امروز : شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵
 • شروعی قدرتمند
1

قانون جذب و درمان بیماری سرطان

print send-to-friend
قانون جذب و درمان بیماری سرطان
کد مقاله : ۳
تاریخ به روز رسانی: ۱۳۹۴/۰۱/۲۰
بازدید: ۱۳۵۰۸۷
تعداد نظرات: ۲۱
   (۱۷ امتیاز دهنده)

به اشتراک بگذارید :

قانون جذب و درمان بیماری سرطان

 

«  لاعلاج یعنی قابل درمان از درون با ذهن  »


هر سلول تن شما، به هر اندیشه ای که در سر دارید و به هر کلامی بر زبان جاری می کنید پاسخ می دهد.

طبق مطالعات و تحقیقاتم و انجام یکسری تمرینات در بین بیماران سرطانی در برخی از افراد روند بهبودی را مشاهده کردم. تصمیم گرفتم این تمارین کاربردی که آموخته بودم و در حال بررسی آن هستم را جمع بندی کنم و برای هموطنانم قرار بدهم و این مطالب ارزنده و مثبت را به تمامی بیماران با تمام وجودم اهدا کنم تا با قدرت و باوری عمیق بتوانم قدمی برای این انسان ها (اشرف مخلوقات) بر دارم. مطمئن هستم که اگر این تمرین ها را جدی بگیرند در پیشگاه خالق خود به سلامتی کامل خواهند رسید و شاهد معجزاتی شگفت انگیز خواهند بود. در دهه ی اخیر اساتید و محققین بسیاری در مورد قانون جذب و ارتباطاتش با مواردهای آنچه فرد می خواهد داشته باشد، به مطالعه پرداخته اند . تحقیقات هنوز هم ادامه دارد اما اینجا به دستاوردهای علمی و کاربردی بسیار مهم در رابطه با تاثیر قانون جذب و درمان بیماری سرطان پرداخته ایم.

سخنی کوتاه با بیماران  :

سلامتی چیست ؟ شاید هر شخص در ذهن خود یک تعریف از سلامتی داشته باشد : همین که من مریض نیستم سلامتم یا .... . اگر احساس خوب یا ناخوب ندارید از نظر علمی شما مریض هستید. شاید جواب این سوال مشخص کند شما بیمارید یا سالم : چه چیزی را باور دارید ؟ بیماری یا سلامتی ؟

در رابطه با تحقیقات در مورد بیماری سرطان روابطی از « خشم و نفرت » در شخص مشاهده شده است. هر چیزی در جهان هستی در حال جنبش (قانون ارتعاش) است. هیچ چیز ثابت نیست، شاید در یک سطح یک چیز ثابت به نظر برسد اما مولکول ها و اتم های آن در حرکت هستند. همه چیز در حال ارتعاش است شاید ذهن متوجه نباشد. بیماری اصلا نمی تواند در جسم و بدن با ارتعاشات سالم اقامت کند. باید صادقانه بگویم شما نمی توانید تا آخر عمر ، محکوم به فردی مریض باشید اما می توانید بیماری را رها کنید ( نابود کنید ) و سلامتی را دوباره خلق کنید. بدن شما با سرعت میلیونها سلول در ثانیه دائم در حال تغییر است و الگوهای ذهنی شما ارتعاشات بدن را کنترل می کند. برای درمان یک بیماری یا به اصطلاح تبدیل به سلامتی ، باید افکارتان را دوباره از نو برنامه ریزی کنید و تغییر بدهید. با تغییر افکارتان در مورد وضعیت کنونی بدن تان همه چیز تغییر می کند. هیچ بیماری لاعلاج نیست مگر اینکه ذهن لاعلاجی را بپذیرد. بشر همان می شود که درباره اش می اندیشد و در عصر جدید ما در حال ورود و کشف طب انرژی هستیم که هر چیزی در عالم فرکانس و ارتعاشی دارد. جسم ما حاصل افکار ماست و این ذهن است که ما را بیمار یا سالم می سازد.

