امروز : شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵
 • شروعی قدرتمند
1

پول آسان - بدون تفکر و باور ثروت

print send-to-friend
پول آسان - بدون تفکر و باور ثروت
کد همایش : ۵
تاریخ به روز رسانی: ۱۳۹۴/۱۲/۱۵
بازدید: ۱۲۵۰۵۷
تعداد نظرات: ۲۱
   (۹ امتیاز دهنده)

به اشتراک بگذارید :

 

انسان ها بر اساس اطلاعات و دانشی که به آنها منتقل می شوند مسیر زندگی شان را شکل می دهند. تا زمانی که در مقابل مباحث علمی موضوع دیگری قرار نگیرد هیچگاه اندیشه های عمومی جامعه تغییر نخواهد کرد. بعد از ایده پردازی های فراوان در سال 94 به نتیجه ای فراتر از اندیشه های عمومی جامعه رسیدم که خیلی از افراد القاب متفاوتی را به من نسبت دادند اما من فقط به خداوند ایمان و باور دارم و اعتنایی به واقعیت های دیگران ندارم. سایت مدرسه آرزوها به خاطر بررسی خیلی از مباحث اهدافی جلوتر از مباحث موفقیت را در حال ارائه کردن است تا بتواند به مردم جامعه یاری برساند تا راههای درست و صحیح ثروت آفرینی را بیاموزند، به همین منظور قرار شد که در فاز اول 200 کارگاه ( که 150 کارگاه در جهان وجود ندارند ) با مجوز در کشور ایران و خارج از کشور برگزار بشوند که برای عموم مردم کاملا رایگان است.

 

جمله ای از والاس وتلز که حدود یک قرن قبل در جهان منتشر شده بود ( خداوند جهان را به سمت رایگان شدن در ثروت پیش خواهد برد ) ذهنم را به چالش کشید، که چگونه به سوی رایگان شدن پیش برویم که ثروتمند هم باشیم تا اینکه توانستیم با لطف الهی ایده هایی را بیابیم که این مسیر کاملا حلال، پاک و بر طبق قوانین کشور خودمان خواهد بود. من فکر می کنم سبک آموزش موفقیت به اتمام رسیده است و مردم به دنبال نتایج مشابه هستند. با ارائه خلاصه کتاب ها، انتشار مباحث من درآوردی و غیرعلمی و کپی پیست کردن دانش از سایرین نمی توان مردم را موفق کرد بلکه این ساختار بزودی کاملا عوض خواهد شد. ما مطلع هستیم که خیلی از آموزش های رایگان سایت مدرسه آرزوها با مبالغ هنگفت در برخی سایت ها بر روی فروشگاه قرار می گیرد اما باید اعلام کنم تسلیم خداوند بشوید و به جمع ما بپیوندید. دوره ی برخی آموزش ها به اتمام رسیده است و طرح سال 95 سایت مدرسه آرزوها خاتمه ی تمام این دانش ها می باشد.                                            

با تشکر - بهداد ساجدی حسینی


 

نام کارگاه: پول آسان ( Easy Money )
موضوع: فراتر از باور و تفکر ثروت
برگزار کننده: بهداد ساجدی حسینی
نحوه برگزاری: حضوری - آموختنی
مدت زمان این کارگاه: یک روز - فقط 1 ساعت
تعداد ظرفیت کارگاه: فقط 10 نفر
بازار هدف این کارگاه : افراد متمول سرمایه گذار
پیام این کارگاه: پدیده SWIS را در زندگی ات به صورت واقعی تجربه کن ( معنای SWIS : بخوابید و بیدار شوید پول سازی کنید )
تاریخ برگزاری کارگاه: جمعه - 21 اسفند ماه 1394
هزینه ورود به این کارگاه: یک میلیارد ریال
نحوه شرکت در کارگاه پول آسان : دوستانی که مبلغ مربوطه را در حساب شان موجود دارند مشخصات زیر را به ایمیل پشتیبانی سایت ارسال کنند تا بر اساس مشاوره ی حضوری و بررسی برخی اهداف این کارگاه وارد این پروژه بشوید. د رهر صورت به شما پاسخ را اعلام خواهیم کرد.
مهلت ثبت نام رایگان : تا تاریخ 16 اسفند ماه 1394
ایمیل پشتیبانی : b.sajedi.loa@gmail.com

 

مشخصات ارسالی:

 • نام کامل
 • ایمیل شما
 • شماره تماس

 

سرفصل های ارائه شده در کارگاه پول آسان :

 • چگونه حساب بانکی ام را برای تجارت ها تاسیس کنم؟
 • چه حساب بانکی ای باید به وجود بیاورم؟
 • چگونه در اول هر ماه پول را از حساب بانکی ام برداشت کنم؟
 • روش های به گردش در آوردن پول در زندگی تان
 • آموختن علم سرمایه گذاری کردن
 • چگونه با وام گرفتن از بانک، هر ماه پول تان را 500 درصد رشد بدهید

 

علت برگزاری این کارگاه:

