امروز : چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵
 • شروعی قدرتمند
1

دانلود موج مغزی سه بعدی قانون جذب

print send-to-friend
دانلود موج مغزی سه بعدی قانون جذب
کد دانلود : ۲۷
تاریخ به روز رسانی: ۱۳۹۴/۰۹/۰۵
بازدید: ۵۹۷۲۶
تعداد نظرات: ۷۴
   (۱۲ امتیاز دهنده)

به اشتراک بگذارید :

دانلود موج مغزی استاندارد سه بعدی قانون جذب

 

به راستی موفقیت آسان تر از آن است که مردم ما به دنبال مسائل پیچیده مغزی در آن هستند. شما تحت هیچ عنوان نیازی به مسائل مرموز مغزی ندارید که به موفقیت دست یابید. امروز بسیار شایع است که امواج های مغزی متفاوت می تواند موجب موفقیت افراد بشود، حال سوال این است:

 

1. چه کسی با گوش فرا دادن به امواج مغزی ثروتمند یا سالم شده است؟

2. ماهیت این امواج چه هستند؟

3. آیا مورد تایید هستند یا خطرناک هستند؟

4. آیا فروشنده های این امواج در خارج کشور می توانند بر اساس علم مهندسی مغز این امواج را تایید نمایند؟

5. آیا می دانید اگر با شنیدن این امواج صدمه ای به مغزتان وارد بشود پاسخگو چه کسی است؟

6. چگونه امواج استاندارد و مخرب را از همدیگر شناسایی نمائیم؟

چون مبحث مغز انسان است حتما مدرک تحصیلی مهندسی مغز افرادی که خودشان را محقق و نویسنده اثر می دانند را مورد مطالعه قرار بدهید

 

امروزه در کشور ایران مهندسی مغز توسط متخصصین این امر که حداقل 6 سال دوره تخصصی این علم بسیار حساس را دیده اند به همراه مجوز وزارت علوم و دانشکده پزشکی در حال بهره برداری می باشد. اگر مسائل پایه ای علوم مهندسی مغز را ندانیم می توانیم به مغزتان آسیب کاملا جدی برسانیم. این روزها خیلی از دوستان سوالات بسیار زیادی در این رابطه از ما می پرسند و در تیم خودمان یک مهندس مغز و متخصص را داریم که در لابراتوآر خودش توانسته است بر روی حیواناتی مانند شامپانزه و موش های آزمایشگاهی با تحقیقاتی تخصصی خودش کارهای متعددی را انجام دهد. ایشان یکی از بزرگان این علم دانشگاهی است که مدرک آن را از خارج کشور دریافت کرده است و در شهر تهران در بیمارستان های متعدد با مجوز رسمی در حال فعالیت می باشد. ما مدعی رد و تایید امواج مغزی در کشور ایران نیستیم اما به علت حجم بالای سوالات دوستان باید اعلام کنیم که تحقیقاتی که در جهان به فروش می رسد بیان می کند که این امواج می توانند بسیار خطرناک باشند.

 

+ ماهیت امواج مغزی :

ماهیت فیزیولوژیکی هر موج تشکیل شده از دو لایه فرکانسی است که کار شبیه سازی ذهنی با اشخاصی که محققین آزمایشگاهی بر روی آنها کار می کنند را انجام می دهند. محققین چندین نفر از افراد که در یک موضوع مشترک با همراستا هستند مثلا چند ثروتمند، چند بیمار، چند فقیر، چند معتاد، چند نفر چاق و .... را انتخاب می کنند و در آزمایشگاه به سر آنها سنسورهای مخصوص اندازه گیری فرکانس را متصل می کنند. در هر دستگاه فرکانس ذهنی آنها ثبت می شود و از کنار هم قرار دادن آن امواج محققین یک فرکانس مشابه بین تمام فرکانس های ثبت شده ی سوژه ها را می سازند تا بتواند یک شبیه سازی ذهنی در سایر افراد ایجاد کند.

 

سنسورهای مغز،امواج مغزی،موج قانون جذب،قانون جذب

 

+ هیچ امواج مغزی شما را ثروتمند ، سالم، لاغر، چاق، فقیر، شادی و ... نمی کند!

این مفهوم که مردم کشور ما به دنبال مفاهیم پیچیده موفقیت در درون امواج مغزی هستند گاها سوء تفاهم هایی را در جامعه برای همه ایجاد کرده است. به راستی هیچ موجی نمی تواند تضمین کند که شما لاغر یا ثروتمند و ... بشوید بلکه مفهوم درست این امواج مغزی به معنای شبیه سازی های ذهن افراد است. به عبارت دیگر باید گفت که بستر ذهنی شما به گونه ای مهیا می شود که می توانید به سمت هدف خودتان گامی مفید بردارید نه اینکه هر شخصی با شنیدن این امواج مغزی بعد از مدت زمان تعیین شده اش به نتیجه برسد. شما در یک صورت می توانید از این امواج مغزی استفاده نمائید که آن امواج مغزی ابتدا استاندارد باشند ( که توسط دستگاهی به نام Vibration Meter در آزمایشگاه مورد بررسی قرار بگیرد ) و اقدام برای رسیدن به هدف که می تواند نتیجه را تحویل شما بدهد.

 

دستگاه سنجش فرکانس،ارتعاش،مهندسی مغز

 

+ آیا امواج مغزی می تواند برای افراد مضر و مخرب باشد؟

بر اساس تحقیقات روز دنیا در دانشگاه کمبریج می توان گفت: بله. به همان علت که می تواند مفید و موثر باشد اشتباه در علم مهندسی مغز می تواند به افراد صدمه وارد کند و اساسا تمام امواج مغزی که باید عمل شبیه سازی ذهن را انجام بدهند می توانند بر روی مغز صدماتی جبران ناپذیر مانند سوختن برخی سلول ها وارد کنند. دکتر ج. تامپسون با بررسی نوار مغزی ( EEG ) در زمان استفاده از این امواج تاکید می کند: « اگر امواج دارای سطحی از خروج محدوده مغز باشد می تواند در فضای بین غشایی سیگنال زیادی را تبادل کند که موجب سوختن سلول هایی در مغز می شود که هیچگونه ترمیمی را در کوتاه مدت در بر نخواهد داشت. دقیقا مانند زمانی که یک شخص صبحانه چای شیرین در روزهای متوالی استفاده می کند. شاید این موضوع برای شما تازگی داشته باشد که من چای شیرین را دوست دارم اما باید بگویم که تبادلات بالای سیگنالی بین غشایی مغز  بعد از مصرف مواد قندی در صبحانه می تواند باعث سوختن سلول های مغزی بشود و به همین خاطر است که گاها اعتیادهای مکرر در مورد برخی موادغذایی را شاهد هستیم و شخص نمی تواند به سادگی این عملکرد را ترک نماید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که در وعده غذایی صبحانه خودتان را متنوع کنید وگرنه این اعتیاد می تواند موجب صدماتی برای شما باشد.»

 

+ چگونه امواج مفید را از مخرب تشخیص بدهید؟

ما نمی گوئیم که فقط امواجی که ما معرفی می کنیم مفید هستند و برای دیگر سایت مضر هستند! بلکه همه چیز باید بر اساس سنجش آزمایشگاهی نتیجه را معلوم کرد. یکی از نرم افزارهای تخصصی مهندسی مغز به نام Neuro Wave در آزمایشگاه های تحقیقاتی موجود است که می تواند سیگنال های خارج از محدوده را تشخیص دهد و جالبتر اینکه اکثریت امواج رایگان موجود در اینترنت چون برای تست از طرف شرکت آیدوزر منتشر شده بودند که با شکایات بسیار زیاد مردم بابت صدمات فراوان روبرو شد برای شنیدن نامناسب بوده اند. اما این برنامه حرفه ای و گران قیمت این امکان را در فریم به فریم امواج فراهم می کند که امواج را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد و هم اکنون در کشور ایران در آزمایشگاه ها موجود می باشد.

 

نرم افزار امواج مغزی،قانون جذب،آلفای ذهنی

 

+هشدارهای استفاده از امواج مغزی :

1. هر موج دارای دستورالعمل شنیداری است که معمولا بازه زمانی خاص خودش را بر اساس سطح موج ( ضعیف، متوسط، قوی، بسیار قوی) تهیه شده در کنار خودش دارد که باید از آن پیروی کرد.

2. تحت هیچ عنوان دو موج متفاوت که دارای سطوح متفاوت هستند را نباید در دوره زمانی معین شده گوش داد (اگر موجی را در 21 روز برایش دستورالعمل تعیین شده باید گوش بدهید در این مدت زمان از هیچ موج دیگری نباید استفاده نمائید). شنیدن دو موج به صورت همزمان که یکی قوی و دیگری ضعیف باشد موجب اختلالات ذهنی می شود. شنیدن دو موج از فرکانس های متفاوت به صورت همزمان می تواند اختلالاتی در ذهن افراد ایجاد کند.

