نشینی میکنند تابو رو‌ درست نکرده ارزو میکنن و بعد به خودشون میگن نمیشه وقتی میبینند میشه که دیگه دیرهپاسخ

leila riyahi:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۷

سلام خوب بود دوس داشتم- مرسیپاسخ

فائزه حقیقتی:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۶

دود...سپاسگذارم...عالی بودپاسخ

علی باقرزاده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۰/۱۳

سلام خیلی عالی .ممنونپاسخ

رضا راهداری:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۰/۱۲

سپاگزارم ازمطالب عالیتانپاسخ

مهدی صالحی:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۰/۱۲

سلام مقاله عالی بود مچکرم پاسخ

عضویت در خبرنامه

باعضویت در خبرنامه از آخرین اخبار این سایت مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد نمائید