4 سال قبل یک فیلم مستند از وارن بافت ( دومین ثروتمند جهان ) را نگاه می کردم که داخل آن بافت در مورد ثروت حرف می زد که : « من بیل گیتس را خیلی دوست دارم زیرا او بهترین روش ثروتمند شدن را در قبال خدمت رسانی های فراوانش از طریق شرکت مایکروسافت به مردم جهان ارائه می کند و من هم مبلغ 30 میلیارد دلار به خیریه او در قاره ی آفریقا بخشیدم و کمک کردم اما نحوه ثروت زایی من با بیل گیتس بسیار متفاوت است. من در هر کجای جهان که رشد و آبادی ای ندارد سرمایه گذاری های متعددی می کنم و خدماتی موثر ارائه می کنم تا سایر مردم متمول و ثروتمند بیایند و آنجا سرمایه گذاری کنند. اینگونه فعالیت ها را تجارت های غیرفعال می گویند که بیش از 6200 تجارت غیرفعال را تا به امروز شروع کرده ام که به طور بسیار مناسبی پول سازی می کنند ».

 

سوالی که از وارن بافت در ذهنم شکل گرفت این بود آن تجارت های غیرفعال چه هستند؟ چگونه می توانم در آن سرمایه گذاری کنم؟

عموما در یک جامعه به صورت کلی ما دو نوع تجارت داریم: الف - فعال ب- غیرفعال

الف - تجارت های فعال: به دسته ای از تجارت هایی گفته می شود که نیاز به حضور شما دارد. وقتی شما درب مغازه تان را باز نکنید و کارمندان تان شروع به فعالیت نکنند قطعا هیچ درآمدی نخواهید داشت و در این تجارت ها میزان تجربه پول به حضور شما بستگی دارد. وجود فیزیکی تان در کسب و کاری که دارید الزامی می باشد و به عبارتی می توان گفت: شما در جستجوی پول به دست آوردن هستید و باید تلاش فیزیکی و حضوری زیادی داشته باشید وگرنه پولی را تجربه نخواهد کرد. در اصطلاح تخصصی به این نوع تجارت های فعال که 93 درصد مردم جهان مشغول آن هستند، شغل گفته می شود. شغل در لغت به معنای کار کردن شخص برای دریافت پول است، در واقع این دسته از افراد برای پول کار می کنند و نتایج همواره در سطح پائینی می باشد.

 

ب - تجارت های غیرفعال : این دسته از تجارت ها به حضور شخص نیازی ندارد و آنچه موجب گردش و جریان پول سازی می شود پول شخص است نه حضور و تلاش فیزیکی اش. پدیده جدید سال 2011 تحت عنوان SWIS یعنی وقتی شما خواب باشید یا وقتی بیدار باشید تفاوتی برای رشد پول نخواهد داشت، بلکه پولسازی دائما و مکررا انجام خواهد شد. در واقع می توان گفت: در اینگونه پدیده ها زمان  و پول سازی هر لحظه به تصاعد خواهد رسید. عموما تجارت های غیرفعال به چند دسته تقسیم می شوند که یکی از مهمترین آنها ساختن پول است نه جذب پول یا پول به دست آوردن.

 

کتب مختلف در مورد ثروت، سود مرکب، دوره های ثروت آفرینی، ذهن ثروتمند، اسرار ثروت و پول در جهان و کشور ایران  منتشر شده است اما هیچگاه روش های پول سازی را ارائه نمی شوند. همه جستجوگران موفقیت مطلع هستند که در مورد سود مرکب، همه اظهار نظر می کنند اما ارائه طرح ها و ایده های عملی اثر مرکب در دنیای فیزیکی و قابل لمس هیچگاه علنی نمی شود زیرا دانش ها به صورت مطالعه ی کتاب ها پیش می رود، کتبی که حداقل 10 سال از برخی دانش های تجربی ثروتمندان عقب هستند. خواندن کتاب ها از نخواندن آنها خیلی بهتر است اما موفقیت های من حاصل از فقط خواندن کتب نبودند.

 

کارگاه پول آسان یک کارگاه عمومی و معمولی نیست بلکه زیرا هیچ آموزشی تئوری به شرکت کننده ها ارائه نمی شود. من تنها از شرکت کننده های این کارگاه سه درخواست دارم:

 

1. هیچ پولی به من یا حساب من واریز نکنند تا زمانی که قرارداد محضری با من ببندند و چک 300 میلیون تومانی از من بابت ضمانت دوره دریافت کنند. ( چک ضمانت برای این است که از ماه اول تا آخرین ماه قرارداد ما که 5 سال دیگر است هر زمان به وعده های قرارداد اجرا نشد چک ضمانت را به اجرا بگذارند یا خرج کنند ).

2. اصلا باور نکنند که می خواهند تا مدت 5 سال ( مدت زمان قرارداد با ما ) ماهیانه 30 میلیون تومان در حساب بانکی شان پولی دریافت کنند.

3. اصلا در مورد تجارت ها نمی خواهند اطلاعاتی کسب کنند و فقط به امورات روزمره زندگی شان بپردازند و کاری به روند نداشته باشند.