3. امواجی که زمان شنیداری شان کوتاه تر است معمولا قوی تر و گران تر می باشند و تاثیراتش خیلی بیشتر هستند البته نباید به یکباره این امواج را شنید زیرا هر موج دارای بسترهای متوسط و ضعیف تر است.

4. مدت زمان های امواج از 10 دقیقه ( بسیار قوی ) تا 1 ساعت و 30 دقیقه ( ضعیف ) با هم متفاوت است.

5. بر اساس دستورالعمل های انجام هر موج توسط کارشناس آزمایشگاهی هر موج دارای زمان شنیداری خاصی است و برخی از آنها را در روز بیش از 2 مرتبه شنیدن ممنوع اعلام شده اند. این موضوع به این علت است که تاثیرگذاری امواج در حالت آرامش ذهنی بیشتر است و بر اساس شدت آنها باید از این ساختار پیروی کرد.

6. بر اساس تحقیقات TMS هیچ موجی نمی تواند نتایج مطلوب را برای شنونده فراهم کند زیرا اصلا ماهیت به وجود آمدن این امواج جز شبیه سازی چیز دیگری نیست.

7. به غیر از نسل جدید سال 2014  امواج مغزی 70 درصد امواج مغزی ای تا به امروز در جهان منتشر شده است امواج بینورال ( دو بعدی ) هستند که امروزه در کشور ایران توسط علوم پزشکی ممنوع اعلام شده است زیرا باعث اعتیاد و صدمات به مغز شنونده شده است (به عبارتی امواج بینورال که امواج مردود شناخته شده اند و نوعی دراگ یا ماده مخدر محسوب می شوند ).

8. نسل جدید امواج مغزی ابتدا در کشور آلمان تحت عنوان چند لایه شناخته شده است که به تازگی در سایت های معتبر بر اساس مجله «دانشمند» خارجی رونمایی شده است و مورد تایید علم مهندسی مغز می باشند.

9. شنیدن با هدفون های تک گوشی به خاطر نوع طراحی امواج مغزی نمی تواند کمک شایانی به شما کند. مفهوم شنیدن امواج با هدفون استریو به معنای بهره بردن از هدفون های حرفه ای و گران قیمت نیست بلکه بدین معناست که هر دو گوش باید در زمان پخش امواج صداها را بشنوند و حتما یک هدفون حرفه ای موردنیاز نمی باشد. اما قابل ذکر است که استفاده از هدفون ها حرفه ای می تواند به سلامتی گوش تان کمک شایانی کند و ما اینجا با بررسی چندین ساله خودمان در زمینه روانشناسی موسیقی هدفونی را به شما پیشنهاد می کنیم که اگر دوست داشتید می توانید با قیمت های مناسب آن را تهیه و استفاده نمائید:

مدل کریتیو یک هدفون موجود در بازار ایران که دور گردنی است و کاملا تخصصی با قیمت بسیار مناسب است. دوستانی که آهنگساز هستند می تواند به راحتی تفاوتش را با سایر هدفون های تقلبی بازار را تشخیص بدهند. ( Creative HQ-140 )

 

هدفون حرفه ای،هدفون استریو،Creative-HQ-140

 

10. تحت هیچ شرایط این امواج و تکنیک های مغزی نباید روی انسان تست و آزمایش بشود بلکه افراد محقق در آزمایشگاه های خودشان باید حیوانات را خریداری نمایند تا بتوانند روی آنها کار کنند. امروزه تحقیقات سطح بالا بر روی حیواناتی انجام می شود که ساختار مغزی شان بسیار شبیه انسان است.

11. هر موجی برای ارتباط برقرار کردن با مغز باید از سلول های بین غشائی انرژی نوع اول دریافت کند زمانیکه سطح امواج قوی تر می شود مسلما سوخت بیشتری مصرف می شود. لطفا از روی دستورالعمل های خود شرکت سازنده از امواج مغزی استفاده نمائید.

 

به ایده ما رسیدن به موفقیت از ساختار بسیار ساده تبعیت می کند و مباحث مهندسی مغز به افرادی مرتبط می شود که مدرک آکادمیک این دانش را دارند. امروزه علوم متفاوتی مانند هیپنوتیزم، خودهیپنوتیزم، ان ال پی، هیپنوتراپی، سایکو سایبرنتیک، سایکو نرونیک، TMS ترانس کرانیال و ... باید بر اساس تحقیقات دانشگاهی پیش برود نه اینکه با خواندن کتب متفاوت در این زمینه به این مسائل بسیار مهم به راحتی از کنار موارد بگذریم. در کلیپی که اخیرا در حال آماده سازی آن هستم خواهم گفت که چرا این موارد را در این پست منتشر کرده ام و چه نوع بیمارانی هم اکنون تحت نظر داریم که بر اثر شنیدن بی رویه این امواج دچار عارضه هایی شده اند که پزشکان روی آنها به صورت کاملا تخصصی کار می کنند.

سوالی که همیشه از خودم پرسیدم این بوده که :

آیا بیل گیتس (ثروتمندترین انسان جهان ) از این علوم بهره می برد و هر روز امواج گوش می کند که امروز ثروتمند شده است؟

آیا کسی را می شناسید که با شنیدن امواج ثروتمند شده باشد مگر اینکه قوانین کسب و کار را انجام داده باشد؟

آیا کسی را می شناسید که با شنیدن امواج، لاغر شده باشد؟

آیا می دانید که فریم های بین امواج که توسط متخصصان طرح ریزی شده است چگونه طراحی شده اند؟

 

در این قسمت یک موج کاملا تخصصی برای دوستان به صورت رایگان قرار داده ایم که جزو نسل جدید امواج است و مورد تایید مهندسین مغز است و چون این موج را خودم هر روز به مدت 1 سال است از آن بهره می برم و نتایج خوبی از آن دریافت کرده ام کلیه مواردش را بر گردن خواهم گرفت و پاسخگوی تمام مسائل در هر بازجویی خصوصی خواهم بود.

 

مشخصات این موج
نام موج: موج سه بعدی قانون جذب ( چالش 68 روزه قدرت تمرکز )
سطح: قوی - عمومی
ماهیت موج: آرامش بخش، ایجاد خلاء ذهنی، تجربه خلوص تمرکز
تعداد لایه های موجود: 3 لایه، روند پیشرفت کامل آلفا و ورود به تتا به صورت محسوس و کوتاه ( 3D )
حجم فایل: 10.7 مگابایت
مدت زمان: 12:39 دقیقه
بلندی صدای پخش کننده موج: 50 الی 70 ولوم ( بیش از اندازه زیاد و خیلی هم کم نباشد که موجب آزار شنونده بشود )
دروه تکمیلی استفاده از این موج: 68 روز به صورت متوالی جهت تثبیت فرکانس
شرایط گوش دادن: برخلاف سایر امواج در زمان شنیدن این موج باید به اهداف و خواسته های خودتان توجه کنید
زمان شنیداری: زمان خاصی برایش توصیه نشده است
تعداد گوش دادن در طول روز: حداکثر 2 مرتبه در روز
قیمت اصلی این موج: 14.9 دلار

 

اثرات این موج بر شخص شنونده:

 • بالا رفتن قدرت خلوص تمرکز ذهنی
 • به هر چیزی فکر می کنید می توانید آن را تجربه نمائید
 • جذب اهدافی که در ذهن تان با تردید و شک همراه است
 • هیچ اعتیادی در فرد شنونده ایجاد نمی کند
 • با اینکه سطح موج قوی است میزان کسر سوخت رسانی آن بسیار کم است
 • تجربه حوادث مطلوب و ثبات مثبت اندیشی
 • تجربه آرامش درونی و کنترل ذهن خود

 

دستورالعمل اجرائی شنیداری:

 • افرادی که دارای بیماری هایی مانند صرع، تپش و مشکلات قلبی، اختلالات عصبی، فشارخون، میگرن و نظیر آن هستند که مربوط به مغز می شود این فایل را اکیدا گوش نکنند.
 • در حین رانندگی ، کار با ماشین آلات سنگین، عصبانیت زیاد که نیاز به تمرکز بالا دارند این فایل را گوش نکنید.
 • برای بهره بردن حداکثر امواج مغزی مخاط بینی خودتان را کاملا خالی کنید. صورت، مچ دست و پای خودتان را با آب گرم و صابون قبل از گوش کردن بشوئید.
 • شما هر بار بعد از شنیدن امواج یا حتی موسیقی که بیش از مدت 30 دقیقه هستند به علت تجمع باکتری ها در گوش باید بهداشت شنیداری گوش را رعایت نمائید به همین منظور قبل و بعد از شنیدن با دستمال کاغذی نرم گوش تان تمیز کنید. اجرام باقی مانده در گوش می تواند قدرت شنوایی تان را کاهش دهد.
 • حالت خاصی برای شنیدن امواج توصیه نشده است بنابراین می توانید به صورت نشسته، ایستاده، خوابیده، پیاده روی و ورزش به این امواج گوش بدهید.

