امروز : چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵
  • شروعی قدرتمند
1

تحلیلی بر پدیده جدید ناخودآگاهی یادگیری انگلیسی آسان

print send-to-friend
تحلیلی بر پدیده جدید ناخودآگاهی یادگیری انگلیسی آسان
کد مقاله : ۹۰
تاریخ به روز رسانی: ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
بازدید: ۴۴۲۶
تعداد نظرات: ۲۵
   (۹ امتیاز دهنده)

به اشتراک بگذارید :

 

 

شخصی به نام  A.J. Hoge که یک سخنران و مدرس در جهان شناخته شده است توانسته است نظریه ای را در سال 2010 نظریه ای را به نام خودش به ثبت برساند که هر شخصی می تواند در هر کجای جهان با استفاده از ضمیر ناخودآگاه بدون توجه به معنی کلمات و جملات زبان انگلیسی را به روش آموختن مادرزادی بیاموزد. در ابتدا این فرضیه ی او مورد انتقاد همگان قرار گرفت و این در حالی بود که توانست به فرضیه را به نظریه ای مدرن تبدیل کند. با مطالعه ی منابع و رفرنس های جهانی امروزه دیگر همه مردم می دانند که برای ضمیر ناخودآگاه معنای کلمات هیچ مفهومی ندارد. همانطور که در کتاب غول درون یکی از مرجع های ضمیر ناخودآگاه مطرح شده است این منطق ( خودآگاه ) ماست که به دنبال چگونگی و چراها می گردد ولی ناخودآگاه برایش اهمیتی ندارد که شما به چه زبانی یا به چه تصویری نگاه می کنید بلکه آنچه اهمیت دارد دستوری دیداری و شنیداری است که شما به آن می دهید.

 

اساس کار این فرم آموزشی این است که شما نباید لغات را به شکل کورکورانه و مشقت حفظ کنید بلکه به دروسی که برایتان طرح ریزی شده است به صورت شنیداری فقط گوش می کنید. هوگ نام این روش را انگلیسی آسان نامیده است زیرا بدون هیچ گونه فشار و سختی شما به شکل زبان مادری تان، انگلیسی را خواهید آموخت. ایشان به صورت 100 درصد تضمین داده اند که این روش با استفاده از برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه انجام می شود و نتایج بسیار خوبی را به همراه خواهد داشت. یکی از رازهای این بسته آموزشی که در جهان برای جهانیان منتشر شده است تکرار است. تکرار راه نفوذ به ضمیر ناخودآگاه است و بر پایه همین تکرار و مکررات است که ضمیر ناخودآگاه از نو برنامه ریزی می شود. امروزه در جهان سایت تخصصی « انگلیسی آسان » رتبه رنکینگ 3 را در مدت کوتاهی به خودش اختصاص داده است و این نشان می دهد که پدیده نوین جهانی مورد استقبال مردم و متخصصان قرار گرفته است.

 

+ نحوه کارکرد این بسته آموزشی:

تکرار جملات به صورت درس های پله به پله

برنامه ریزی ناخودآگاه با استفاده همین تکرارها

 

یادگیری زبان انگلیسی آسان،کنکور،دانلود رایگان

 

سوال 1: آیا برای ضمیر ناخودآگاه اهمیت دارد شما عبارت تاکیدی فارسی را می شنوید یا انگلیسی را؟

پاسخ: با انتشار چنین پدیده ای در جهان همه شک و تردیدها برطرف شده است و تحت هیچ عنوانی اهمیتی ندارد که به چه چیزی گوش می کنید. این بسته آموزشی که با فروش بسیار در جهان روبرو بوده و نتایج شگفت انگیزی را مردم دریافت نموده اند نشان دهنده ی این است که معنایی ندارد که ناخودآگاه چه چیزی را با چه زبانی می شوند.

 

سوال2: نقش ضمیر خودآگاه در روند یادگیری چگونه است؟

پاسخ: خودآگاه یا ذهن منطقی عموما در تقابل با ناخودآگاه همیشه ناکام بوده است و بیشتر به اموراتی می پردازد که تجربی باشد. امروزه با رشد علم و دستیابی بشر به دستاوردهای علمی جدید عبور از ضمیر ناخودآگاه کار آسانی است. تا قبل از این برخی ها معتقد بودند که تا خودآگاه پذیرای موضوعی نباشد ناخودآگاه چیزی را دریافت نخواهد کرد اما امروز دیگر این موضوع دوره اش به اتمام رسیده است. مهم روش حمله تکراری به ناخودآگاه است که نتایج را به ارمغان خواهد آورد.