سوال 1 - علت برگزاری این کارگاه چه بود؟

آنچه باعث شد که این کارگاه را راه اندازی کنم این بود خیلی از افراد می گفتند چه کاری با پولهایی که دارم ( 200 میلیون تومان ) می توانم انجام بدهم که سود فراوان ببرم؟ به فکر تجارب خودم افتادم که چرا برخی دوستانم آن را تجربه نکنند! من علاقه ای به نشان دادن ماهی به مردم ندارم بلکه می خواهم در طرح های جدیدم ماهیگیری را به همراه ماهی را به مردم کشورم نشان بدهم.

 

سوال 2 - چرا باید قرارداد در دفترخانه ببندید و چک ضمانت روی قرارداد بدهید؟

به علت کلاهبرداری ها و تخلفات تجارت های دروغینی مانند پونزی و شرکت های متخلف علاقه مند هستم تمام مسائل به شکل قانونی و بدون ریسک اجرا بشود تا اندیشه های وعده ی کذبی را در اذهان عمومی منتشر نکرده باشم. در ضمن هیچ کدام از دوستان نباید مبالغ را به من بدهند تا زمان برگزاری کامل کارگاه.

 

سوال 3 - چه اندازه به این مسیر اعتماد دارید که چنین ضمانتی را انجام می دهید؟

آن اندازه به سه تجارت غیرفعال کاملا قانونی ایمان دارم و تجاربی کسب کرده ام که می توانم بگویم اکنون روز است. من مبالغ زیادی را طی چندین سال به خاطر آزمون و خطا از دست داده ام تا از میان 7 تجارت توانستم 3 تجارت غیرفعال را سالم و بدون نوسان پیدا کنم. نکته جالب تر این است که حتی 1000 تومان از هزینه کارگاه برای من نیست بلکه با شروع فعالیت و عقد قرارداد ماهیانه درصد کمی به حساب مدرسه آرزوها واریز می شود که این مبلغ را برای طرح های جدیدم هزینه خواهم کرد.

 

سوال 4 - چرا این کارگاه برای 10 نفر برگزار می شود؟

این طرح فعالیت فقط با 10 نفر شروع خواهد شد و در صدد دریافت مجوز از ارگان های مربوطه بابت برگزاری بیشتر این دوره کارگاهی هستم. البته باید گفت که کنترل و مدیریت این تجارت ها نیاز به دانش تخصصی دارد که ابتدا خودم این مبالغ را تجربه می کردم تا به نتیجه ای واحد برسم.

 

سوال 5 - چرا نام تجارت ها و روش فعالیت آن را در کارگاه یک ساعته بیان نمی کنید؟

در چند سال قبل در یکی از کارگاه ها نام یکی از آنها را اعلام کردم و در مورد این تجارت های کمی شرح دادم و مورد تمسخر و حجم زیادی اندیشه های باطل برخی دوستانم قرار گرفتم. البته نظرات انها برایم اهمیت نداشت اما دلیل اصلی آموزش ندادن این روند این است که در کشور ایران قوانین کپی رایت وجود ندارد و اگر افراد سودجو به این مسیر دست بیابند شاید به تخلفات بزرگتری دست بزنند و از مردم کشور هزینه های هنگفتی طلب کند. مهم هم نیست که کسی حتما از مسیر باخبر بشود همین که ماهیانه پول خودش را دریافت می کند کفایت می کند. علت دیگر برگزاری این کارگاه فوق نتیجه این است که ذهن مردم کشور بازتر بشود که همه چیز باور نیست بلکه فراتر از باور هم وجود دارد و به همین خاطر است که از شرکت کننده ها می خواهم که اصلا باور نکنند که چنین مبلغی را تجربه خواهند کرد.

 

سوال 6 - آیا این کارگاه جزو طرح 200 کارگاه رایگان سال 95 خواهد بود؟

این کارگاه نوعی سرمایه گذاری 100 میلیون تومانی برای افراد است یعنی برای سرمایه گذاری و شروع سه تجارت به یک میلیارد تومان نیاز مبرم داریم. به همین علت است که می گویم : حتی 1000 تومان این مبالغ برای من یا تیم مدرسه آرزوها نیست. طرح 200 کارگاه رایگان برای عموم مردم کشورم است اما این کارگاه برای دوستانی بوده که این مبلغ را در حساب شان دارند و عموم مردم نمی توانند در این کارگاه شرکت کنند.

 

سوال 7 - مفهوم فاز اول طرح 200 کارگاه رایگان چیه ؟ این سوال اذهان عمومی را وارد یه چالش بزرگ کرده است!!!

ما در آینده طرحی را اجرا خواهیم کرد که در یک فاز 200 کارگاه و در فاز دیگر تعداد کارگاه های بیشتر از حقایق ورای موفقیت را مردم شاهد خواهند بود. برای من و تیم مدرسه آرزوها نظرات دیگران مهم نیستند اما به نظرات همه احترام متقابل می گذاریم ولی این یک ساختار نوین از کسب و کار و خدمت است نه یک بازی یا فریب. با جرات اعلام می کنم: کل مردم ایران و بعد جهان وارد این کارگاه ها خواهند شد زیرا خیلی از کارگاه ها قرار است در داخل کشور و حتی خارج کشور با مجوز برگزار بشوند و هر کسی وارد این چرخه آموزشی نشود عقب خواهد ماند، مثل عصر اینترنت و IT که اگر هر شخصی به آن وارد نمی شد با مشکلات عدیده ای روبرو می شد.