 

یادآوری بسیار مهم: ماهیت ساختن این امواج نسل جدید بر پایه شبیه سازی ذهنی شنونده است و در پس زمینه این موج شخص سازنده در فریم های افتان و خیزان موج کلمات کلیدی جذب خواسته را تکرار کرده است که شما در مرحله ابتدایی نمی شنوید. این موضوع یک دانش کاملا تخصصی است که نیاز به تحقیقات منظم دارد. حتما در حین گوش دادن به این موج سه بعدی در مورد اهداف و خواسته های خودتان تفکر کنید و بعد از مدتی متوجه خواهید شد که چه رویدادهای جالبی در زندگی تان رخ خواهد داد.

 

توجه: اگر برخی از دوستان در هنگام شنیدن این موج هیچگونه آرامش ملایمی را در خود حس نمی کنند لطفا دیگر این موج را گوش

نکنند زیرا ساختار طراحی شده اش ابتدا حاکم کردن آرامش در ذهن و احساس خوب است و بعد غرق شدن در خواسته های ذهنی تان.

 

با اینکه این موج خریداری شده و در آزمایشگاه حرفه ای مورد تست قرار گرفته است و اینجا به صورت رایگان برای هموطنانم ارائه شده است، تمام رویدادهای شنیداری این موج بر عهده سایت مدرسه آرزوها ( شخص آقای ساجدی ) است. ایشان تمام مسئولیت های این موج را بر گردن خواهند گرفت و در یک کلیپ همه این موارد را شرح خواهند داد و از بزرگترین دستاوردهای خودشان رونمایی خواهند کرد. ایشان معتقد هستند که باید تمام تحقیقات روز دنیا را خریداری کرد و آنها را به کار بست و 100 درصد تمرکز یک محقق بر روی نتایج باشد وگرنه ادعایی بیش نیست.

 

مطالب مرتبط

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
captcha Refresh
کورش سالاری:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۵/۰۷/۱۰

با سلام خدمت همه.البته این رو بگم شاید این امواج برای من مفید نبوده باشند وبر روی دیگران اثرات مثبتی بزاره که من از اون بی خبرم.راستش همون جوری که گفتم من خودم ادم عصبی هستم و همونجوری که استاد فرمودند ادمهایی که عصبی هستند نباید به این امواج گوش کنند چون ضرر داره....شاید برای شما بسیار مفید باشه همو.نجوری که برای استاد بوده.و ایشون بر مفید بودن این فایل تاکید کردند...من فقط میخواستم تجربه خودم رو از شنیدن این امواج صوتی در اختیار شما بزارم.....مو.فق باشیدپاسخ

کورش سالاری:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۵/۰۷/۱۰

با سلام خدمت شما وهمه اعضای دوست.راستش من اولین باره که دارم برای شما مطلبی می نویسم..خواستم بگم من قبلا
پکیج کامل این امواج رو از طریق سایت اقای عرفانی زاده به رایگان دریافت کردم که البته ایشان به من لطف داشتند واز من پولی دریافت نکردند.بعد از اون من مدت زیادی این امواج رو به تر تیب گوش دادم یادمه چند روز اول برام خوشایند بود واز انها لذت می بردم.ولی به مرور زمان این گوش کردن ها بر روی من اثرات مضری گذاشت.انچان که انگار یکی از درون نمیخوست من این امواج گوش کنم و به همین علت فشار زیادی روی مغزم احساس میکردم و موقع شنیدن بسیار عصبی وبی قرار می شدم.در ضمن صدای امواج بسیار بد بودن .شبیح زنگ .اهنگ های گ.ش خراش.انگار با پتک تو سرم میزدند.ولی من به خیال اینکه اینها مقاومت ضمیر ناخوداگاه من در برابر امواج مثبت هستش.به هر شکلی طاقت میاوردم تا مرحله اون تموم بشه.بعد از چند ماه دچار گوش درد و سر درد های بسیار وحشتناکی شدم که تا زمانی که به خواب عمیق میرفتم من رو عذاب میدادند...درد بسیار بسیار وحشتناکی بودگه حتی منو نصفه شب از خواب بیدار میکردند .به شکلی که محکم سر خودم رو به دیوار میزدم بلله بیهوش بشم و از این درد خلاص بشم.بعد ش با اینکه خودم توی بخش سی تی اسکن کار میکردم از مغز و گوش سی تی اسکن گرفتم .ولی چیزی مشخص نشد .بعدش رفتم پیش متخصص گفت برو یه نوار گوش بگیر .و ایشون بعد از دیدن نوار گوش من گفتند قبلا ضربه شدیدی به گوشتون خورده من گفتم نه .گفتند جایی کار می کنید که صدای زیادی پخش کنه.گفتم نه.گفتند هندزفری تو گوشتون میار ید گفتم .بله.گفتند به هیچ عنوان دیگه موسیقی با هند زفری گوش نکنید. چون شنوایی یکی از گوش های شما کم شده و دچهر اختلالات گوش شدید.خلاصه بعد برام دارو نوشت که به زحمت مقداری از اون درد رو کم کرد.ولی هنوز بعد از گذشت یک سال دچار سردرد و گوش درد های شدید میشم و احساس گیجی و منگی شدید می کنم.کا بعضی وقتها ادمها و شرایط اطرافم رو نمی تونم به درستی حس کنم.و یه جورایی این ترس میاد سراغم که نکنه دچار زوال عقل شدم.....البته من ادم عصبی هستم...خواستم تجربیات خودم رو در اختیار شما دوستان بزارم که خدای نکرده مثه من دچار مشکل نشید و قصد ومنظور دیگه ای نداشتم....امیدوارم تجربه خوبی براتون باشه....همیشه سلامت باشید پاسخ

سپیده نیازی:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۵/۰۷/۰۹

درود،ممنون از اینکه من رو پذیرفتین
سوالی دارم که خوشحال میشم جوابشو بدونم
موج هایی که کمک میکنه چاکراهای بدن فعال بشن و برای مسایل ماوارایی و برون فکنی یا همون پرواز روح مفید هستن رو از کجا میشه گرفت؟
ممنونمپاسخ

hanie hashemzade:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۵/۰۶/۲۳

سلام. استادممنون از سایت خوبتون .میخواستم بدونم آیا امواج ثروت و روابط رایگان در سایت موجود هست؟خیلی دنبالش هستم ولی متاسفانه روی امواج ثروت رکورد فارسی ظبط شده که شما بیان کردید مضره ممنون میشم پاسخم رو بدیدپاسخ

azin najafi:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۵/۰۶/۲۱

سلام، واقعا عالیه و من هر بار که بهش گوش میدم واقعا آرامش توام با هیجان و شادی پیدا میکنم، ای کاش امکانش بود که روزی چند بار بهش گوش کرد. می خواستم خواهش کنم دوستانی که دوره رو تموم کردن و نتایج مثبتی گرفتن، تجربیات خودشون رو اینجا بنویسن تا بقیه اعضا و خصوصا اونایی که تازه شروع کردن روحیه و انرژی بگیرن. ممنون میشم از همگیپاسخ

کامران ص:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۵/۰۵/۰۴

با سلام و درود...
میخواستم ببینم که آیا موج های دیگری با فرکانس های حالا چه قوی و چه ضعیف که انسان را وارد امواج تتا و بالا ببرد را برای چه فروش و چه رایگان،بر روی سایت قرار می دهید؟
با تشکر...پاسخ

م ب:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۵/۰۳/۱۳

سلام
ممنون از مطلب ارزنده تون؛ تو کامنت قبلی ام سوالی ازتون پرسیده بودم منتها بی جواب موند.
ممنون می شم راهنمایی ام بفرمایید، آخه از این دست برنامه ها کم نیست، منم صرفا به واسطه گوگل با ها شون آشنا شدم و اطلاعات درستی ازشون ندارم.
علاوه بر brain wave generator، برنامه Virtual Hypnotist هم مورد سوالم بود.
منتظر راهنمایی تون هستم.پاسخ

فرهاد قرایی:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۵/۰۳/۰۸

سلام.
چرا دانلود امواج مغناطیسی جذب ثروت و یادگیری حذف شده؟پاسخ

م ب:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۵/۰۳/۰۸

سلام
نرم افزار brain wave generator هم امواج دو بعدی تولید می کنه؟!
و اینکه چطوری بفهمیم موجی که ما گوش می دیم سابلیمیناله یا بینورال؟پاسخ

sayeh ahmadi:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۵/۰۲/۱۶

سلام
متاسفانه در کشور ما افراد زیادی بر روی امواج عبارت تاکیدی گذاشته ودر حال فروش اون به افراد که در موقعیت های حساسی مثل کنکور هستند .سوال من اینه واقعا عبارت تاکیدی فارسی کار اشتباهی وموج رو بی تاثیر میکنه؟پاسخ

حسین ایمانی
حسین ایمانی:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۵/۰۲/۰۶

سلام .
در هنگام گوش دادن به امواج باید باند های هدفون در محل خود درست قرار گرفته باشند؟
یعنی باند چپ هدفون در گوش سمت چپ و باند راست در گوش سمت راست؟پاسخ