 

سوال3: آیا امواجی مغزی شرکت های سازنده می تواند ذهن را تحریک کند و ناخودآگاه را از نو برنامه ریزی کند؟

پاسخ: این عمل شدنی است و امروزه به عنوان یک علم در رشته ی مهندسی مغز در جهان به ثبت رسیده است که می تواند بر اساس فرکانس های تولید شده به ناخودآگاه شخص پیام های دستوری ارسال نماید که آن را در مسیر رسیدن به اهداف فعال نماید.

 

سوال 4: آیا اصطلاحاتی مانند رام کردن، غول درون، غلبه کردن، فرمانبردارم سرورم و ... در مورد ناخودآگاه واقعیت دارد؟

پاسخ: تمامی این اصطلاحات یک نماد یا سمبل از اهمیت قدرت ضمیر ناخودآگاه هستند که ما به اهمیت موضوع پی ببریم.

 

سوال5: آیا افرادی در کشور ایران مدعی هستند عبارت تاکیدی باید حتما به زبان فارسی بر روی امواج مغزی سوار بشود واقعیت دارد؟

پاسخ: با ثبت پدیدهای علمی نوین جهانی دیگر این ادعا مردود اعلام شده است و نکته مهمتر اینکه تمام امواج مغزی موجود در سطح اینترنت همگی در لایه های زیرین شان عبارت تاکیدی پنهان دارند و نمی شود بر روی آنها عبارت تاکیدی دیگری سوار کرد. فقط یک دسته از امواج ذهنی هستند که می توان چنین کاری را بر روی آنها انجام بدهیم که امواج خالص زیر 4 هرتز هستند که از دسترس عموم خارج هستند، مگر اینکه عضو هیئت علمی دانشگاه های معتبر جهانی در رشته مهندسی مغز باشید که با قیمت های 240 دلار به بالا بتوانید آنها را تهیه نمایید. در حال حاضر هیچ شخصی در کشور ایران به این امواج دسترسی ندارد که چنین کاری را انجام بدهد. البته تمام امواج خالص ( بدون عبارت تاکیدی ) موجود برای دانلود در اینترنت همگی غیراستاندارد بوده و اعتباری ندارند.

 

سوال 6: آیا گوش دادن به امواجی که عبارت تاکیدی زبان فارسی دارند کار درستی است؟

پاسخ: اینکه جملات شرکتهای سازنده را ترجمه کنیم یا خودمان عبارتی را اضافه کنیم و بر روی امواج سوار کنیم کاری غیرحرفه ای است زیرا سوار کردن جملات بر روی امواج بر اساس یکسری مفاهیم پایه ای ( مانند گویش در فریم های سطح پائین امواج ) پیروی می کند که نیاز دارد در آزمایشگاه با دستگاههای پیشرفته مورد بررسی قرار گیرد. این مسئله نه فقط برای زبان فارسی بلکه برای تمامی زبان های جهان حتی زبان انگلیسی هم صدق می کند. آنچه اهمیت دارد مهندسی مغزی هستند که روی امواج کار می کنند نه ماهیت فارسی یا انگلیسی بودن عبارت تاکیدی. برای ما که با بهترین استودیوهای حرفه ای در تماس هستیم کاری ندارد که فایل ضبط کنیم و بر روی امواج سوار کنیم و برای فروش قرار بدهیم اما مطلع هستیم که این کار نادرست است و موجب صدمات زیادی به مردم جامعه می شود و این کار را انجام نمی دهیم. به نظر ما در اینگونه موارد باید شرکت های تولید کننده مدارک مهندسی مغز را درخواست کنید زیرا مبحث اندامی به نام مغز است که موجب است صدمات جبران ناپذیری به آن وارد نمائید.