 

سوال 8 - خیلی از اعضا و حمایت کننده های سایت مدرسه آرزوها علاقه مند در این کارگاه شرکت کنند زیرا همه دوست دارند چنین درآمدهایی داشته باشند. برای این دوستان چه تدابیری اندیشه شده است؟

این سایت برای یاری رساندن به جوانان و کلیه مردم کشور به عنوان یک سایت مرجع راه اندازی شده است. همانطور که قبلا نوشتیم این کارگاه شرایط ویژه ای دارد و نیاز به داشتن سرمایه دارد. اما به همه قول خواهم داد برای اینکه بتوانند این سرمایه را برای سرمایه گذاری در چنین تجارت های غیرفعالی را  بسازند، در طرح جدید ما حتما این مبلغ را بدون اغراق رد کنندخواهند کرد و ثروت واقعی را در زندگی شان تجربه کنند. این هدفگذاری سال 1395 تیم مدرسه آرزوها بر اساس موازین و قوانین کشور خودمان است. اگر مدعی رسالت هستیم باید خودمان را نشان بدهیم نه اینکه حرف بزنیم. من با بررسی مباحث آموزشی کل ایران و درخواستم از اساتید موفقیت برای ورود به این مسیر جدید بازخورد مناسبی از آنها دریافت نکردم اما این طرح آغاز خواهد شد و کل مردم ایران تحت آموزش های تخصصی کسب و کار ، ثروت، ایده یابی، آرامش، مهارت های زندگی و ... قرار خواهند گرفت. از همه خواستار صبر و شکیبایی هستم تا فراخوان این ایده را اعلام کنیم تا وارد آن بشوند.

 

سوال 9 - چرا این کارگاه که هزینه ی ورودی اش 100 میلیون تومان است مدت زمانش یک ساعت است؟

من در این کارگاه روش کار با تجارت ها را به کسی آموزش نمی دهم بلکه کوچینگ تجارت های غیرفعال را خودم مستقیما بر عهده خواهم گرفت. در مدت یک ساعت برخی موارد الزامی مانند نحوه وصول سود تجارت ها از بانک را آموزش خواهم داد و چگونه از سود حاصله برای سرمایه گذاری های دیگر استفاده کنند. در این کارگاه نیازی به دانش و دانستن شرکت کننده ها نداریم بلکه باید گردش پول را به جریان انداخت. سرمایه گذاری به روش سود مرکب یک علم است نه حرف زدن و توهمات ذهنی.

 

قبل از انتشار نظرات خودتان کل مطالب صفحه را مطالعه نمائید بعد نظرات خودتان را مکتوب کنید

مطالب مرتبط

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
captcha Refresh
فاطمه کلاهی
فاطمه کلاهی :
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۵/۰۲/۱۳

سلام وتشکر از زحمات شما کاش اسامی کسانی که نوبتشون میشه مثل هفته پیش در کانال مدرسه آرزوها اعلام میکردید تا کسانی مثل من که از شهرستان میان زودتر با خبر بشن و بتونن برنامه‌ریزی کنند ممنون میشم اگر چند روز قبل به من اطلاع بدیدپاسخ

حسن صفی زاده
حسن صفی زاده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۵/۰۱/۰۲

درودبرشما
فقط افسوس میخورم که نمی تونم دراین کارگاه شرکت کنم ،ولی اطمینان دارم که باابتکارات استاد ساجدی برای ماکه پول لازم رو نداریم راهی هست .
واقعاافتخارمیکنم که عضواین سایت هستم.
سپاس گزارم پاسخ

shayan sheykhzadeh:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۱۲/۲۸

سلام استاد
می خواستم بدونم ایا برنامه ای برای اموزش ثروتمند شدن برای هم وطنان خارج از کشور دارید!؟! ما که خارج از کشور هستیم چگونه می توانیم از اموزش های شما بهره مند بشیم؟! با تشکرپاسخ

فائزه حقیقتی:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۲/۲۲

سلام....
ایمان فراتر از باورپاسخ

مهدی سیجانی:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۲/۲۱

با سلام خدمت شما.
از گذاشتن این اسلاید اینطور برداشت میشه که میخواید برای کارگاه دوباره ثبت نام کنید.آیا درست است؟ اگر نه پس با چه هدفی اسلاید را قرار دادید؟پاسخ

حامد ملک
حامد ملک:
illegal0 downvote1 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۲/۲۱

با سلام
من حدس میزنم هدیه سال 95 سمینار I'm in the vortex استر هیکس باشد. آیا درست حدس زدم!پاسخ

علیرضا هوشمندفر:
illegal0 downvote1 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۲/۲۱