رضا کوهی :
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۵/۰۲/۰۱

خیلی عالی بود متشکریم پاسخ

محمد حسین:
illegal0 downvote0 | 5upvote
۱۳۹۴/۱۲/۲۰

سلام
من هنوز نمیفهمم چرا میخواین این همه از مشتاقان و طرفداران این سایت و اینگونه امواج رو به خاطر اشتباه بقیه محروم کنید!
مگه خودتون همیشه نمیگین سایت مدرسه ارزوها هدفش خدمته و به کلاه برداری سایتهای دیگه توجه نداره؟؟پاسخ

 F • F
F • F:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۱۲/۱۰

خیلی چیزا ی خوب و عالی و تضادها و ناسازگاری هایی که تو عرض گوش دادن داشتم یعنی درست یکماه نیم اول ذهنم نمیپذیرفت و با تپش قلب و موارد دیگه همراه بود که هم جهت نبود با خواستم ولی الان صدای موج همخونی و هم آوایی با تصاویر ذهنی ام داره خداروشکر که از تاثیرات این موج و بی ذهنی هست ... که باید سر فرصت بنویسم بصورت یک لیستپاسخ

 F • F
F • F:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۱۲/۱۰

سلام و تشکر انقدر امروز خوشحالم که اگه بگن بال در آوردم و پرواز میتونم بکنم ...واسم عادیه و تعجب نمیکنم.... یک خبر خیلی عالی دریافت کردم خداروشکر این گوش دادن به موج واقعا روی روند رسیدن به خواسته ها تاثییر عالی ایی داره ,البته بی ذهنی هم مکمل اونه... البته واسه من الان بعد چند ماه اینطور جا افتاده ... خداروشکر و تشکر باعث و بانی این مسیر خوبی بهداد عزیز و دوستداشتنی ما ❤️پاسخ

shahrzad paknejad:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۲/۱۰

با سلام خدمت شما و ممنون بخاطر اینکه این موج رو بصورت رایگان برای دانلود قرار دادین..
من سه روز هست که از این موج استفاده میکنم موقع گوش دادن به این موج یه فشاری رو توی چشمهام احساس میکنم همش فکر میکنم که خودم دارم به چشمهام فشار وارد میکنم و سعی میکنم ریلکس باشم ولی دوباره اون حالت برمیگرده یه مقدار کم هم تپش قلب پیدا میکنم میخوام ببینم این چیزا طبیعی هست یا اینکه نه, از نظر روحی و حسی تا قبل استفاده تو شرایط خوبی بودم ولی تو این سه روز احساس میکنم یه مقدار استرس پیدا کردم و احساسم خیلی خوب نیست, ..
به گوش دادنش ادامه بدم یا قطع کنم؟؟ ممنون میشم جواب بدی...پاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۱۲/۱۰

با درود خدمت شما
تا مدت 7 روز پشت سرهم گوش کنید اگر دوباره چنین مواردی وجود داشت دیگر امواج را گوش نکنید و پکیج های دیگر امواج را هم خریداری نکنید
این موارد در ابتدا طبیعی هستند زیرا فرکانس های ذهنی با فرکانس های امواج با همدیگر در تضاد قرار می گیرند اما بعد از چند روز باید به حالت عادی باز گردند. قبل از شنیدن خودتان را در وضعیت ریلکس یا آرام قرار بدهید تا ذهن بتواند در این چالش به ثبات فرکانسی برسد
با تشکرپاسخ

محمدحسین ابدالی:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۷

سلام استاد ساجدی
امیدوارم حالتون خوب باشه
اول یه تشکر کنم به خاطر این همه حال خوب و انرژی مثبتی که به ما میدین
استاد من 18 سالمه و کنکور دارم
به شدت علاقه و انگیزه دارم برای قبولی تو رشته مهندسی عمران دانشگاه صنعتی امیرکبیر..که رتبه زیر 1200 میخواد..درحال حاضر من با شرایط فعلی درسیم حدود رتبم در آزمون های آزمایشی حدود 10000 هست ..البته هنوز تا کنکور 4 ماه مونده(این رتبه و شرایط نامناسب نتیجه درس نخوندن های قبلیم هست..یک ماهه که شروع کردم و جدی میخونم و خیلی پیشرفت کردم)
میشه منو راهنمایی کنید و بگید الان گوش دادن به چه موجی منو برای رسیدن به هدفم کمک میکنه؟..به نظرتون همین موج با تصویر ذهنی دانشگاه امیرکبیر کمکم میکنه یا این موج فقط برای ثروت هست؟
البته یک برگه از اهدافم نوشتم و هرروز صبح و شب نگاهش میکنم...80 هدف رویایی با زمانبندی دقیق تا 65 سالگی..اما خب نزدیکترینش قبولی عمران صنعتی امیرکبیر هست که به نوعی پایه اهداف دیگرم هست!
استاد یه سوال دیگه هم دارم
من علاوه به درسمخیلی دنبال مطالب انگیزشی و موفقیت و ثروت از باب پراکتور،آنتونی رابینز و برایان تریسی هستم..وقتی تو خیابون یا اتوبوس و تاکسی هستم کتاب های صوتی برایان تریسی رو گوش میدم
اون برگه اهدافی که نوشتم و همین که با سایت شما آشنا شدم نتیجه ی همین جستجوها و مطالب بوده...
خانواده و دوستانم میگن فعلا فقط درستو بخون..برای این کارها وقت داری..اینطوری به دانشگاهتم نمیرسی
استاد تو این شرایط فقط نظر شما میتونه مسیر منو روشن تر کنه
ممنون میشم نظرتون رو بگید
باتشکر
پاسخ

زینب استا:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۶

کسی میتونه منو راهنمایی کنه که چطور میشه این فایل رو دانلود کرد؟پاسخ

بهداد ساجدی حسینی
بهداد ساجدی حسینی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۶

با درود خانم استا
لطفا برای دانلود به موارد زیر توجه داشته باشید:
1.تلاش کنید با موبایل اقدام به دانلود نکنید
2.از نرم افزار دانلود منیجر برای دانلود فایل ها بهره ببرید
3. از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده کنید
این نکته مربوط به هر سایت دیگری هم می شودکه می تواند به شما کمک کند تا دانلودهای موفقی داشته باشید
با تشکرپاسخ

زینب استا پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۶

سلام و سپاس فراوان از راهنمایی شما. دانلود شد :)پاسخ

arezoo vardi:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۶

سلام خدمت اقای ساجدی با تشکر از لطفتون بابت فایل صوتی ارزشمندی که در اختیارمون قرار دادید,ازوقتی که گوش دادم ثروت در زندگی ام جاری شده است و ایمان دارم ثروت بیشتری در زندگی ام جاری میشود,اگر امکان داره موج روابط را هم بگذارید,امیدوارم زندگیتون سرشار از ثروت و عشق و سلامتی و ارامش بشه ان شالله پاسخ

مرضیه ملاجعفری:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۵

سلام استاد
من این موج رو برای یک نوزاد دو ماه که خیلی گریه می کرد گذاشتم آروم شد و خواب رفت به نظرتون این مسئله میتونه مضر باشه اگه مضر دیگه براش نزارم ممنون.پاسخ

بهداد ساجدی حسینی
بهداد ساجدی حسینی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۶

با درود خدمت خانم جعفری
در دستورالعمل امواج نوشته شده است که با هدفون برای افراد زیر سن نوجوانی پخش نشود اما پخش به صورت پلیر اون آسیبی که ما در نظر داریم را به کودک وارد نمی کند زیرا این امواج در حالت استریو فقط به ذهن آسیب جدی می زند. خیال تان راحت که می تواند به شکل پخش آزاد برای نوزاد پخش بشودپاسخ

Meysam Jebelli
Meysam Jebelli:
illegal0 downvote0 | 4upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۳

یه پیشنهاد برای دوستانی دارم که دارن این موج رو گوش میدن :
من عکسهای اهدافم رو جمع آوری کردم و اونها رودر فولدری تو کامپیوترم گذاشتم ، زمانی که موج رو گوش میدم دارم به این عکسها هم نگاه میکنم و به هر کدام از آنها خودم تصویر ذهنی با جزئیات اضافه میکنم ، حالا شما میتونید عکسها رو تو گوشیتون یا پرینتشون کنید روی تابلو آرزوها داشته باشید و بهنگام شنیدن امواج فقط به اون عکسها نگاه کنید ، فوق العاده لذت بخش هست .
هفته ی پیش داشتم موج گوش میدادم و به یه گوشی یک میلیون تومنی داشتم نگاه میکردم 2 روز بعدش از جایی که اصلا باورم نمیشد و فکرشو نمیکردم همون مارک اما یه مدل دیگه شو جذب کردم (هدیه گرفتم)
عااااااااالی بوووووود :))))پاسخ

Meysam Jebelli
Meysam Jebelli پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۳