 

سوال 7: آیا مفهوم جذب پول و ثروت در امواج ذهنی امری درست است؟

پاسخ: در چند سال اخیری که مباحثی مانند قانون جذب و جذب مواردی مانند نیمه گمشده، ثروت کوآنتومی، پول آسمانی، ثروت سریع، کسب و کار میلیارد دلاری، رازهای مشکوک ساختگی و نظیر این ها مردم را دچار سردرگمی افراطی کرده است و اگر دقت کرده باشید جامعه به سمت نوعی مسائل متافیزیکی کذب فرو رفته است. به طوری که مفهوم اصلی جذب باز هم به مرحله ی رازگونه در حال ورود است که معنای کلمه جذب به اشتباه مطرح شده است. همانطور که قبلا اعلام کرده ایم امواج ذهنی کارشان جذب چیزی نیستند بلکه موجب شبیه سازی ذهنی شما می شوند که شرایطی و موقعیت هایی را که در اطراف شما تا مرز بینهایت وجود دارند را به صورت آشکار برایتان نمایان می سازند که می توانید با ورود به آنها نتایج را برای خودتان تجلی بخشید.

 

سوال 8: آیا اکتشاف 12 لایه ارتعاش از ساختار امواج ذهنی تبعیت می کند؟

پاسخ: به هیچ عنوان. این یک ساختار منحصر به فرد بر اساس رفرنس های موجود در جهان بوده که به تحقیق کشیده شده است. تا سال گذشته این موضوع یک فرضیه محسوب می شد که خیلی ها با آن مخالفت می کردند ولی امروز دیگر با پرونده تحقیقاتی کامل و تهیه منابع میدانی منطبق با تحقیقات روز دنیا در حال تبدیل به نظریه ی اثبات شده است. در ساختار این پروژه از هیچ موجی استفاده نشده است بلکه از 12 لایه تشکیل شده است که به غیر از دو لایه که شنونده می شوند هر کدام خصوصیاتی نفوذی به ناخودآگاه را دارند. در صورت مقاومت هسته مرکزی ناخودآگاه با هر کدام از لایه ها، لایه های بعدی می توانند از نو ناخودآگاه را برنامه ریزی کنند.

 

سوال 9: اگر هیچ موج ذهنی ای وجود ندارد ، ارتعاش در این پروژه چگونه به وجود می آید؟

پاسخ: بر اساس تحقیقات روز دنیا امواج ذهنی جای خود را به سطحی از شعور تبدیل شده ی سوار بر پروژه داده اند. با پیشرفت علم در اکثر نقاط جهان، حتما نباید روی امواج ذهنی کار کرد و گاها از مباحث فراتر از آنها رفته است. اینکه موجی را دانلود کنیم و روی آن با هر زبانی حرف بزنیم یک مسئله پیش پا افتاده و منسوخی است. با اینکه از سال 2008 پدیده ی امواج ذهنی مطرح شده است، با رشد این دانش سطوح امواج نسل جدید با قیمت های 170 دلار و ... در سال 2010 روانه بازار جهانی شد که بسیار پیشرفته و فراتر از امواج بینورال هستند که نتایج بسیار سریع تری را به شنوده ارائه می دهد. راه های بسیار زیادی برای تولید ارتعاش وجود دارد که امواج ذهنی یکی از آنها است.

 

سوال 10: آیا این سایت در آینده امواج ذهنی عبارت تاکیدی تولید خواهد کرد؟

پاسخ: این سایت چنین کاری را به خاطر دریافت پول یا هر چیز دیگری انجام نخواهد داد زیرا هدفگذاری روند این سایت از سال 1388 اینگونه موارد نبوده و نخواهد بود. عبارت تاکیدی بدون امواج ذهنی هیچگونه مشکلی برای مغز ایجاد نمی کند که سالهاست خیلی از شرکتها این کار را انجام داده اند و شاید عبارت تاکیدی ( بدون امواج ذهنی ) به همراه ملودی ریلکسیشن به صورت رایگان بر روی سایت قرار بدهیم.