به تحقیق سال 2010  محققین بزرگ جهان خوب دقت کنید :

« چندین سال قبل تحقیق جالبی در این رابطه انجام شد که چرا تعداد اندکی از افراد، موفق می شوند از سرطان نجات پیدا کنند، در حالیکه بیشتر افراد نمی توانند. در این مطالعه از 100 نفر مصاحبه انجام شد که در طی زندگی خود این بیماری در آنها تشخیص داده شده بود اما هنوز دست کم 12 سال پیش از این تشخیص، زنده بودند. هدف این تحقیق، شناسایی الگوی فکری یا رفتار مشترک میان این افراد نجات یافته بود. نتیجه ی شگفت انگیز این تحقیقات همه را متعجب کرد. با این وجود که این افراد تحت روش های درمانی گوناگونی بودند از جمله عمل جراحی ، شیمی درمانی ، طب سوزنی و رژیم های غذایی طبیعی و برخی نیز تنها از تکنیکهای روانشناسی یا روش های مذهبی استفاده کرده بودند، همه ی آنها در یک ویژگی مشترک بودند  :

 

«  آنها ایمان داشتند کاری را که انجام می دهند موثر خواهد بود »


در علم پزشکی از قدرت ایمان با نام « شبه دارو »  یاد می کنند . شبه دارو، دارویی است که هیچگونه ویژگی درمانی ندارد. از آنجایی که در ایالات متحده لازم است که تمام داروهای جدید در برابر شبه داروها تست شوند، تحقیقات بسیاری درباره ی آنها انجام شده است. شبه داروها حدود 30 درصد به اندازه ی داروها موثر هستند اما در برخی موارد تاثیر آنها بیشتر است. شبه داروها در مقایسه با مورفین تا 54 درصد موثر بوده اند، با وجود اینکه مورفین یک ماده ی مخدر درجه اول محسوب می شود.به تازگی برخی از پزشکان ثابت کرده اند که چگونه استفاده از تصاویر ذهنی (مراقبه ی تجسمی) می تواند بر سلامتی فرد تاثیر داشته باشد. تحقیقات دیگری نشان می دهد که افرادی که ایمان دارند می توانند سیستم ایمنی خود را کنترل کنند، قادرند این کار را با استفاده از روش های هیپنوتیزم و تصاویر ذهنی هدایت شده به راحتی انجام دهند.
در تحقیقی مشابه دو پزشک از دانشگاه یوکوهامای ژاپن دریافتند که 84 درصد از بیماران توانسته اند تاثیر استاندارد هیستامین نسبت به پیچک سمی را از بین ببرند. بدین ترتیب که وقتی بیماران در اثر مراقبه آرامش بخش توانستند به راحتی تصور کنند که پیچک سمی یک گیاه بی خطر است، خارش، تورم و تاول های ناشی از این گیاه از بین رفت. ذهن ما در سلامتی ما تاثیر مستقیمی دارد، تعداد زیادی از این بیماران نیز تحت آزمایش معکوسی قرار گرفتند و وقتی تصور کردند که این گیاه سمی است، بدن آنها شروع به تاول زدن کرد. »

« نگرش بیماران یکی از عوامل اصلی موفقیت در بهبود و درمان آنهاست »


تکنیکهای کاربردی درمان بیماری :

 1. روحیه تان را بالا نگه دارید و شرایط داشتن بیماری را تکذیب کنید و باور کنید هم اکنون سالم هستید حتی به ظاهر دروغ باشد.
 2. ترس ها، باورهای دیگران به بیماری و تردیدها را نادیده بگیرید و خشم، نفرت و افکار منفی را از خود دور کنید.
 3. فیلمهای کمدی، خنده آور و شادی برانگیز را جمع آوری کنید و در روز در سه نوبت آنها را مشاهده کنید.
 4. دنبال موضوع شاد بگردید (طنز و لطیفه زیاد مطالعه کنید).
 5. از عمق وجودتان روبروی آیینه بخندید به طوریکه ماهیچه های گونه هایتان درد بگیرد (در حد انفجار بخندید). هر اشتباهی مرتکب شدید به خودتان بخندید.
 6. کارهایی که شادی مضاعف به ارمغان می آورند انجام دهید ( آواز خواندن در حمام و خلوت خود، قدم زدن در طبیعت و کوه، ماهیگیری، ماهی بگیرید و آن را دوباره به آب بندازید، ورزش کنید، پیاده روی بروید، به رشد گیاهان توجه کنید و غیره ).
 7. روزانه زمانی را برای شکرگذاری عمیق صرف کنید (شکر گذاری را بنویسید و تکرار کنید).
 8. در مراقبه تان قدرت تجسم را به کار گیرید و شفاف ببینید که در سلامت کامل به سر می برید.
 9. بخشش را آغاز کنید (کمک به نزدیکان و دیگران، بخشش عشق، لباس، پول، هر چیز که دارید و ... ) ببخشید و در جهان هستی رها کنید. بخشش را حس کنید و لذت ببرید. اینکه می توانید به دیگران کمک کنید را با عمق وجود حس کنید.
 10. جملات تاکیدی مثبتی همانند عبارت زیر را روزانه با باور کامل مکررا تکرار کنید :
 11. خدایا شکرت بابت سلامتی سلول  به سلول اتمهای جسمم که هر لحظه سالم تر و قوی تر می شوند. آن قدر تکرار کنید تا با آن یکی شوید و ایمان راسخ به این موضوع داشته باشید تنها منبع هستی خداوند است .
 12. اگر از بیماری رنج می برید از صحبت کردن و فکر کردن در مورد آن دست بکشید و روی سلامتی متمرکز شوید. گله و شکایت در مورد بیمای تان را رها کنید.
 13. نزد پزشک متخصص خود بروید و دستورات درمانی را دنبال کنید ( اقدام بدیهی ).
 14. توکل به خدا را فراموش نکنید و ارتباط تان را با او مستقیم تر کنید.