خدایا شکرررررت :)پاسخ

بهمن راد:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۱/۲۷

لطفا جواب این سوال من رو بدید.
در دو سال گذشته بیشتر از 5 یا 6 بار تا یک قدمی پول های تقریبا زیاد(در حد چند ده میلیون) رفتم و همه چیز یکدفه بهم ریخت.ولی مساله اینجاست که من قبل از اون به نسبت فرد پولسازی بودم. یعنی الگوی ذهنی من یکمرتبه دچار اشکال شده؟ اصلا من اون زمان شناختی از الگوی ذهنی نداشتم.(من تاره 6ماه که با این عبارت آشنا شدم)
در آخر ازتون درخواست دارم درباره الگوی ذهنی مناسب من رو راهنمایی کنید و اگر مطلبی توی سایت درباره این موضوع هست معرفی بفرمایید. ممنونپاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۵

با درود
آقای ساجدی در حال برگزاری دوره های دوم و تا پنجم کارگاه تجلی هستند
مورد اول - اینکه الگوی ذهنی به یکباره تغییر نمی کنند بلکه با گذشت زمان تغییرات در ذهن ایجاد می شود
مورد دوم - رسیدن تا مرحله نهایی و بعدش انجام نشدن ماجراها نشان ریشه فقط در الگوهای باوری مرکزی دارد و بس باید روی الگوهای جدید خودتان کار کنید
مورد سوم - دوره انلاینی به نام تغییرالگوی ذهنی در سایت وجود دارد که با تعریف پنجره ها خیلی از مسائل را موشکافانه تحلیل و ایجاد حرکت در افراد می کند
با تشکرپاسخ

محسن مهم نیست:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۱/۲۷

سلام خدا قوت
من جملات تاکیدی با صدای خودم ضبط و آهنگ گذاری کردم که روزانه هشت ساعت در خواب و بیداری تو گوشم پخش میشه. خواستم ببینم تداخل نداره؟ و آیا بعد از یکماه میشه عوضش کرد؟
و سوال بعدی اینکه جملات اون فرد در موج چی هست و به چه زبونیه؟
با تشکرپاسخ

بهداد ساجدی حسینی
بهداد ساجدی حسینی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۱/۲۷

با سلام خدمت شما محسن عزیز
1. اگر جملات را روی ملودی قرار داده اید که مشکلی ندارد اما جملات فارسی را نباید بر روی هیچ موجی سوار کنیم زیرا این پیکربندی به دانش نیاز دارد که فعلا در کشور ایران کسی چنین علمی را ندارد و ممنوع اعلام شده است
2.عبارت تاکیدی این موج را که شنونده نمی شوند را معنی فارسی اش را قرار خواهیم داد
با تشکرپاسخ

محمد محسن پاک نژاد:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۱/۲۷

با سلام و عرض ادب خدمت آقای ساجدی
من اکنون در حال شنیدن موج چهارم از سری موج های جذب ثروت هستم.
شما فرمودید که قبل از تمرین مچ دست و پاهایمان را با آب بشوییم.
خوب نظر شما در باره اینکه وضو بگیریم و تمرین کنیم چیه؟ به نظر من خیلی بهتره که با وضو باشیم
البته این موضوع را از دید مذهبی و تعصب نگاه نکنیم!پاسخ

بهداد ساجدی حسینی
بهداد ساجدی حسینی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۱/۲۷

با درود خدمت محمد عزیز
چندین سال قبل یک تحقیق کوچکی را مطالعه می کردم و این موضوع را در روندی دیگر تست کردم و جواب حیرت انگیزی گرفتم و می خواهم برای این تحقیق یک کلیپ در آینده طرح ریزی کنم. اما مطمون هستم برای گوش دادن امواج هم پاسخ مشابه خواهد بود. پیشنهاد می کنم این کار را انجام بدهید و تاثیراتش را با درج نتایج واقعی در سایت منتشر کنید
با تشکر از نبوغ ذهنی تان در به کارگیری انواع روشهاپاسخ

صدیقه محمودزاده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۱/۲۴

سلام
من یه سوالی برام پیش اومد؟؟؟اینجا گفتیدبرخلاف سایر امواج در این موج باید به خواسته ها و اهدافمون فکر کنیم.مگه تو بقیه به چی فکر باید بکنیم ؟؟من همیشه دارم به هدفام فکر میکنم وقتی امواج جذب ثروت گوش میدمپاسخ

بهداد ساجدی حسینی
بهداد ساجدی حسینی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۶

با درود خدمت خانم محمود زاده
در شنیدن باقی امواج باید ذهن رها باشه از افکارهای هدف زیرا به شکل خودکار تصویرسازی ذهنی انجام می شود
ای موج با بقیه فرق دارد چون بسیار آرامش بخش و حرفه ای است و به گونه ای طراحی شده است که به هر چیزی فکر کنید به تجلی نزدیکترین زمان برخورد می رسد
با تشکرپاسخ

محمد محسن پاک نژاد:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۱/۲۲

با سلام و خداقوت
بنده شنیدن امواج استاندارد جذب ثروت را شروع کردم و 12 روز اول آن به پایان رسیده.
آیا می توانم امواج سه بعدی قانوو جذب را در طی این دوره گوش کنم و یا اینکه باید دوره قبلی را به پایان برسانم؟؟
لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر
پاک نژادپاسخ

بهداد ساجدی حسینی
بهداد ساجدی حسینی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۱/۲۳

با درود خدمت محمد حسین عزیز
بهتر است دوره را تکمیل کنید تا برنامه ریزی کامل گردد و بعد سراغ امواج بعدی تان بروید
سپاس از نظر مودبانه و مثبت تانپاسخ

بهمن راد:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۱/۲۲

هرشب قبل از خواب به این موج گوش میدادم و همزمان به کسب ثروت فکر میکردم. البته ذهنم پراکنده میشد بیشتر وقتا ولی سعی میکردم تصویر ذهنی داشته باشم از آرزوهام. شاید از 12دقیقه مدت فایل به طور میانگین 5 دقیقه تصویر ذهنی داشتم.البته این رو هم اضافه کنم که آرزو و خواسته ی من از یک ماه پیش تقریبا عوض شد. البته ماهیت کلیش همون کسب ثروته ولی خب من اول فکر یه شغلی تو ذهنم بود ولی طی یه اتفاقی تصمیم به ادامه تحصیل گرفتم. با این توضیحاتی که دادم شما ایرادی توی کار و روند حرکت من میبینید یا نه؟
ممنون از راهنمایی و کمکتون پاسخ

بهمن راد:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۱/۲۲

متاسفانه زمان دقیق شروع موج رو یادم نیست و نمیدونم 68 روز شد یا نه. چند روز اختلاف داره احتمالا. ولی امشب آخرین باری بود که گوش دادم. قسمت ماهیت موج من رو روشن نمیکنه. لطفا بیشتر توضیح بدید. اینکه من دو ماه پیش زندگیم آشفته بود و هدفی نداشتم ولی الان هدف بزرگی دارم و برای رسیدن بهش قدمهای اول رو برداشتم آیا ربطی به این موج داره؟؟؟؟
از نظر مالی ولی فعلا پولی جذب زندگیم نشده ولی تا یک قدمی یه پول نسبتا زیاد رفتم(تقریبا بدون انجام هیچ کاری!!) البته ممکنه به این پول برسم ممکن هم هست همه چیز کنسل بشه.تا یک ماه آینده مشخص میشه حداکثر.
بعد از دو روز وقفه میخوام برم برای شروع دوره موج یادگیری. مبحث یادگیری برام خیلی مهمه و امید زیادی بهش دارم. امیدوارم جواب بگیرم(نظرهای بخش امواج یادگیری رو نمیخونم کع ذهنم داوری قبلی نکنه روی موضوع و جهت گیری نداشته باشه.)پاسخ

بهداد ساجدی حسینی
بهداد ساجدی حسینی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۱/۲۳

با درود خدمت بهمن عزیز
1. ماهیت به معنای بیان زیرساختاری موج است یعنی هر امواجی یک بسامد فرکانسی شبیه سازی شده برای موضوع خاصی است و این موج در قسمت ماهیتی که نوشته است تمرکزش بر روی آن است
2.اگر تا 99 درصد مسائل مالی پیش می روید و نتیجه وارونه می شود و این موضوع همواره چندین مرتبه تکرار می شود مسئله بر روی قفل های باورهای ذهنی شخص است. امواج باعث شبیه سازی فرکانسی شنونده به موضوع ساخته شده ارتباط دارد و ساختار باورها را گسسته می کند اما شما باید این باورها را با انتخاب الگوهای ذهنی مناسب به مرور تغییر بدهید
3.ساختار امواج به گونه ای است که تصویر سازی ذهنی را خودکار برایتان می سازد اما شما باید آن را گسترش بدهید و در آن غرق بشوید
4. تغییر خواسته ها به عبارت درست تر شفاف سازی اهداف و بزرگتر شدن آنها پیام خوبی است اما توجه داشته باشید که این تغییرات نباید زیاد باشد که موجب سردرگمی تان بشود
با تشکر نظرات خوب تانپاسخ