 

سوال 11: چه زمانی می شود گفت که نظریه ای جهانی است؟

پاسخ: این مسئله را باید از ابعاد گوناگون بررسی کرد:

الف - داشتن کد تحقیقاتی محقق: هر محققی در جامعه علمی باید دارای کد تحقیقاتی باشد. عموما ما دو نوع محقق داریم: محقق نوع اول، محققی است که ناظر و شاهد وقایع و نظریه های جدید می باشد و هیچکدام را رد یا تایید نمی کند و خودش به تحقیقات در زندگی اش می پردازد که پیشنهاد ما به شما این است که در دسته اول قرار بگیرید و برای رسیدن به موفقیت خودتان شروع به تحقیقات کنید. محقق نوع دوم، محققی است که بر پایه ی تحقیقات جهانی عضویت تحقیقاتی را از دانشگاه های معتبر جهانی دریافت می کند ( کد تحقیقاتی ). مزیت کد تحقیقاتی این است که سالانه باید یک فرضیه برای هئیت علمی مربوطه ارسال کنید و به شما نام کاربری و کلمه عبوری تعلق می گیرد که بتوانید از طریق برنامه FTP ( پروتکل جابجایی داده های سنگین ) تحقیقات دانشگاه ها را بخرید و از آنها در تحقیقات خودتان بهره ببرید.

ب - مدرک تحصیلی تخصصی تولیدکننده: اینکه بدون دانش پایه ای بخواهیم برای خودمان فرضیه هایی صادر کنیم که هیچ کجا مورد تایید نباشند کار درستی نیست. صرف به اینکه نام خودمان را محقق بنامیم که نمی توانیم در جامعه علمی خودمان را وارد کنیم. اگر فرضیه ای داشته باشیم باید بر اساس روند تحقیقات میدانی که یک پروسه است فرضیه خودمان را بر اساس مدارک آکادمیک مان اثبات نمائیم. در کشورهای اروپایی ارزش فعالیت هر شخصی را بر اساس مدرک تخصصی اش می شناسند، خصوصا مطالبی مانند مغز که بسیار موضوع حساسی است.

ج - انطباق فرضیه خودمان با علم روز: تمام فرضیه های ما باید منطبق با تحقیقات روز دنیا باشد یا اینکه اگر در نقطه ی مخالف آنها قرار دارد باید بتوانیم رفرنس های معتبری از آن برای جامعه علمی ارائه کنیم وگرنه وقت مان را بیهوده تلف کرده ایم.

 

سوال 12: آیا هر کسی می تواند از پکیج انگلیسی آسان استفاده کند؟

پاسخ: شرایط برای استفاده این پکیج وجود دارد که به شرح زیر است:

  • بیشترین بازدهی افراد از این پکیج افراد بالای 16 سالگی اعلام شده است.گرچه هیچ موردی در پخش زبان برای نوزاد یا کودکان زیر 16 سال وجود ندارد.
  • این پکیج کلا یک کار حرفه ای و فشرده محسوب می شود که افرادی که سطوح زبان ابتدایی را می دانند راحت تر با آن ارتباط برقرار می کنند.
  • مدت زمان یادگیری این پیج حداقل 4 ماه می باشد.
  • به همراه این پکیج فایل  PDF یا دفترچه ای وجود دارد که می توانید آن را در زمان گوش کردن مشاهده نمائید.

 

با تشکر از بهداد ساجدی حسینی

 

+ به زودی لینک دانلود کلیه فایل های رایگان انگلیسی آسان در کانال تلگرام مدرسه آرزوها قرار خواهد گرفت

 

در انتظار ادامه این نوشته هستم

47 نفر در انتظار ادامه این نوشته هستند

مطالب مرتبط

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
captcha Refresh
احسان شندی:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۵/۰۱/۲۳

سلام و تشکر از سایت بسیار مفیدتون
ما منتظریم هرچه زودتر این فایلها در کانال قرار گیرد.پاسخ

جواد نوری
جواد نوری:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۵/۰۱/۲۱

باسلام و احترام
من این پکیج رو از سایتی دانلود کردم فایل اولشو هم گوش کردم اما هیچی نفهمیدم کلا انگلیسیه
و اینکه نمونه های مختلفی از این پکیج هست من موندم کدوم مطمئنه
یکی تو بازار به انگلیسی آسان و یکی دیگه هم تو سایت انگلیسی بدون کوشش ایران برای خرید و بقیه سایت ها هم رایگان موجوده من موندم فرقشون چیه؟؟؟
لطف میکنید راهنمایی کنید و همینطور لطف کنید تو سایت هم قرار بدید ممنون.پاسخ

مهدی براتی
مهدی براتی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۵/۰۱/۲۶