به حرف دیگران توجه نکنید حتی عزیزترین نزدیکان تان که می گویند : بیماری ات لاعلاج است یا زمان زیادی طول می کشد تا بیماری خوب شود و غیره. وقتی در زمان سالم خود را تجسم کنید نجواهای خانواده، همکاران، دوستان نزدیک، اقوام و فامیل یعنی ساختن باورهای محدود کننده. آیا تغییر را نمی بینید؟ آیا معجزاتی که هر روز پیرامونتان در حال رخ دادن هستند را مشاهده نمی کنید؟ چه معجزاتی؟

 زنده بودن تان معجزه است

نفس کشیدن تان معجزه است

رشد درختان معجزه است

گسترش تجارتهای اطرافتان معجزه است

نگاه عاشقانه معجزه است

یادتان باشد چمن برای رشد کردن هیچ انرژی مصرف نمی کند پس راز کجا نهفته است؟ این کار خالق هوشمند و قدرتمند توست که توسط انسان دست به خلق می زند. وقتی از وجود خالقت (خدا) هستی بیماری دیگر معنایی ندارد زیرا سلامتی از زمان پیدایش جهان سرچشمه از منبع هستی دارد و بیماری سرچشمه از ذهن انسان دارد. نمی گوییم تو خدایی اما این حق را از خالقت به ارث برده ای که خداگونه زندگی کنی. بنابراین بیماری نسبی است در اصل وجود خارجی ندارد این ذهن است که آن را پدیدار می کند و سلامتی ریشه در منبع هستی دارد. عاشق خودت باش که خدا می خواهد تو کمال محض باشی نه انسان مریض، ضعیف و نا سالم. در این دنیا تو تنها نیستی، درست است زندگی ات را خودت می سازی اما ارتباطت را با خالقت بیشتر کن و خودت را به منبع انرژی بیکران متصل کن. به خدا اعتماد کن زیرا او به تو اعتماد مطلق دارد که قادری هر چیزی را خلق کنی.

سلامتی و سعادت حق طبیعی توست ، باور ذهنی ات را حول آن تنظیم کن

 

محقق : فاطمه نیازی

ویراستار : بهداد ساجدی حسینی

 

با تشکر از شما بابت مطالعه این مقاله، منتظر نظرات زیبای شما هستیم smiley

 

در انتظار ادامه این نوشته هستم

24 نفر در انتظار ادامه این نوشته هستند

مطالب مرتبط

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
captcha Refresh
farinaz rahbar:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۵/۰۱/۱۳

مقاله ی خوبی بود ولی کامل نبود، برای مثال منشا به وجود آمدن سرطان چیست؟
دلایل علمی به وجود آمدن این بیماری چیست؟
چطور می تونیم مقاومت بیمار رو برای انکار این بیماری از بین ببریم؟
و...
ممنون از زحماتتونپاسخ

فتانه شکری:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۱۲/۱۲

مطبل بسیار خوب وآموزنده ای بود،بله در واقع ذهن ما و افکار روزانه و لحظه به لحظه ما زندگی و سلامت ما را رقم میزندپاسخ

سبا بصیری:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۲

ایمان معجزه میکند...اگر بتوانیم "باور" کنیم -مانند حضرت ابراهیم -که کسی هست که آتش را گلستان میکند...پاسخ