بهمن راد پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۱۱/۲۳

اتفاقا در دو سال گذشته بیشتر از 5 یا 6 بار تا یک قدمی پول های تقریبا زیاد(در حد چند ده میلیون) رفتم و همه چیز یکدفه بهم ریخت.ولی مساله اینجاست که من قبل از اون به نسبت فرد پولسازی بودم. یعنی الگوی ذهنی من یکمرتبه دچار اشکال شده؟ اصلا من اون زمان شناختی از الگوی ذهنی نداشتم.
در آخر ازتون درخواست دارم درباره الگوی ذهنی مناسب من رو راهنمایی کنید و اگر مطلبی توی سایت درباره این موضوع هست معرفی بفرمایید. ممنونپاسخ

هما صبور :
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۱/۲۲

درود بر آقای ساجدی و هیئت مدیره محترم
متاسفانه چندان متوجه نشدم که منظور از رعایت نکردن فاکتور ها چیست و اشتباه من در استفاده از این امواج کجای کار هست. در دستورالعمل استفاده از این امواج، ذکر شده بود که هنگام گوش کردن باید به خواسته های خود تمرکز کنیم،و به موارد دیگری اشاره نشده بود. من هم با رعایت این دستورالعمل ها به امواج گوش کردم ولی پاسخی دریافت نکردم.
بی صبرانه منتظر انتشار کلیپ جدید شما هستم.
با تشکرپاسخ

بهداد ساجدی حسینی
بهداد ساجدی حسینی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۱/۲۳

با درود خدمت شما خانم صبور
المان های دیگر شامل: بدون قضاوت و تحلیل غیرمثبت نسبت به امواج، اقداماتی که امواج باعث شان می شوند، تعهد به گوش دادن امواج تحت هر شرایطی، تلاش برای تغییر الگوهای ذهنی تان و ...پاسخ

هما صبور پاسخ داده:
illegal0 downvote1 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۱/۲۴

عذر میخوام منظور از تغییر الگوی ذهنی چیست؟ و من برای تغییر الگوی ذهنی خودم چه کاری میتونم انجام بدم؟؟
سپاس از پاسخگوییتونپاسخ

هما صبور پاسخ داده:
illegal0 downvote1 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۱/۲۹

میشه لطفا جواب بدید!؟؟.. درباره تغییر الگوی ذهنی..پاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۱/۲۹

سلام
این هفته آقای ساجدی 5 کارگاه پشت سرهم دارند که این دو هفته سایت به روز نشده است. الگوی ذهنی پایه ی تغییرات ذهنی افراد برای رشد محسوب می شود. در کشور ایران این برای نخستین بار است که چنین دوره ای به صورت آنلاین برگزار می شود و آقای ساجدی توانسته است تحول و تغییر واقعی را در کلیه ی موارد زندگی به مردم کشور اهدا کند. تا الگوی ذهنی را عوض نکنید هیچ چیزی رخ نخواهد داد.نه ثروتی، نه کسب و کاری، نه رشدی، نه روابط دلخواهی و .... را تجربه نخواهید کرد. پایه و اساس تمام علوم موفقیت این دوره استپاسخ

هما صبور پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۱۱/۳۰

در اینکه تغییر الگوی ذهنی بر جذب خواسته ها تاثیر داره و مهم بودنش شکی نیست ولی خب مهم این هستش که چطور این تغییر رو ایجاد کنیم؟؟؟ این مهمه...لطفا در این زمینه-ایجاد تغییر در الگوی ذهنی -راهنمایی کنید و اگر مقاله ای مرتبط با این موضوع در سایت منتشر شده معرفی بفرمایید.... ممنونمپاسخ

نیلوفر بنی اسد
نیلوفر بنی اسد:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۱/۲۱

سلام آقای ساجدی میخواستم بدونم من دوره امواج ثروت رو در حال انجام هستم فقط یک سوال مهم دارم و آن اینکه در طول آن دوره میتوانم این موج یا موجهای یادگیری رو هم گوش کنم ؟پاسخ

بهداد ساجدی حسینی
بهداد ساجدی حسینی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۱/۲۱

با درود
قبلا پاسخ هایی را اعلام کردیم که در دوره تکمیلی باید یک حوزه بررسی بشود و چگونه می شود 51 روز یک پکیج را گوش می کنید و پکیج دیگری را هم در همان زمان گوش کنید در حالیکه شما در روز بیش از یک موج را نمی توانید گوش کنید ؟
ممنون از سوالتان به خاطر یادآوری برای تمامی دوستان که حواسشان را جمع کنند که اشتباهی رخ ندهد
با تشکر فراوانپاسخ

نیلوفر بنی اسد
نیلوفر بنی اسد پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۱/۲۱

ممنونم پاسخ

هما صبور :
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۱/۱۸

سلام و درود خدمت آقای ساجدی و هیئت مدیره محترم
من از این موج حدود سه روز برای تحقق یه چیز فوق العاده کوچک (آدامس) استفاده کردم و با توجه به بی نهایت کوچک بودن خواسته م توقع داشتم در عرض مدت خیلی کوتاهی نتیجه بگیرم ولی تاحالا متاسفانه مثمر ثمر واقع نشده، میشه راهنمایی بفرمایید ایراد کارم کجا میتونه باشه؟؟!!
و اینکه سوال بعدی م این هست که آیا موقع کوش دادم به این موج میتونیم با کسی صحبت کوتاه در حد یه سلام داشته باشیم یا نه؟؟
و آخرین سوالم این هستش که همونطور که در مقاله تجسم خلاق گفته شده یکی از مراحل شکر خدا هست آیا موقع گوش دادن به این موج هم باید خدا رو شکر کرد حتما؟؟ با صدای بلند یا آهسته در ذهنمان؟؟خیلی ممنون و سپاسگزارم از آقای ساجدی عزیز و هیئت مدیره محترم
منتظر پاسختون هستم...پاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۱/۲۰

با امواج اینگونه هدفگذاری نکنید زیرا اعلام شده است که کار امواج فقط پروگرم یا برنامه ریزی می باشد نه صرفا جذب هدفی که به ما نادرست آموخته اند
این موضوع یعنی چه؟
یعنی ذهن شما به صورت کلی برنامه ریزی می شود که ساختارهای ناپایدار را رها کند و تمرکز بر روی خواسته های خود قرار بدهد اما جالبتر این است که شاید شما موضوعی به نام آدامس خاصی را مدنظرتان باشد اما هر درخواستی دارای شرایطی است که به تجلی برسد و شاید این فاکتورهای مهم را اعمال نکرده باشید. مطمئن باشید این برنامه ریزی انجام می شود در ذهن شما . آقای ساجدی د رمورد امواج بزودی یک کلیپ رکورد می کنند که چرا به اهدافمان نمی رسیم.قطعا جواب این سوال تان را خواهید گرفتپاسخ

maryam sharifiyan:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۱/۱۵

سلام میخاستم بدونم برای بهبود روابط , موجی وجود داره ک توی سایت قرار بدین. ممنونپاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۱/۲۰

بله وجود دارد . توکل به خداوند قرار خواهیم دادپاسخ

مرصاد مامانی:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۱/۱۳

سلام و عرض ادب میخواستم بدونم در این دوره ی 68 روزه اگر یک روز فراموش کردیم گوش بدیم چیکار باید بکنیم ؟ مشکلی ایحاد نمیشه ؟ ممنونم از پاسخ شما پاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۱۱/۲۰

موردی ندارد چند روزی گوش نکنید و دوباره ادامه مسیر را از روزهای مانده طی کنید تا نتایج دلخواه را تجربه کنیدپاسخ

علیرضا سهرابی:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۱۱/۰۵

با سلام.مراتب قدردانی و سپاسگزاریم را از زحمات بیدریغ دوستان عزیز و پر تلاش دست اندرکار مدرسه آرزوها از اعماق جان ابراز میکنم. خداقوت میگم به همتون و بهترین ها رو برای همه شما عزیزان و خصوصا استاد ساجدی عزیز تمنا دارم.امیدوارم که بتوانم بنحو احسن پاسخگوی این همه محبت ها و موهبت های شما گرامیان باشم.
درپناه حق
ارادتمند شما سهرابیپاسخ

maryam sharifiyan:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۱/۰۲

با سلام. موج خاصی برای عبارات تاکیدی وجود دارد یا با استفاده از این موج هم میشه عبارات تاکیدی رو تکرار کرد و نتیجه گرفت؟ .فرضا حین گوش دادن تکرار کنیم من اعتماد به نفس عالی دارم پاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۱/۰۳

تمامی امواج دارای عبارت تاکیدی حرفه ای در سطح زیرین لایه های امواج هستند که شنونده نمی شوند
در مورد عبارت تاکیدی به زبان فارسی بر روی امواج چنین کاری ممنوع است زیرا نیاز به داشتن امواج خالص بدون عبارت است که از دسترس عموم خارج است و در ضمن در کشور ما هیچ شخصیتی قادر به چنین کاری نمی باشد زیرا باعث صدمه به مغز افراد می شود زیرا جایگزینی عبارت ها خودش یک علم است
اما بدون امواج می شود عبارت تاکیدی خالی را رکورد کرد و گوش داد اما در قابل امواج ممنوع است حتی اگر این سایت تولیداتی داشته باشدپاسخ

