امروز : سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵
  • شروعی قدرتمند
1

قانون جذب چگونه فعال می شود؟

print send-to-friend
قانون جذب چگونه فعال می شود؟
کد مقاله : ۵۵
تاریخ به روز رسانی: ۱۳۹۴/۰۷/۰۸
بازدید: ۳۷۸۶
تعداد نظرات: ۱۰
   (۳ امتیاز دهنده)

به اشتراک بگذارید :

قانون جذب چگونه فعال می شود؟


شما می توانید توجه خود را به همه ی چیزهای شیرینی معطوف کنید که دوست دارید به زندگی تان جذب شوند؛ همه ی چیزهایی که به شما احساس خوبی می دهند و همه ی چیزهایی که پول می تواند برای شما به ارمغان بیاورد. چون مردمانی که ثروتمند هستند، خودآگاه یا ناخودآگاه، این طور می اندیشند. آن ها افکاری از نوع وفور و فراوانی در سر دارند و هیچ کدام ار افکار متناقض مربوط به کمبود یا محدودیت را نمی پذیرند. افراد پولدار 85 درصد ثروت دنیا را کنترل می کنند و این در حالی است که این قشر، کمتر از ده درصد جمعیت جهان را تشکیل می دهند. دلیل این امر این است که این افراد « راز » را می دانند. حالا شما هم راز را می دانید اما نحوه ی به کارگیری آن به خود شما بستگی دارد. شما، می توانید راحت گوشه ای بنشینید و از بی انصافی همه، شکایت کنید و از پول بدگویی کنید و هرگز فراوانی خاص خود را جذب نکنید یا می توانید برخیزید و به دنیا بپیوندید، فراوانی خاص خود را بیافرینید و به بازیگر نقش اول فیلم معروف زندگی خود تبدیل شوید!

به راستی چه می خواهی؟

راجع به همه ی چیزهایی که در زندگی می خواهید، فکر کنید. بعد مجسم کنید که هم اکنون صاحب آن هستید و احساساتی را که این تجسم در شما ایجاد می کند، حس کنید؛ هر نوع احساسی اعم از شادی، قدردانی و خرسندی. سپس تمام آن ها را در کائنات پخش کنید. این سریع ترین راه ایجاد ثروت، شادی و یا هر چیز دیگری است که دوست دارید در زندگی تان پدیدار شود. وقتی این کار را می کنید، به یاد داشته باشید که این وظیفه ی شما نیست که بدانید چگونه این همه پول به شما خواهد رسید؛ فقط ایمان داشته باشید که خواهید رسید. حالا برخیزید و سعی کنید که بیشتر، آن کارهایی را انجام دهید که به شما احساسی خوب می دهند، چون در آن جا باز هم راز دیگری پشت « راز » قرار دارد و آن این است که شاید پول نتواند خوشبختی را بخرد، ولی به نظر می رسد خوشبختی می تواند کم و بیش پول را بخرد! دقت کنید؛ اگر بیشتر روی انجام دادن کارهایی که شما را خوشحال می کنند تمرکز کنید، خیلی بیشتر احتمال دارد پول به سوی شما جذب شود؛ در نتیجه باید روزهای خود را با شادی و هیجان پر کنید و این هیجان را در هر کاری که انجام می دهید، جاری سازید.

 

پول روی درخت سبز نمی شود

اگر از اوضاع مالی خود احساس رضایت نمی کنید، نگران نباشید؛ فقط بیشترین تلاش خود را بکنید تا آن چیزی باشید که می توانید. راه های فراوانی برای به دست آوردن پول وجود دارد؛ به ویژه اگر علاقه مند باشید که برخیزید و نگرشی از قدردانی پیدا کنید. به محض این که این کار را بکنید، احتمال دارد جلب توجه کنید؛ یعنی شرایط و افراد مناسب را جذب خواهید کرد تا به شما کمک کنند تمام فرصت ها، منابع و پولی را که آرزو دارید، به دست بیاورید. ممکن است در حال حاضر صلاحیت ها، مهارت ها، تجربه و سایر موارد مورد نیاز، خارج از دسترس شما باشد، ولی شور،

 

هیجان و طلسمی فریبنده در هر موقعیت ارزشمندی وجود دارد و این به راحتی  در دسترس شماست. اگر شما همیشه از اوضاع بنالید و به همه بگویید زندگی چقدر بی انصاف است، چگونه انتظار دارید به جایی که می خواهید برسید؟ هیچ کس آدم غرغرو را دوست ندارد؛ بنابراین سعی کنید یک فرشته ی نجات واقعی داشته باشید. از طرف دیگر، داستان های فراوانی از افراد جوانی می شنویم که به خاطر اشتیاق، توانایی و آرزویشان برای موفق شدن، توسط یک نیکوکار ثروتمند، از گمنامی به شهرت رسیدند. پس مهم نیست اگر شما همبرگر سرخ می کنید یا ظرف می شویید یا در یک خواروبارفروشی کوچک صندوق را کنترل می کنید؛ باید هدفتان این باشد که بهترین آشپز، ظرف شور و یا حسابدار خواروبارفروشی باشید که می توانید.