با سلام ... ..یکی میگه واسه من 15 گیگ یکی 10 گیگ وووو تا اخر ...اورجینال غیر اورجینال نداره(همشون یکین) تنها تفاوت این که برخی شون کامل ترن ..شرکت سازنده دایما اپدیت میکنه طبق گفته خودشون انگیلیسی پایان نداره ..پس هرچه قدر کامل تر باشه حجمش بیشتر میشه ..رایگان ها موجود رو نت حجمش ون کمه پس مطالب کمی رو شامل میشه ...فروشنده ها هم باید اونی انتخاب کنید که مطالبش کامل تر یکی از فروشنده ها هم زبان لایبر که به نظرم خوبه اما میتونید مجددا سرچ کنید ببینید کی از همه کامل ترشو میفروشه ..
با درود پاسخ

جواد نوری
جواد نوری پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۵/۰۱/۲۶

با سلام
مهدی جان خیلی ممنونم از راهنماییت.
شاد و موفق باشیپاسخ

مهدی براتی
مهدی براتی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۵/۰۱/۲۶

خواهش میکنم جواد جان ...فقط اگه میخوای همچین پکیج بگیری حتما بیشتر رونت بگرد و با اگاهی بیشتر دست بخرید بزن ..پکیج شبیه به این بازم هس .. english today به نظرم خیلی خوبه تصویری ..من خودم احتملا سفارش بدم ...
با درود پاسخ

حسن صفی زاده
حسن صفی زاده:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۵/۰۱/۱۹

باسلام ودرود خدمت استادساجدی ودست اندرکاران این سایت پیشرو
گوش دادن به این فایل ها وگوش دادن به امواج مغزی اشکالی که نداره؟پاسخ

Vahide Yaghubi:
illegal0 downvote0 | 3upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۸

با سلام
یکی از دوستان بسته آموزشی انگلیسی آسان رو تهیه کرده اند ب مبلغ 199000 تومان
منتظر ادامه فایلها باشیم یا تهیه کنیم
ممنونم پاسخ

بهداد  ساجدی حسینی
بهداد ساجدی حسینی پاسخ داده:
illegal0 downvote1 | 5upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۹

با درود خدمت شما
شما خودتان می توانید این بسته را بخرید و تهیه کنید اما بالاخره ما این پکیج را در کانال تلگرام به دوستان و هموطنان مان ارائه خواهیم کردپاسخ

Vahide Yaghubi پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۹

سلام
بی نهایت سپاسگزارم از اینکه پاسخ می دهید
موفق باشید در پناه حقپاسخ

سیامک وزان:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۱/۱۱

سلام استاد ساجدی عزیز و خداقوت برای اینهمه تلاش که برای موفقیت و خوشبختی مردم کشورتون انجام میدهید. میخواستم عضو کانال تلگرام مدرسه آرزوها باشم و از این پکیج شگفت انگیز انگلیسی استفاده کنم.  اگه براتون امکان داره کمکم کنید تا زودتر عضو کانال شما بشم. با تشکر - شاد و مهربان باشید . . .

پاسخ

بهداد  ساجدی حسینی
بهداد ساجدی حسینی پاسخ داده:
illegal0 downvote1 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۹

با سلام خدمت شما
می توانید با کلیک بر روی لینک انتهای همین مطلب وارد کانال بشوید و عضو بشوید چون نمی توانیم دوستان را ادد کنیمپاسخ

مهرداد استوار:
illegal0 downvote0 | 5upvote
۱۳۹۴/۱۱/۰۴

باسلام
تو یکی از نظرات آقای حامد ملک گفتند که اورجینال این را دارند، من یک پیشنهاد دارم و اون هم اینه که مدرسه آرزوها این بسته را از ایشان خریداری کند و به صورت فروشی در اختیار اعضای سایت قرار دهد. من چندین بار با ایمیل ایشان تماس گرفته ام ولی فقط یکبار جواب من را دادند و گفتند در حال مذاکره با تیم مدرسه آرزو ها هستند. خیلی کنجکاو شدم که آیا این مذاکره به نتیجه رسیده یا خیر !پاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote1 | 3upvote
۱۳۹۴/۱۱/۰۵