افشین قمشلو:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۰/۳۰

سلام به آقای ساجدی عزیز و همکاران گرامیشان،اینجانب هنوز موفق به گوش دادن امواج نشدم،چنانچه پس از تمرینها به موفقیتهای بزرگ نایل شدم با شما دوستان عزیز مطرح خواهم کرد.پاسخ

مهدی سیجانی:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۸

با سلام
میخواستم بدونم آیا امواجی برای احساس خوش شانسی و افزایش اعتماد به نفس تولید شده اند و اگر موجود هستند لطفا در سابت قرار دهیدپاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۹

بله وجود دارد باید ابتدا مورد آزمایش قرار بگیرند و بعد بر روی سایت قرار بگیرد.به گفته آقای ساجدی محصولی که نتیجه ای به همراه نداشته باشد آشغالی بیش نیستپاسخ

پریسا زارعی:
illegal0 downvote1 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۸

با سلام
من الان توی دوره ی امواج هستم ، میخواستم بدونم اگه همزمان چیز دیگه ای گوش بدم (مثلا تکنولوژی فکر پکتر ازمندیان ) مشکلی برام پیش نمیاد ؟ چه از لحاظ روانی یا هر مشکلی دیگهپاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۸

این مسئله هیچ ارتباطی به شنیدن سایر آموزش ها و دیدن فیلم و فایل صوتیندارد. شما فقط نمی توانید همزمان دو موج را با هم گوش بدهید نه موارد و مسائل دیگر این مسئله نگرانی ندارد که بخواهید دلهره ای داشته باشید

پاسخ

آرمان پورحکیم رضایی
آرمان پورحکیم رضایی:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۵

این موج دقیقا چه کاری میکند؟
یعنی برای پروگرم کردن ضمیر ناخودآگاه است؟پاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۵

لطفا قسمت ماهیت موج را مطالعه کنید که کاری است که این موج انجام می دهد
پاسخ

آرمان پورحکیم رضایی
آرمان پورحکیم رضایی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۵

بله ممنون ماهیت موج رو دیدم اما سوال بزرگی که برام به وجود اومده اینه با گوش دادن به این موج و فکر کردن به اهداف و خواسته هامون در حین گوش دادن میتونیم به اهداف برسیم آیا با این موج میشه به ناخودآگاهمون شکل بدیم؟پاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۶

مفهوم شبیه سازی ذهن برای قرار گرفتن در مسیر اهداف و خواسته هایمان است که نتایج بسیار جالبی از دوستانی که توانستند از این پکیج امواج مغزی استفاده کنند مشاهده کرده ایم که خود افراد باور نمی کردند که چنین قدرتی برای برنامه ریزی مجدد ناخودآگاه را داشته باشدپاسخ

هما صبور :
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۴

سلام و وقت بخیر، اول خسته نباشید میگم و ممنونم بابت از مطالب مفیدی که میذارید
بعدش سوالم اینه حالا واقعا جواب میده؟؟ ضرر نداشته باشه؟؟ اینکه گفتید مسئولیتش رو آقای ساجدی قبول میکنن منظورتون چیه؟؟؟ مثلا اگه به مغز ما صدمه زد فردا کی پاسخگو هست؟؟؟؟پاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۴

اگر شک و تردید در استفاده از این محصول دارید اصلا گوش نکنید زیرا این موج گران قیمت به خاطر اینکه رایگان در خدمت هموطنان قرار گرفته است عموما اذهان عمومی را به شک می برد که استفاده بشود یا نه. تجربه ثابت کرده است برای چیزی که هزینه پرداخت نشده باشد ارزشی برایش قائل نیستیم اما ما اهداف خودمان را دنبال می کنیم. بحث ضمانت یا حمایت مستقیم شخصیتی مثل آقای ساجدی که 15 سال روانشناسی موسیقی را از سنین کم دنبال می کنند معنی اش این است که ایشان با این کارشان می خواهند بگویند که اگر بر اساس دستورالعمل شنیداری هر شخصی ( به غیر از بیماران مغزی،قلبی،صرع و ... ) از آن بهره ببرند صدمه ای نخواهند دید و هر شخصی می تواند در مسیر گوش دادن به این امواج با ایمیل خود ایشان سوالاتش را مطرح کند و از امواج به نفع خودش بهره ببرد. حتی در شکایات انجام شده اخیر از سوی برخی افراد ایشان با مدارک مربوطه به ارگانهای مربوطه پاسخگو هستند که هیچ صدمه ای به مردم کشور وارد نشود. تا به امروز حدود 5720 دانلود از این فایل انجام شده است و نتایج بسیار خوبی را دوستان دریافت کرده اند . لطفا از این دستاوردها بهره ببرید و از زندگی لذت ببرید.پاسخ

هما صبور پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۵

خیلی ممنون از هییت مدیره خوب و وقتی که گذاشتید. زنده باشیدپاسخ

حسین آزادی:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۴

سلام. سپاس فراوان....
وقتی بهش گوش دادم خیلی شاد شدم و همه افکار و آرزوهام رو که تا الان تو زندگی داشتم تو ذهنم اومدن و همش دوس داشتم داد بزنم و بلند بلند بخندم .... به نظر شما غیر عادی که نیس این حس؟؟ ادامه بدم گوش دادن به فایل رو یا نه؟؟ منتظر پاسختون هستم.. با تشکر.پاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۰/۲۴

کاملا طبیعی و هدفمند در حال پیشروی هستید. این یکی از امواج بسیار عالی و حرفه ای است که موجب تصویرسازی ذهنی هر چه سریع و سرخوشی از درون می شود. خندیدن و شادی حالت طبیعی جهان هستی است و ناراحتی و استرس غیرطبیعی است.ادامه بدهید و در حین شنیدن تصویرسازی تان را قوی تر کنیدپاسخ

مرصاد مامانی:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۰/۱۷

سلام استاد گرامی فوق العاده می خاوستم بدونم این موج محدودیت سنی مثل امواج ثروت داره یانه؟
وچرا؟پاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۱۰/۱۷

بله همه امواج باید طبق مسائل کلی مورد استفاده قرار بگیرند:
1. افراد زیر 10 سال واقعا این موارد را نباید گوش کنند
2. افرادی که بیماری صرع و قلبی و مغزی از هر نوع دارند استفاده از این امواج باعث مشکلات بسیار مخربی در آنها می شود
3. در زمان رانندگی،قبل عمل جراحی،بیهوشی، کار با ماشین آلات سنگین نباید گوشش کردپاسخ

مرصاد مامانی:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۰/۱۲

با سلام اقای مهدی براتی بسیار از لطف فراوان شما سپاسگذارمپاسخ

مرصاد مامانی:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۰/۰۹

سلام و عرض ادب بنده یک فایل خود هیپنوتیزم ثروتمندی از سایت عرفانی زاده خریدم در ابتدای این فایل گفته می شه امواج این ترک مغز شما رو به حالت تتا می بره می خواستم بدونم ایا استفاده از این محصول خطرناکه یا نه خیلی خیلی ممنون میشم اگر پاسخ بدید و مرا از نگرانی بیرون بیاریدپاسخ

مهدی براتی
مهدی براتی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۰/۱۱

سلام ..طبق ایمیلی که من به استاد گرامی زدم ..
پاسخ این بود:روی امواج هیچ شخص ایرانی نباید رکورد داشته باشه ... زیرا این علم در ایران ناشناخته است وانحصارا در خدمت متخصصین مغز میباشد...نه افراد عموم و عادی ...
اون فایل که شما فرمودین بی کلام یا با کلام ؟؟؟..اگه بی کلام هس بدونین استاندارد اما طبق دستورالعمل شرکت سازنده استفاده شه... شرکت سازنده کیه؟!!!(سایت مربوطه هیچی نگفته..)(دستورالعمل نداده)
اگه مدیر سایت و اقای ساجدی صلاح دیدن کامنت گذاشته بشه!!!پاسخ

امید یحیی پور:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۰/۰۵

سلام
آیا بعد از 68 روز باز هم می توانیم به این موج تا زمانیکه می خواهیم گوش کنیم. چون یه جایی آقای ساجدی فرمودن که یه ساله به این موج گوش میدن. موردی نداره برای همیشه گوش کنیم یا نه؟ چون برای من خیلی آرامش بخشه.
باتشکرپاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۰/۱۱

موردی نداره اما دوره 68 روزه اش را تکمیل کنید همیشه و دوباره آن را گوش کنیدپاسخ

امید یحیی پور پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۱۰/۱۱

سپاسگزارمپاسخ

مهدی نورسته:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۹/۲۹

سلام و عرض ادب
چند روزی است که این موج را گوش میدهم. هدفم ایجاد تمرکز و منظم کردن افکارم است اما در هنگام گوش دادن به این موج نمی تونم زیاد به اهدافم فکر کنم و ناگهان غرق در خاطرات گذشته می شوم. آیا این اثرات طبیعی است. در ضمن گوش دادن موج در مترو یا اتوبوس یا مکانهایی که سر و صدا هست بر کارایی موج اثر دارد؟پاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۹/۳۰