سلام
اینکه اقای ساجدی میگن فقط باور ، عامل ثروتمندشدن نیست درسته.
مگه میشه که ادم بشینه توی خونه و روی باورهاش فقط کارکنه ،وبعد ثروتمندبشه؟؟
بقول اقای ساجدی این عمل اصلا با عدالت خدا در تضاد هست.
باورمثل زیربنای یک ساختمون برای ثروتمند شدن میمونه.
شما صرفا باساختن یک زیربنا نمیتونی بگی که ، من یک ساختمون بلند ساختم.بلکه باید کل ساختمون رو ازطریق خلاقیت ،ایده پردازی وعمل کردن به ایده هات ببری باااالا.
واز طرفی هم خیلی ساختمون ها هستن که با یک زیربنای ضعیف ساخته شده اند. پس بایک زیربنای ضعیف هم میشه یه ساختمون ساخت.مثل اونایی که باور نداشتن ثروتمند میشن ولی ثروتمندشدن.
پاسخ

محمد علی کوکائیان
محمد علی کوکائیان پاسخ داده:
illegal0 downvote1 | 3upvote
۱۳۹۴/۱۲/۲۱

با سلام خدمت هوشمندفرعزیز
بله، آقای ساجدی درست میگن،
البته که جمله ای که من دیشب ساعت 9 روی اسلاید و در قسمت نظرات سایت دیدم با اینی که الان دارم می بینم خیلی متفاوت هستس،
درجمله ای که در ابتدای صحبت هاتون ذکر کردید کلمه ی «فقط» وجود نداشت و بعدش اضافه شد.پاسخ

حامد ملک
حامد ملک:
illegal0 downvote1 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۲/۲۰

باسلام
من فکر میکنم اینکه بگوییم باور ثروتمند شدن باعث ثروتمندن شدن نمیشود خودش یک باور است که باعث ثروتمند شدن میشود. یعنی:
اگه من باور داشته باشم برای ثروتمند شدن نیاز نیست باور داشته باشم که ثروتمند میشوم یک باور است که باعث ثروتمند شدن من میشود.
چنانکه، اگه باور داشته باشم که ثروتمند شدن نیاز دارد که باور داشته باشم که ثروتمند میشوم نیز یک باور است که این هم باعث ثروتمند شدن من میشود.
همه ی این ها بازی است و مهم این است که کدام یک روی ترازوی ضمیر ناخودآگاه ما بیشتر سنگینی میکند و این خود یک مهارت است.پاسخ

میلاد محبی:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۲/۲۰

آقای ساجدی ما که حسابی گیج شدیم !!! یه روز می گید باور ثروت داشته باشید حالا می گید برای ثروتمند شدن نیاز به باور ثروت نیست لطفا بیشتر توضیح بدید پاسخ

بهداد ساجدی حسینی
بهداد ساجدی حسینی پاسخ داده:
illegal0 downvote1 | 4upvote
۱۳۹۴/۱۲/۲۰

با سلام
باور وجود دارد اما فقط باور عامل ثروتمند شدن نیست
مارک زاکربرگ جزو ان دسته افرادی بود که گفته تنها باور عامل ثروتمند شدن نیست زیرا من اصلا باور نداشتم که روزی ثروتمند می شومپاسخ

رضا راهداری پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 3upvote
۱۳۹۴/۱۲/۲۱

بادرودممکنه ناکربرگ باورنداشته ثروتمندبشه ولی اگرخودش رالایق ثروت نمیدانست الان جزئ جوانترین نبودویااگرباورکمبودپول درجهان راداشت الان ثروتمندنبودو.........
2-واگردوستانی که دراین گارگاه شرکت کرده اندکه درامدماهیانه انهاباماهی 35میلیون تومان اختلاف زیادی داشته باشدیعنی درامدماهیانه اش 3میلیون است والان قراره ماهی 35میلیون درامدداشته باشدیعنی عدم تکامل ونتیجه ازقبل مشخص است پاسخ

mahdi zahmatkesh پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۵/۰۳/۳۰

ایا ممکن است که ایشان در ضمیر ناخوداگاهش جذب ثروت وجود داشته و خود بی خبر بوده باشد؟پاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۵/۰۳/۳۱

ضمیر ناخودآگاهی وجود ندارد که در آن جای بگیرد یا نگیرد. ایشان کار خودشان را انجام می دهند و تفکرات خردمندانه دارندپاسخ

mahdi zahmatkesh پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۵/۰۴/۰۱

یعنی ضمیر ناخوداگاه را نفی میکنید؟پاسخ

محمد علی کوکائیان
محمد علی کوکائیان:
illegal0 downvote0 | 4upvote
۱۳۹۴/۱۲/۲۰

با سلام خدمت تیم مدرسه ی آرزوها
یک سوالی هست که خیلی ذهن منو مشغول کرده،
آقای ساجدی به نظر من، با این تیتری که داخل اسلاید سایتتون نوشتید همه ی محصولاته خودتون را هم دارید زیر سوال می برید !!!!
«باورها موجب ثروتمند شدن افراد نمی شوند!!!»
و در قسمت نظرات هم نوشتید که خیلی افراد کتاب های زیادی می خوانند ولی ثروتمند نمی شوند!!!
پس اگر نظرتون اینه پس چرا محصولاتی مانند امواج مغذی را روی سایت می گذارید؟؟؟
امواج مگه برای تغییر باورها نیستند؟؟؟؟
یا مثلا کتاب غول درون، کلش در مورد باور های ضمیر ناخدآگاه بود!!!
و کتاب های جدیدی که ترجمه می کنید چی؟؟؟؟
عقیدتون با محصولاتی که روی سایت می گذارید تناقض نداره؟؟؟؟
یعنی واقعا تمام اساتید بزرگ دنیا اشتباه فکر میکنند؟؟؟
با تشکرپاسخ

