امروز : چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵
  • شروعی قدرتمند
1

تصویرسازی همسر ایده‌آل

print send-to-friend
تصویرسازی همسر ایده‌آل
کد مقاله : ۸۱
تاریخ به روز رسانی: ۱۳۹۴/۰۹/۲۱
بازدید: ۳۰۳۸
تعداد نظرات: ۸
   (۵ امتیاز دهنده)

به اشتراک بگذارید :

تصویرسازی همسر ایده‌آل

 

وقتی اولین بار با قانون جذب آشنا شدم، هنوز مجرد بودم. از همان لحظه بود که تجسم همسر ایده آلم را آغاز کردم: او زیبا، باهوش و بانمک بود، با قدی متوسط و دارای ویژگی‌های زنانه. یکی، دو سالی گذشت و تصویرسازی‌های ذهنی‌ام ادامه داشت؛ اما هنوز از همسر رؤیایی‌ام خبری نبود. شک و تردیدهایم شروع شدند: «چقدر قراره طول بکشه؟ پس نیمه گمشده من کجاست؟» در آن زمان، در تعطیلات پایان هر هفته، چندین کلاس برگزار می‌کردم. برای همین مجبور بودم که هزینه اجاره، تبلیغات، چاپ تراکت، پست و دستمزد را هم بپردازم. در بدترین حالت، باید برای پرداخت مخارج، حداقل هجده نفر را در هر کلاس ثبت‌نام می‌کردم؛ اما میانگین شرکت‌کنندگان کلاس‌های من سی نفر بود و این حالتی ایده‌آل برای من محسوب می‌شد؛ بنابراین کارم خوب بود و درآمدی مطلوب داشتم؛ اما چند ماه بعد، نه‌تنها تعداد شرکت‌کنندگان به حدنصاب نرسید، بلکه به‌طور ناگهانی چندین نفر هم انصراف دادند.

 

مدتی نگذشت که تعداد شرکت‌کنندگان به دوازده نفر کاهش یافت. هرچه تلاش می‌کردم، بازهم نمی‌توانستم کلاس‌ها را پرکنم. از طرف دیگر تا آن زمان، نتوانسته بودم همسر دلخواهم را پیدا کنم. به خودم گفتم: «این یه فاجعه‌س»! اما سرانجام با خودم کنار آمدم: «تو هرکاری که می‌تونستی انجام دادی. از حالا به بعد هرچه پیش آید، خوش آید»! برای همین دست از تقلا برداشتم. گلایه‌ها و شکایت‌های انباشته‌شده در ذهنم را متوقف کردم و بی‌خیال شدم. در آن روزها اتفاق عجیبی افتاد. همسر رؤیاهایم یکی از همان شاگردان کلاس دوازده‌نفره من بود! ما باهم آشنا شدیم و پس از مدتی، ازدواج کردیم! اکنون همسرم انگیزه و قوت قلب من است. او باهوش‌ترین، سخاوتمندترین، شجاع‌ترین و خارق‌العاده‌ترین زنی است که در زندگی‌ام دیده‌ام!

 

من بنا به تجربه آموخته‌ام آشنایی با افراد جدید و فرصت‌هایی که زندگی انسان را متحول می‌کنند درست در لحظاتی خاص رخ می‌دهند؛ دقیقاً در لحظاتی که به‌هیچ‌وجه، ما منتظر رویداد جدیدی نیستیم. گویی زندگی با این روش به ما می‌گوید: «هرگز لحظه حال را دستکم نگیر و هرگز به آنچه در ذهنت تجسم می‌کنی، شک نکن». در تمام مدتی که با کمک قانون جذب به دنبال همسرم می‌گشتم، او وجود داشت و هرروز به من نزدیک‌تر می‌شد؛ اما برای قرارگرفتن او در صفحه رادار من مدتی زمان لازم بود.

 

قانون جذب،قانون جذب روابط،قانون جذب راز،فلیم راز،ازدواج

 

صفحه رادار شما
ضمیر هوشیار ما مانند صفحه رادار کوچکی است که تنها بخش بسیار کوچکی از اتفاقات پیرامون ما را رصد می‌کند. ما همیشه در محاصره افراد، رویدادها و احتمالاتی هستیم که از هر طرف به ما نزدیک می‌شوند، اما قادر نیستیم که آن‌ها را بر روی صفحه رادار خود رؤیت کنیم؛ درنتیجه چون با حواس فیزیکی خود قادر به دیدن آن‌ها نیستیم، وجودشان را انکار می‌کنیم؛ درحالی‌که آن‌ها وجود دارند.
هرگاه که ما احساس مثبتی درباره عشق، پول یا زندگیِ شاد داشته باشیم، این موارد خودشان را به ما نزدیک‌تر می‌کنند؛ اما تنها در بخش پایانی فرایند آفرینش، بر روی صفحه رادار ما نمودار خواهند شد!