تمام دوره کامل انگلیسی آسان را داخل کانال تلگرام برای هموطنان عزیزمان ارسال خواهیم کرد
تخصص و تمرکز سایت بر روی فروش مبحث انگلیسی نمی باشد وقتی تمام سطوح این پکیج را در اختیار داریم دیگر نیازی به خرید نیستپاسخ

حامد ملک
حامد ملک پاسخ داده:
illegal0 downvote3 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۱/۰۵

بسته اورجینال 13 گیگ هست، شما چطور میخواین تو تلگرام قرار بدین؟ فکر کنم یه 4-5 سالی طول بکشه. پاسخ

محمدحسین ابدالی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۸

شما خودتون میتونید این بسته رو بدون واسطه به ما بفروشید؟؟؟پاسخ

ثروتمند افشاری:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۱/۰۴

ممنون به خاطر به روز بودنتونپاسخ

Vahide Yaghubi:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۱/۰۴

سلام
از اینکه ادامه دروس رو داخل کانال قرار دادید
سپاسگزارمپاسخ

مهدی براتی
مهدی براتی:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۱/۰۳

سلام ..باتوجه به این که ... من شخصا دارم بارها بارها در طول روز گوش میکنم ...و ناخوداگاهم داره کم کم بار گذاری میشه.. موارد منفی باوری نداره این پکیج؟پاسخ

محسن محقق فرد
محسن محقق فرد:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۷

سلام
گوش کردن این فایل ها برای افراد زیر 16 سال فقط بی تاثیره یا خطرناکه ممکنه باعث آسیب رسوندن هم بشه ؟!
یا اگر کسی سطح زبانش صفره صفر باشه و گوش کنه نتیجش چیه ؟
لطفا کامل توضیح بدین...ممنونپاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۷

مضر نیستند فقط تاثیرگذاری اش کم هستند. این موضوع را سازنده اثر اینگونه شرح داده اند ولی قطعا کسی که از ابتدا چیزی هم نداند با مطالعه شخصی خودش می تواند از این پکیج بهره ببردپاسخ

حامد ملک
حامد ملک پاسخ داده:
illegal0 downvote2 | 3upvote
۱۳۹۴/۱۱/۰۵

a.j. hoge میگه:
If you can say it, you can hear it!
یعنی اگه شما بتونی بگی کلمه ای رو، میتونی بشنوی اون رو
میشه اینظور گفت که اول باید دقیق شنید و درکش کرد و بعد از اون باید اون شنیده رو گفت که بشه دوباره در موقعیت های مختلف شنیدش.
اینکه فقط این فایل ها رو گوش بدید و اصلا هیچ کار دیگه ای نکنید اشتباه محضه و هیچ فایده ای نداره، اگه اینجوری باشه پس اگه این فایل ها رو به یک فرد بی سواد و چوپانی که در شعبان آباد سفلی زندگی میکند هم بدهی باید انگلیسی رو یاد بگیره!!! وقتی درکی نباشه یادگیری صورت نمیگیره و اگه بگیره نمیشه ازش استفاده کرد. برای مثال: عذر میخوام ولی، همه ما صدای گاو رو بلدیم از خودمون در بیاریم ولی چون هیچ درکی ازش نداریم وقتی به یک گاو میرسیم نمیتونیم باهاش صحبت کنیم و حرف همدیگه رو متوجه نمیشیم و گاو بیچاره فقط با چشم های درشتتش زل میزنه تو چشم ما (واحتمالا توی ذهنش میگه: فکر کرده به این راحتی ها باهاش دوست میشم هی خودشو لوس میکنه :) ...
گروه مدرسه آرزوها، آموزش انگلیسی کار تخصصی است و با بحت امواج مغزی زمین تا آسمان فرق میکند. لطفا راهنمایی اشتباه نکنید.پاسخ

حامد ملک
حامد ملک پاسخ داده:
illegal0 downvote2 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۱/۱۰

تیم محترم مدرسه آرزوها اگر نمیخواهید تمام نظرات من رو درج کنید پس خواهشمندم تمام نظرات من رو پاک کنید. هر چقدر که فکر میکنیم می بینم چیز بدی ننوشتم !!! خیلی بد است که نظراتی که به نفع تان نیست رو درج نمیکنید!پاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 3upvote
۱۳۹۴/۱۱/۱۰