بهداد ساجدی حسینی
بهداد ساجدی حسینی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 3upvote
۱۳۹۴/۱۲/۲۰

با سلام
این کارگاه برگزار شد تا نم نم ساختار الگوهای ذهنی مردم را در مسیری متفاوت قرار بدهیم نه اینکه باور وجود خارجی ندارد بلکه ساختار خود تجلی به باور و تفکر بستگی دارد . اما همه چیز باور نیست که اینقدر دوستان پیام می گذارند که به دنبال باورهای ثروت زا هستند. ما کل باورها را رایگان روی سایت قرار می دهیم اما چه سود ؟ فقط باورها نیستند که موجب ثروت و جذب پول می شوند. باور که نقض نشده است بلکه در مورد ماهیت افکاری صحبت به میان آمده است. باید آرام آرام برخی مسائل را مطرح کرد که تعصبات اطلاعات مردم را شاهد نباشیم. باید دستاوردهای جدید را جایگزین برخی دانش قدیمی کنیم اما نمی توان به صورت آشکار وارد این چرخه شد. کارگاه پول آسان می تواند به همه کمک کند تا گامی جدید به سوی ثروتمندی واقعی بردارند.پاسخ

راضیه مامانی:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۲/۲۰

سلام و خدا قوت ... استاد باور اگه نباشه پس امواج غوله درون و هیپ نوتیزم و مسایل مربوط ی اون تکلیفش چی میشه ؟؟؟؟؟؟پاسخ

mehran f
mehran f:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۲/۱۶

سلام
میگم که دم عیدی است ای کاش میگفتید چه جوری ابتدا میشه این صد میلیون را بدست بیاریم ؟
در ضمن عیدی امسال شما به هنرجویان مدرسه ارزوها چیه ؟ منتظریم ها .... استادپاسخ

عباس صابری
عباس صابری:
illegal0 downvote1 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۲/۱۵

سلام. وقتی این ایده ها را از شما میبینم فکر میکنم روی کره زمین زندگی نمیکنم!
واقعا عالی هست ولی متاسفانه فعلا نمیتوانم شرکت کنم.
منتظر ایده های خوب شما برای بقیه افراد هستیم.
پاسخ

احمد حسینی:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۲/۱۵

این چیه؟ اینجا چه خبره؟ صد میلیون تومان؟
رایگانش چیه پس؟پاسخ

حسین ایمانی
حسین ایمانی:
illegal0 downvote0 | 3upvote
۱۳۹۴/۱۲/۱۵

سلام.
چیزی که من متوجه شدم اینه که احتمالا ظرفیت قبل از اطلاع رسانی پر شده و شاید هم یکی دو تا جای خالی باشد چون برای کارگاهی با این هزینه مطمئنا مهلت بیشتری برای ثبت نام میخواهد.
من خیلی دوست داشتم تو این کارگاه شرکت کنم اما با توجه به کمبود وقت و هزینه بعید میدونم بتونم شرکت کنم،هر چند هنوز کسب و کارم هم راه نیفتاده و میخواستم بدونم سال بعد هم این کارگاه رو برگزار میکنید؟ و اگه قصد برگزاریش رو داشتین زودتر اطلاع رسانی کنید.
با تشکرپاسخ

بهداد ساجدی حسینی
بهداد ساجدی حسینی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 4upvote
۱۳۹۴/۱۲/۱۵

قدرتمندترین کارگاهی که تا به امروز برگزار خواهم کرد و بر تمام اندیشه های کتابی پایان خواهم داد
این کارگاه که یک نفر جای خالی داشت ساعت 11:10 امروز پر شد و ظرفیت تکمیل شد تا مسیری جدیدی را دوستان بعد از عقد قرارداد و وجه ضمانت، کارگاه را شروع کنم. خیلی دوست داشتم که این کارگاه را برگزار کنم و با تمام قوا به پیشواز سال 95 بروم که سال مدرسه آرزوها خواهد بود بروم
این کارگاه را اگر بخواهم در سال 95 برگزار کنم اسفندماه سال آینده خواهد بود و اگر مجوز بگیرم که یک برنماه برایش خواهم ریخت
با تشکرپاسخ

حسین ایمانی
حسین ایمانی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 3upvote
۱۳۹۴/۱۲/۱۶

ممنون بابت پاسختون ، پس حدسم درست بود.
مگه برگزار کردن کارگاه برای تعداد پایین هم نیاز به مجوز داره؟
هر چند منتظر موندن تا اسفند ماه سال بعد خیلی دیره اما تمام سعیمو میکنم تا همه جوره خودمو برای کارگاه سال بعد آماده کنم.
استاد شما گفتید که کسانی که تو این کارگاه شرکت کنند حداقل درآمدشان 30 میلیون تومان در ماه خواهد بود. میخواستم بدونم این کارگاه برای افرادی که درامدشان از 30 میلیون تومان در ماه بیشتر است هم مفیده؟اگه مفیده ، چند درصد میتونه درامد افراد رو بالا ببره؟
در مباحث موفقیت از مذمت وام بانک زیاد گفتند و خود شما هم در اینستاگرام وام بانکی رو تله میدانستید اما شما در سر فصل های این کارگاه نوشتید که چگونه با وام گرفتن دارمدتان را 500 درصد رشد دهید . خب این تناقضه و اگه امکانش هست یه کم در مورد این تناقض هم توضیح بدید.
با تشکر بابت خدمات صادقانهپاسخ