در زندگی امور بسیاری وجود دارند که شما آن‌ها را احساس می‌کنید، برای رسیدن به آن‌ها اشتیاق دارید و از صمیم قلب باور کرده‌اید که قادر به جذب آن‌ها هستید. بدون شک این امور به‌سوی شما در حال حرکت‌اند. کافی است که احساس خود را حفظ کنید و همچنان باایمانی قوی به تجسم کردن ادامه دهید تا خواسته‌هایتان بر صفحه رادار زندگی‌تان فرود بیاید. زمانی که فکر می‌کنیم اوضاع خوب پیش نمی‌رود، اغلب اشتباه می‌کنیم. مشکل ما این است که نمی‌توانیم کل تصویر را به‌روشنی ببینیم. به همین دلیل اگر خیلی زود به اهدافمان نرسیم، ناامید می‌شویم و میگوییم: «قانون جذب برای من کار نکرد!»


برنامه و تمرین
همرازان عزیز تا شماره بعد و برنامه‌ای دیگر، تمرین زیر را انجام می‌دهیم:
1. گله‌ها و شکایت‌های ذهنی را متوقف می‌کنیم.
2. هیچ‌گونه شک و تردیدی به تجسم نداریم.
3. به قانون جذب ایمان و باور داریم.
4. اهداف دلخواهمان را با جدیت پیگیری می‌کنیم.
5. شور و اشتیاق فراوانی برای رسیدن به خواسته‌هایمان داریم.
6. همسر دلخواه، شغل دلخواه، ثروت موردنیاز و... را با جزئیات دقیق تجسم و احساس می‌کنیم.
7. روزمان را با گفتن این جمله آغاز می‌کنیم: «خدایا، از تو سپاسگزارم که این روز خوب را به من عطا کردی و از تو، برای همه، به‌ویژه اعضای سایت، خیروبرکت فراوان طلب می‌کنم. از امروز، فقط اخبار مثبت را پخش خواهم کرد و آن‌ها راهم به‌سوی خود جذب می‌کنم.»


ارسال نتایج

از همه شما اعضای ایت خواستاریم که اگر از تمارین این بخش نتیجه ای در دنیای واقعی برایشان رخ می دهد در قسمت نظرات این موارد را مطرح نمایند. یا با قانون زندگی کنید و دست از شکایت بر دارید. در مباحث قانون جذب روابط دلخواه، عموما مسائل حول محور نتایج عینی می چرخد بنابراین اجازه دهید تا نتایج به زندگی تان سرازیر شود.

منبع: Secret Magazine

در انتظار ادامه این نوشته هستم

19 نفر در انتظار ادامه این نوشته هستند

مطالب مرتبط

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
captcha Refresh
علیرضا کرمی:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۵/۰۳/۰۷

سلام
دوست دارم گریه کنم
چون من همسر مورد علاقه ی خودمو جذب کردم
حتی همون جایی که میخواستم باهاش صحبت کنم
یا با اون لباسایی که دوست داشتم اون منو ببینه
همه چی خوب پیش میرفت
اما نمیدونم چی شد یهو گفت من با تو نمیتونم و هیچ دلیلی نیاورد و منم هرچی سعی کردم نتونستم راضیش کنم
ایشون همکلاسی من شدن و من دیگه نتونستم ادامه بدم هر روز میدیدمش و بعد از کلاس گریه میکردم
الانم که کلا شهرمو عوض کردم ولی باز خوابشو میبینم
فک میکنم اونم به یادمه خیلی دوست دارم دوباره برم و ببینمش
ولی یه چیزی ته دلم
یه نوری تو قلبم بهم میگه من بهش میرسم
دوست دارم کمکم کنین
بگین چه کار کنم
ممنون از راهنماییتونپاسخ

sara mousavi:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۱۱/۰۸

سلام با تشکر از مطلب عالی و جالب
من شخصی در دنیای واقعی مدنظر ندارم جطور میتونم همسرم با جزئیات تصور کنم؟مثلا قیافه اش هم باید خیالی و با تمام جزئیات تصور کنم
ممنون از راهنماییتونپاسخ

حسین آزادی:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۴

گزینه اولی رو باید خیلی جدی بگیرم.....
عالی بود....
مرسی پاسخ

علیرضا هوشمندفر:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۰۹/۲۳

سلام
عالی بود
خیلی مطلب انگیزاننده ای بود
مرسیپاسخ

فرشته عسکری راد:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۰۹/۲۲

سپاس****پاسخ

ثروتمند افشاری:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۹/۲۲

سلام..مرسی از این مطلب زیبا...
من هرچیزی را بخواهم بدست میاورم . خود من همیشه ویلای خوشگلم را تجسم میکنم و مطمئنم به زودی بهش میرسم.پاسخ

پروین  قادری
پروین قادری:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۹/۲۲

سلام
هیچ چیز اتفاقی نیست واین متنی راکه الان خواندم در این زمان باید میخواندم چون من داشتم سرد میشدم ودقیقا به موقع دوباره جان گرفتم .این ها همه نشانه هایی است که دارم راه را درست میرم .با اشتیاق بیشتر وامید بیشتر...........
باارزوی بهترین ها برای تک تک شماپاسخ

مهدی صالحی:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۰۹/۲۱

ممنون عالیهپاسخ

عضویت در خبرنامه

باعضویت در خبرنامه از آخرین اخبار این سایت مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد نمائید