تمام نظرات تایید شده اند و هیچ نظری از هیچکسی حذف نشده است .به علت مشغله زیاد کمی دیرتر تایید میشه اما همگی تایید می شوندپاسخ

مهدی براتی
مهدی براتی پاسخ داده:
illegal0 downvote1 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۱/۱۹

جناب لک ..فقط یه مورد بد نیس بگم...زمانی که ما متولد میشیم ..هرجا که بدنیا بیاییم زبون اونجارو هم ناخوداگاهن یادمیگیریم حرف بزنیم بدون این که درک کنیم کلمات و حرف های دیگران ..اگه من تو ایران بدنیا میام به فرض تهران بدون این که کلاس زبان فارسی برم ..زبان فارسی حرف زدن یاد میگرم .. اگه امریکا بدنیا بیام زبان انگلیسی حرف زدن یاد میگیرم ..به شخصه یادم نمیاد در دوران کودکی درک کنم بعد حرف زدن یاد بگیرم .(اصلا ناخوداگاه درکی نداره )..اگه این مجموعه براساس همون یادگیری دوران کودکی باشه مشخصا نیاز نخواهد داشت به درک. مگر این که براساس موضوع دیگری ایجاد شده است ..اون موقع میشه میگفت نیاز به درک ضمیر خوداگاه هس !!!پاسخ

Vahide Yaghubi:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۶

سپاس از جناب ساجدی و بقیه دوستان که این مطالب رو تو سایت و کانال تلگرام قرار میدن
خیلی مفیدو کاربردی هست
موفق و پیروز باشید پاسخ

علیرضا هوشمندفر:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۵

سلام
فایل اول این پکیج رو داخل تلگرام گوش کردم
مرسی ازاینکه اینقدر به روز هستین و باعلم روزدنیاپیش میرین.
این سایت شایدتنهاسایتی هست داخل ایران که همیشه یک پله ازبقیه ی سایتهای مشابه بالاتره.پاسخ

سبا بصیری:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۳

چه دنیای شگفت انگیزی خلق کرده ای پروردگار من...
چه اسراری پنهان است در وجود سحرآمیز ما...
این مطلب من رو یاد کتاب"دنیای قشنگ نو"آلدوس هاکسلی انداخت که 85سال پیش نوشته شده!!!!
سپااسگزارم از اینکه به این موضوع پرداختید،مدتها بود که تبلیغات این روش رو میشندیم و نمیتونستم باورشون کنم...پاسخ

حمید کارگر:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۳

سلام فایل اول این آموزش رو توی کانال گذاشتید.راهنماش انگلیسیه.ممکنه یک راهنمای فارسی تهیه کنید تا بفهمیم چطور باید ازش استفاده کنیم.ممنون آقای ساجدی عزیزپاسخ

حامد ملک
حامد ملک:
illegal0 downvote2 | 3upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۱

سلام به همه ی دوستان
من بسته ی اورجینال effortless english رو 2 سال قبل خریده بودم و معرکه است و با اونی که تو اکثر سایت های معتبر آموزش زبان (مرجع آموزش زبان ایرانیان = irlanguage) به صورت رایگان وجود داره فرق داره و درسهای اضافه تری داره که توی اون سایت ها نیست. اگر کسی میخواد این بسته رو داشته باشه با ایمیل زیر باهام در تماس باشه
ewqq46@yahoo.comپاسخ

حسین ایمانی
حسین ایمانی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۹

سلام آقا حامد.
میشه از نتایج استفاده از این بسته بگین؟
الان میتونین انگلیسی راحت صحبت کنین؟ پاسخ

حامد ملک
حامد ملک پاسخ داده:
illegal0 downvote2 | 3upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۹

سلام
من تو امتحان آیلتس تو مهارت لیسنینگ نمره 9 گرفتم، اسپیکینگ 7٫5 ، رایتینگ 7٫5 و ریدینگ 8٫5 شدم. و نمره کل من 8 شد (از 9 نمره).
.
همانطور که میبینید من لیسنینگ رو 9 شدم یعنی نمره کامل گرفتم. لیسنینگ چیزی هست که این بسته روش متمرکز شده
.
من تمام فیلم های لاتین رو میفهمم و تنها چیزی که نمیتونم بفهمم شعر این خواننده های رپ آمریکایی هست. چون سرعت زیادی داره انگار که زنبور داره ویز ویز میکنه (:
موفق باشید.پاسخ

mostafa hasanzadeh پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۱/۱۰

سلام
چند وقت از پکیج استفاده کردین؟
چطور وقتی اساس پکیج گوش دادنه و ما متنی نمیبینیم ولی درک متن برامون آسونه؟پاسخ