بهداد ساجدی حسینی
بهداد ساجدی حسینی پاسخ داده:
illegal0 downvote1 | 4upvote
۱۳۹۴/۱۲/۱۶

این روندی که پیش گرفته شده است نیاز به مجوز دارد و درآمدهای این چنینی را عموم مردم داشته باشند
وام گرفتن برای عموم مردم دردسر ساز می شود اما افراد ثروتمند می دانند که چگونه از وام گرفتن به نفع خودشان و پول سازی بهره ببرند. دریافت وام و بیمه خود یک اندیشه فقر است اما روشهایی هم وجود دارد که خلاف این را افراد ثروتمند انجام می دهند که بانک را دچار مشکلاتی می کند. این موضوع در کتاب جدید رابرت کیوساکی که به زودی چاپ خواهد شد ملاحظه کنید که گزیده ای از آن را آشکار می کند...پاسخ

حسین ایمانی
حسین ایمانی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 3upvote
۱۳۹۴/۱۲/۲۰

جملتون منو یاد هیلتون انداخت زمانی که میخواست هتل هاشو گسترش بده وام گرفت.
استاد همون طور که نوشتید در این کارگاه 3 تجارت به افراد آموزش میدید ، برای راه اندازی 3 تجارتی که گفتید چقدر پول لازمه؟
شما تا 30 میلیون تومان در ماه رو تضمین کردید پس احتمالا و با توجه به افراد مختلف نتایج خیلی بیشتر خواهد بود درسته؟
به غیر از 3 تجارتی که گفتیداین کارگاه بر روی کسب و کار افراد هم موثر خواهد بود ؟
استاد شما تو درخواست دومتون از افراد شرکت کننده خواستید که اصلا باور نکنند که تا 5 سال ماهیانه 30 میلیون تومان درامد خواهند داشت ، میشه منظورتون بگید.
چیزی که من متوجه شدم اینه که شما با پول ثبت نام افراد میخواهید 3 تجارت رو راه اندازی کنید و سپس افراد شرکت کننده از درامد اون متنفع میشند، درسته؟
اگه امکانش بود بعد از کارگاه روشی رو اتخاذ کنید که اعضای سایت از نتایج افراد شرکت کننده مطلع بشند و یه کتاب خوب هم برای سود مرکب معرفی کنید.
با تشکر فراوان
پاسخ

بهداد ساجدی حسینی
بهداد ساجدی حسینی پاسخ داده:
illegal0 downvote1 | 4upvote
۱۳۹۴/۱۲/۲۰

سلام حسین عزیز
1. بنده دوره آکادمیک مستری یا استادی که 6 الی 9 سال است را نگذرانده ام و مربی رشد هستم
2. حداقل مبلغ برای شروع این سه تجارت یک میلیارد تومان است که بین 10 نفر تقسیم کرده ایم
3. نخیر. اگر 9 یا 11 نفر می شد نمی توانستم ضمانت کنم زیرا معادلات واریزی های پول ناقص می شد
4. این یک کارگاه تجارت غیرفعال برای ازدیاد پول سرمایه گذاری است نه آموزش کسب و کار. یعنی شرکت کننده ها به کسب و کارهای خودشان مشغول می شوند و این یک منبع درآمد برای آنها خواهد بود
5. در تحقیقات جدیدم متوجه شده ام که باور باعث ثروتمند شدن نمی شود و این یک بازی محسوب می شود و به همین خاطر یک عکس در اینستاگرام تحت عنوان ( اگر باوری وجود نداشت در مورد چه چیزی حرف می زدید ؟ ). ما افراد زیادی داریم که ثروتمند هستند اصلا باور نداشتند ثروتمند می شدند اما هم اکنون ثروتمند هستند به خاطر همین است که مردم هر قدر کتب ثروت را مطالعه می کنند بازهم سر جای اول شان هستند
6. بله .با پول ده نفر از دوستان این تجارت ها راه اندازی می شوند و از زندگی لذت خواهند برد
7. کتاب اثر مرکب یا سود مرکب از دارن هاردی کتاب مناسبی است اما روش های مرکب کردن یا تجارت های غیرفعالی را معرفی نمی کند و این همان سوالی بود که من از کتب ثروت و آموزشهای ثروتمند شدن داشتم و دارم و بی جواب مانده است
بزودی کل ایران در مسیری متفاوت قرار خواهد گرفت که معنای پول واقعی را متوجه خواهند شد
با تشکرپاسخ

علی شعبانی:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۲/۱۵

سلام و خداقوت
منظور از ثبت نام رایگان تا 16 اسفند چیه؟پاسخ

بهداد ساجدی حسینی
بهداد ساجدی حسینی پاسخ داده:
illegal0 downvote1 | 4upvote
۱۳۹۴/۱۲/۲۰