فریده فلاحی :
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۰۸/۲۵

فوق العاده بود ، متشکرم از لطفتونپاسخ

پروین قادری
پروین قادری:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۰۸/۲۱

ممنونم بسیار پرانرژی وتاثیر گذاره..........پاسخ

میترا شاهسونی:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۰۷/۱۱

ممنون بسیار عالی بود. تمرین زیادی میخواد ک با وجود داشتن بیماری باور دایمی سلامت داشته باشیم.پاسخ

فائزه حقیقتی:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۰۴/۱۶

بسیار عالی بود...قدرت باور توست....
زنده بودن معجزه است...رشد درختان معجزه است و................
پاسخ

sheyda .:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۳/۰۳

سلام جناب ساجدی گرامی واقعا عالیه اگربتونیم این باورخوب سلامتی روداخل رگ بیماران تزریق کنیم دیگه بیماری لاعلاجی نمیمونهپاسخ

saminnaz kazemi:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۲/۲۱

در این باره لوییز هی جامع توضیح داده، بارها جملات تتکیدی اش رو بکار بستم، در مطالعه این مقاله گیرمو پیدا کردم» خشم« هنوز هست!:!! پاسخ

ندا باباطاهری:
illegal0 downvote0 | 3upvote
۱۳۹۴/۰۲/۱۵

عالی بود ممنون تو این برهه از زمان با این خورکیها وتبلیغات منفی راجع بهشون همش تو این فکری که هرلحظه احتمال ابتلا به یه بیماری مهلک وداری ولی این نوشته ها آدمو واقعا امیدار میکنه بهت جرات میده جرات مباررزه با هر نوع بیماری .از این سری مطالب لطفا زیاد بزارید .پاسخ

اعظم معراج:
illegal0 downvote0 | 4upvote
۱۳۹۴/۰۲/۰۲

سلام درود بر جناب اقای ساجدی .....محشره ....من از بیماری با این مقاله با تعجب دکتر رها شدم .....خدایا شکرت

پاسخ

saminnaz kazemi پاسخ داده:
illegal0 downvote1 | 0upvote
۱۳۹۴/۰۲/۲۱

با این مقاله? پاسخ

مهدی صالحی:
illegal0 downvote0 | 3upvote
۱۳۹۴/۰۲/۰۱

با شه چشم
هدیه سلامتی مرا زنده نگه داشته است، بابت سلامتیم سپاسگذارم.
عالی بود مشتاقانه منتظر ادامه این مطلب هستم
سپاسگذارمپاسخ

pejman moradi:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۰۲/۰۱

خیلی جالب بود
سپاسگذارم پاسخ

لیلا عباس پور:
illegal0 downvote0 | 3upvote
۱۳۹۴/۰۱/۳۱

سلام ممنونم دقیقا اینکارو من درموردمریضیم کدوم وجواب گرفتم عالی بودپاسخ

مهدی خاموشی
مهدی خاموشی:
illegal0 downvote0 | 3upvote
۱۳۹۴/۰۱/۲۹

فقط باید بخواهیم تا وجودمان سرشار از سلامت الهی باشد . این مقاله ارزش فوق العاده ای داره . بسیار سپاسگزارمپاسخ

sahar Gholipour:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۰۱/۲۹

بسیار مفید و آموزنده بود.از زحماتتون بی نهایت مچکرم :)پاسخ

هدی بختیاری:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۰۱/۲۸

بسیار عالی و تاثیر گذار طوری که اشک شوق چشمام و خیس کرد-بی نهایت سپاسپاسخ

فاطمه سامنی:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۰۱/۲۷

سلام ودرود بسیارعالی بود دقیقامن خودم این کارروانجام دادم ونتایج شوگرفتم .

پاسخ

Fereshte Askari Rad:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۰۱/۲۶

خدا می خواهد تو کمال محض باشی. بی نهایت ممنون.

پاسخ

عاطفه صفری:
illegal0 downvote0 | 4upvote
۱۳۹۴/۰۱/۲۶

بی نهایت سپاس خیلی عاااالی بود و خیلی از خوندن این مقاله لذت بردم

پاسخ

مهدی صالحی:
illegal0 downvote0 | 5upvote
۱۳۹۴/۰۱/۲۵

ممنون عالی بود در زندگی از این آموزه ها استفاده می کنم متشکرم

پاسخ

عضویت در خبرنامه

باعضویت در خبرنامه از آخرین اخبار این سایت مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد نمائید