 

چک دلخواهتان را بنویسید

 

دسته چکی به نام خودتان درست کنید و یکی از چک های ساختگی را امضا کنید و چک را در وجه خودتان بنویسید. مبلغی را روی آن بنویسید که فکر می کنید ممکن است به همین زودی ها دریافت کنید و آن را تاریخ بزنید و سپس آن چک را جایی بگذارید که بیشتر اوقات جلوی چشمتان باشد؛ به عنوان مثال روی آینه یا توی کیف جیبی یا کیف دستی تان. لطفاً تلاش نکنید که محاسبه کنید چگونه می توانید آن مبلغ پول را به دست بیاورید؛ چون منظور ما به هیچ وجه این نیست. شما فقط باید باور کنید و خیال تان راحت باشد و با این اندیشه هماهنگ باشید که می توانید هر چه را که انتخاب می کنید، انجام دهید و یا فراهم کنید. در این صورت، جهان پیرامون تان با شما همکاری می کند و مردمان، شرایط و رویدادها را طوری جور می کند که همه ی چیزهایی را که آرزو دارید، دریافت کنید.

 

چک کائنات،نحوه نوشتن دسته چک،چک راز،فیلم راز

 

تجسم

همان طور که می دانید، خود پول، یک تکه کاغذ رنگی بیش نیست؛ پس بسیار سخت است که این تکه های کاغذ رنگی را مجسم کنید و هیجان زیادی پیدا کنید، اما تنها کاری که می توانید بکنید این است که خودتان را مجسم کنید که در حال لذت بردن از سبک زندگی و آزادی ای هستید که پول در اختیار شما قرار می دهد. چیزهایی را که با پول نامحدود خود خواهید خرید، مجسم کنید. دور و بر خود را با تصاویر چیزهایی که دوست دارید، پر کنید. هیجان داشتن آن چیزها را حس کنید و آن ها را با افرادی که دوست دارید، سهیم شوید، چون این بهترین کاری است که با داشتن پول می توانید انجام بدهید؛ بخشیدن و تقسیم عشق. هنگامی که به طور دایمی آن احساس را پیدا کنید (احساس داشتن، بخشیدن و عرضه کردن)، در آن صورت در حال و هوای ثروت به سر می برید و سپس هرگز در زندگی تان با کمبود مواجه نخواهید شد.

 

بلیتی برای سواری

پرشور باشید، مشتاق باشید و دنبال چیزهایی بگردید که صد در صد دوست دارید انجام دهید و بدانید که می توانید همه ی آن ها را پیدا کنید؛ شغلی عالی، همه ی پولی که لازم دارید، مکانی آرام برای زندگی کردن و خلاصه هر چیزی که بتوانید فکرش را بکنید. حقیقت این است که فرصت، منابع و وفور نعمت، به اندازه کافی برای شما و برای همه بر روی کره زمین هست. از صمیم قلب بدانید که هر چیزی که برای خودتان بخواهید، مقدور است. بخواهید که احساس عظمت کنید و افکار فراوان داشته باشید، چون هنگامی که موضوع جذب ثروت، به اندازه ی بدل شدن رویاهایتان به حقیقت مطرح می شود، ذهن شما تبدیل به اولین و بزرگ ترین دارایی شما می شود. پس هر کاری را که دوست دارید، انجام دهید و هر کاری را که انجام می دهید، دوست داشته باشید.

 

قدردانی

برای وفور نعمت و رفاهی که همیشه سر راهتان قرار می گیرد، شاکر باشید. کمی هم قدردانی برای آینده را امتحان کنید. فقط به یاد داشته باشید که باید آن را به زمان حال بیان کنید: « من به خاطر وفور نعمت و خوشبختی ام بسیار خرسند و سپاسگزارم. » در آن احساس قدردانی نباید درنگ کرد و هرگز نگران نباشید که چقدر طول می کشد این پول را بیابید یا قرار است چطور به دست شما برسد.

 

شکرگزاری،قانون شکرگزاری،شکرگذاری،قانون جذب و شکرگزاری

 

شما فقط باید باور کنید و خیال تان راحت باشد و با این اندیشه هماهنگ باشید که می توانید هر چه را که انتخاب می کنید، انجام دهید یا فراهم کنید. در این صورت، جهان پیرامون تان با شما همکاری می کند و مردمان، شرایط و رویدادها را طوری جور می کند که همه ی چیزهایی را که آرزو دارید، دریافت کنید.

 

دانلود مقالات ثروت،قانون جذب

 

در انتظار ادامه این نوشته هستم

4 نفر در انتظار ادامه این نوشته هستند

مطالب مرتبط

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
captcha Refresh
saeede kiyan:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۵/۰۳/۲۸

فوق العاده بود ممنون اقای ساجدی پاسخ

Mohammad esfandeari:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۰۸/۱۷

متشکرم استاد عزیز
با آرزو روزافزون خوش کامی و سلامتی شماپاسخ

فهیمه دایی جعفری:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۷/۱۹

سپاس فراوان برای تهیه این مقاله عالی.....خدا قوتپاسخ

سهیلا امیری
سهیلا امیری:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۷/۱۳

عالیهپاسخ

علیرضا هوشمندفر:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۷/۱۰

سلااااااام
عاااااااااااااااااااالیییییییییییییی بودپاسخ

فرشته عسکری راد:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۷/۰۸

سپاس فراوانپاسخ

mahyar sepehri:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۷/۰۸

مرسی واقعا عالی و انرژی بخش بودپاسخ

pejman moradi:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۷/۰۸

سلام
بااون وجود که با زبان ساده ای بیان شده ولی کاربردی وعالی بود ممنونم بخاطر این مقاله زیبا پاسخ

فهیمه دایی جعفری:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۰۷/۰۸

درود............خدا قوت و ممنون بابت تهیه این مقالهپاسخ

مهدی صالحی:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۰۷/۰۸

سلام ممنون از مقاله عالی بودپاسخ

عضویت در خبرنامه

باعضویت در خبرنامه از آخرین اخبار این سایت مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد نمائید