که ببینیم می شود این افراد داخل کارگاه به مدت 5 سال قراردادی را امضاء کنند و متعهد به روند هستند یا نهپاسخ

علی
علی :
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۲/۱۵

سلام
من متن را کامل خوندم آیا می شود درآمد غیر فعال با مبلغ 10 میلیون در آینده آموزش بدهید ؟
خیلی علاقه مند این روش درآمد هستم اما متاسفانه کتاب خوبی و منبع خوبی برای آموزش پیدا نکردم فقط چند راه عمومی مثل خرید خانه و اجاره دادن - سرمایه گذاری در بورس و ... همه می دانند شما منبع می شناسید با ملبغ کم این کار را برای من انجام دهد؟پاسخ

بهداد ساجدی حسینی
بهداد ساجدی حسینی پاسخ داده:
illegal0 downvote1 | 5upvote
۱۳۹۴/۱۲/۱۵

با درود علی عزیز
اینکه مردم به چنین منابعی دسترسی داشته باشند به علت اینکه برخی افراد سودجو تخلفات اخلاقی در انها ایجاد می کنند برای جامعه مشکل ساز می شود و به همین خاطر است که رازهای مهر شده ثروتمندان برملا نمی شود. عموما دانشی که مردم جوامع در اختیار دارند یک دانش سوخته محسوب می شود که اندیشه های آنها روی همان موضوعات متمرکز باشد و به چیز دیگری فکر نکنند. اما با توکل به خداوند بزرگ در سال 95 با ایده های صفر تومانی و آموزش های ثروت زایی رایگان به عموم مردم کشورم مسیر زندگی شان را به سمتی سوق خواهیم داد که ثروت و پول واقعی را لمس کنند و اصولی را به آنها خواهم آموخت که وارد عصر جدیدی از کسب و کار نوین بشوند.
بسیار زود این مسئله رخ خواهد داد و هر کسی دوستا داشت می تواند در آن حضور پیدا کند و هر کسی هم نخواست مختار است پاسخ

علی
علی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۱۲/۱۵

بله آقای ساجدی با شما موافق هستم
فقط می توانید یک مقاله به عنوان چک لیست هدف گزاری بگذارید پاسخ

راضیه مامانی:
illegal0 downvote0 | 5upvote
۱۳۹۴/۱۲/۱۵

سلام از شما ممنونم ک ب فکر کسانی ک نمیتونن شرکت کنند هم هستین براتون موفقیت روزافزون ارزو دارمپاسخ

بهداد ساجدی حسینی
بهداد ساجدی حسینی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 7upvote
۱۳۹۴/۱۲/۱۵

این تازه اول راه است و اگر هر شخصی می خواهد رشد کند در عصر جدید زندگی رایگان وارد بشود و مسیر آموزشی اش را طی کند و معنای اصلی پول را متوجه بشودپاسخ

راضیه مامانی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۱۲/۱۵

اقای ساجدی با تمام قوا پیرو راهتون خواهم بود ب امید اینکه جبرانه گوشه ای از زحمات شما باشه واین چراغ روشن بمونه و روشناییش تا سرزمین های دیگه برسه ب امید خدا ... خداوند پشت و پناهتونپاسخ

فتانه شکری:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۲/۱۵

سلام،روز بخیر،بسیار عالیه،به یاری خدا منتظرم تا در آینده نزدیک در این کارگاه شرکت کنم،سپاس آقای ساجدیپاسخ

بهداد ساجدی حسینی
بهداد ساجدی حسینی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 6upvote
۱۳۹۴/۱۲/۱۵

همه ایران وارد عصر جدیدی از کسب و کار نوین خواهند شد اصلا شکی ندارمپاسخ

پروین قادری
پروین قادری:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۲/۱۵

سلام
فقط میتونم بگم خیلی حیف شد که من 100میلیون ندارم .لحظه ای به گفته های شما شک ندارم اگر این مبلغ رو داشتم حتما شرکت میکردم.پاسخ

بهداد ساجدی حسینی
بهداد ساجدی حسینی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 7upvote
۱۳۹۴/۱۲/۱۵

بزودی شاهد پول سازی خودتان در مکانی دیگر خواهید بود. من قول داده ام و این کار را انجام خواهم داد. سال 95 سال مدرسه آرزوها استپاسخ

پروین قادری
پروین قادری پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۲/۱۵

ممنون از این همه پشتیبانی ومحبت.سپاس از شما بزرگوارپاسخ

رضا صداقت طلب
رضا صداقت طلب پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۲/۱۶

درود بر شرفتان استاد بزرگوار
شما تنها کسی هستید که به اندازه سر سوزن به گفته هایتان شک ندارم و تمامی حرفهایتان برایم در رابطه با موفقیت وحی منزل استپاسخ

مهدی صالحی:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۲/۱۵

سلام صبح بخیر خیلی عالی هست امیدوارم ئر آینده نزدیک در این کارگاه شرکت کنم تشکر میکنم از آقای ساجدی پاسخ

عضویت در خبرنامه

باعضویت در خبرنامه از آخرین اخبار این سایت مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد نمائید