حامد ملک
حامد ملک پاسخ داده:
illegal0 downvote2 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۱/۱۰

سلام
6ماه زندگی رو تعطیل کردم و 24 ساعته مغزم رو مجبور کردم انگلیسی پردازش کنه
یک ماه اولش خیلی درد داشت به طوری که میخواستم کلا بیخیالش بشم ولی من با ترفند های مختلف انگیزم رو حفظ کردم.
این بسته هم فایل صوتی داره و هم متن این فایل های صوتی و هم سوال و پرسشپاسخ

mostafa hasanzadeh:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۱

ممنون و سپاسگذارم . خیلی عالی بود استاد.پاسخ

فرشاد مرادی
فرشاد مرادی:
illegal0 downvote0 | 3upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۰

سلام و عرض ادب
بسیار عاااااااالی بود
ممنون و متشکرم از آگاه سازی که انجام میدهید
موفق و پیروز باشید.پاسخ

مهدی صالحی:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۰

سلام قدر دانی از مدیریت سایت از آگاهی های ارزشمندی که دراختیار ما می گذارند
این سایت یکی از بهترین و عالی ترین سایت هایی است که تا به اکنون دیده ام خدا قوت و سلامتی روز افزون به مدیر سایت و اعضای ان بدهد
سپاسگذارمپاسخ

مارال مرادی:
illegal0 downvote0 | 4upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۰

با سلام و هدیه احترام
اینکه حس کنی داری در نوک پیکان علم پیش میری، یکی از احساساتی است که همراهی با این سایت به من میده
احساس میکنم اطلاعات روز دنیا رو در ضمینه مورد علاقه ام و مفید برای زندگیم دریافت میکنم
این سایت یکی از نمود های واقعی دسترسی همگانی و یکسان به اطلاعات روز دنیاست.
ممنون که اهداف زیبا را دنبال میکنید و به آنها متعهد هستید.پاسخ

عباس صابری
عباس صابری:
illegal0 downvote0 | 4upvote
۱۳۹۴/۱۰/۱۹

سلام. بسیار عالیست. سپاسگذارم.
در واقع این مقاله جزو جذبهای من هست. چون مدتها این سوال برایم پیش آمده بود که این روش آموزش چگونه عمل میکند.
باز هم ممنون. پاسخ

رضا راهداری:
illegal0 downvote0 | 6upvote
۱۳۹۴/۱۰/۱۹

سلام استادساجدی عزیز
توفوق العاده هستی
توبی نظیرهستی
توخارق العاده هستی
توبهترینی
دوستان لطفاتحسین کنیداستادساجدی رانه بالایک کردن مطلب من ٬لطفا خودتان تحسین تان رابنویسید
سپاسگزارمپاسخ

محسن محقق فرد
محسن محقق فرد:
illegal0 downvote0 | 3upvote
۱۳۹۴/۱۰/۱۹

مقاله خوبی بود
ممنون جناب ساجدیپاسخ

پروین  قادری
پروین قادری:
illegal0 downvote0 | 4upvote
۱۳۹۴/۱۰/۱۹

سلام ودرود بر شما وهمه دوستان
خیلی جالب بود ممنونم.وتشکر به خاطر اینکه در اینده انگلیسی اسان را در تلگرام قرار میدهید.واقعا سپاسگذارم.پاسخ

مهدی براتی
مهدی براتی:
illegal0 downvote0 | 3upvote
۱۳۹۴/۱۰/۱۹

سلام ...خیلی جالبه ..
این پکیج تا چه حد سطح زبان یه فرد بالا میبره !؟پاسخ

فائزه حقیقتی:
illegal0 downvote0 | 3upvote
۱۳۹۴/۱۰/۱۹

درود
بسیار عالی بود...ممنونمپاسخ

عضویت در خبرنامه

باعضویت در خبرنامه از آخرین اخبار این سایت مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد نمائید