کلا بر روی بحث شنیداری این امواج حساس نباشید و در هر مکانی می توانید گوشش کنید.فقط هدفون باید دارای دو گوشی باشد. اگر به خاطرات گذشته باز می گردید موردی ندارد مغز هر انسانی دارای انباشتگی افکار زیادی است و این موارد برای شخص پیش می آید و به مرور توجهتان را بر روی موارد دلخواه در زمان حال خواهید برد که باعث بالا رفتن تمرکزتان می شودپاسخ

امید یحیی پور:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۹/۲۷

با سلام و خسته نباشید
تلقیناتی که در حین گوش دادن انجام میشه خیلی سخته درکش.
خواستم بدونم برای من اینطوریه یا نه؟؟
یا بعد از چندبار گوش دادن واضح میشه.
در ضمن من بعد از دوبار گوش دادن احساس سنگینی زیادی تو گوشم داشتم. آیا غیرعادیه این موضوع؟
پاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۹/۲۷

دوست عزیز
اعلام کرده ایم که در روز نباید بیش از 2 مرتبه هر موجی را گوش داد. به علت سوخت گیری زیاد از مغز قطعا سرگیجه و سردرد را تجربه خواهید کرد
لطفا تمام هشدارهای شرکت سازنده را رعایت کنید و هیچگاه هر جوری که دوست دارید به این امواج گوش ندهید
عبارت تاکیدی را نباید اصلا متوجه بشوید .وظیفه شما فقط و فقط گوش دادن و رها شدن در امواج است .ساختار خود امواج به گونه ای است که خودش پروگرمینگ میکنه ناخودآگاه راپاسخ

امید یحیی پور پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۹/۲۸

سلام
خیلی خیلی سپاسگزارم از اینکه به سوال من پاسخ داده اید.پاسخ

کمال افروزنیا:
illegal0 downvote0 | 3upvote
۱۳۹۴/۰۹/۲۵

سلام
بنده پکیج امواج صوتی جذب ثروت را خرید کرده ام میخواستم ببینم اگه فایل موج قانون جذب را هم در طول روز که موجهای که باید 2 مرتبه در ورز شنویده شود گوش کنم مشکلی داره.
پاسخ

رضا راهداری پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 3upvote
۱۳۹۴/۰۹/۲۷

باسلام درروزفقط یک موج وحداکثر2مرتبه میتوان گوش دادبعدازپایان مدت موج قانون جذب میتوانی پکیج موج ثروت رااستفاده کنیپاسخ

shohreh torkian:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۹/۲۰

با سلام و عرض تشکر از زحمات شما، با توجه به این که این جانب ناراحتی قلبی و فشار خون دارم، آیا می توانم از این محصول استفاده کنم؟ البته با دارو تحت کنترل است و مشکل خاصی ندارم
در ضمن من نیاز جدی به این محصولات دارمپاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۹/۲۰

به هیچ عنوان نمی توانید از این امواج بهره ببرید زیرا هشدارهایش کاملا واضح و مشخص است
با هدفون اصلا به این امواج گوش ندهید مگر با هماهنگی پزشک خودتان
پاسخ

arezoo sileimani:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۰۹/۱۸

واقعا ازتون ممنونم .سوالی داشتم آیاتلقیناتی که در حین گوش دادن به موسیقی میشنویم وُلُمش خیلی کمه و نا مفهومه یا من گوشم نمیشنوه؟؟؟؟پاسخ

بهداد ساجدی حسینی
بهداد ساجدی حسینی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۶

با درود خدمت خانم سلیمانی
بله عمدا کم است که شنیده نشوند بلکه تاثیرات مستقیمش بر روی ناخوداگاه است
پاسخ

محمد نعیمی:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۹/۱۸

باسلام و خسته نباشید ، مطالب خوب و ارزشمند است از زحمات شما متشکرم 0پاسخ

حسین زارعی:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۰۹/۱۷

با عرض سلام و خدا قوت
بنده برام سوال میباشد چرا شما اقدام به در یافت نماد تجارت الکترونیک که این روزها تمام سایت های معتبر و حتی سایت های موفقیت دارند نکردید؟
با تشکرپاسخ

ثروتمند افشاری:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۰۹/۱۵

می خواستم ببینم گوش دادن به فایل های subliminal باعث از دست رفتن انرژی از بدن میشه ؟ و باعث لاغر شدن بدن میشه؟پاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۹/۱۵

بیش از اندازه استفاده کردن از امواج می تواند از مغز تغذیه کند و انرژی نوع اول را کسر کند
اگر موجی تخصصا برای لاغر شدن باشد می تواند ذهن را شبیه ذهن افراد لاغر کند وگرنه هیچ موج دیگری باعث لاغری نخواهد شد
با تشکرپاسخ

ثروتمند افشاری:
illegal0 downvote0 | 4upvote
۱۳۹۴/۰۹/۱۵

سلام....مرسییییییییییییی ازاستاد .
فقط اومدم از استاد عزیزم اقای ساجدی تشکر ویژه کنم که انقدر به فکر رشد من و افراد جامعه هستند و فایل های رایگان و با ارزش و محصولات سودمند ی را در اختیار ما قرار میدهند. بسیار سایت خوبی دارین. کانال تلگرامتون هم عالیه..به امید این که هرروز ثروتمندتر و موفق تر شوم... و همین طور همه اعضای این سایت...پاسخ

حسین ایمانی
حسین ایمانی:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۰۹/۱۱

با سلام.
در مواقعی که به هدفون دسترسی نداریم میتونیم با هنذفری به این موج گوش بدیم؟
با تشکرپاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۰۹/۱۴

بله و هیچ مانعی ندارد فقط دو گوش باید امواج را بشوندپاسخ

صفورا غلامی:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۹/۱۱

سلام، این موج رو شش، هشت باره که کوش میدم ولی از دیشب دجار سردرد شدم
البته من هروقت کم خابی و فعالیتذهنی بالاهمزمان داشته باشم دجار اینجور سردرد میشم
شما برای افرادی که مسیله دارن جه تدبیری اندیشیدین؟ الان ما جکار کنیم؟ آیا موج مناسبی برا ما داریم ؟
من که تجربه شنیدم این فایل رو داشتم برام سخته که دیکه کوشش ندم جون خیلی به تجسم کمک میکنه و ارامبخشه
البته من همجنان کوش میدم تا زمانیکه مطمین بشم علت سردردم این موجه!!!
ممنونیمپاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۰۹/۱۴

قبلا اعلام کرده ایم که نیازی به شندین بیش از اندازه امواج در روز نیست و هر موجی را روزانه حداکثر 2 بار بشنوید کفایت می کند زیرا شما با بیشتر گوش دادن سوخت مغزی زیادی را مصرف می کنید و اصلا به این امر نیاز ندارید. پروگرمینگ به زیاد گوش کردن نیاز ندارد بلکه تعداد کمتر اما تمرکز بشتر و آسوده تر خودش ذهن را در مسیرهای جدید قرار خواهد داد. موارد سردردهای گنگ سر نشان دهنده عدم استفاده صحیح از امواج است. بلندی صدای امواج در حین پخش و همچنین تعدد شنیداری آنها را کمتر کنید تا مسائلی اینگونه پیش نیاید. اگر با رعایت دستورالعمل اجرائی خود امواج بازهم چنین حالتی را داشتید به هیچ عنوان دیگر به امواج گوش نکنید.اما تجربه ثابت کرده است که اگر از روی اصول پیش بروید هیچ مسئله ای رخ نخواهد دادپاسخ

محمد رستم نژادی
محمد رستم نژادی:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۰۹/۱۰

عالی هست ، سپاسگزارم...
ممکنه لطفا یک EarPhone مورد تایید هم در این مورد معرفی کنید؟پاسخ

بهمن راد:
illegal0 downvote1 | 0upvote
۱۳۹۴/۰۹/۱۰

درود . یه سوال دارم ازتون. این فایل و فایل های مشابهی که توی سایت قرار میگیره ساخت یک شرکت هست که اون هارو میفروشه. بنظر خودتون اینکه شما یک بار اینو خریداری کنید و روی سایتتون برای هزاران بار دانلود قرار بدید درسته؟ پاسخ

بهداد ساجدی حسینی
بهداد ساجدی حسینی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۶

با درود بهمن عزیز
این امواج هیچ سودی برای سایت ندارند و از نظر مالی فقط ضرر هستند چون فضا اشغال می کنند و بازه اقتصادی هم برای سایت ندارند
اگر می خواستیم که فروشنده امواج باشیم که قیمت هر یک موج را 50 هزار تومان قرار می دادیم همانند سایر سایت های دیگر
ما با ارائه این امواج یک علم را اشاعه می دهیم که مردم کشور متوجه بشوند که هدف اصلی چیست
ممنون از نقد خوب و به جایتانپاسخ

حسین ایمانی
حسین ایمانی:
illegal0 downvote0 | 4upvote
۱۳۹۴/۰۹/۰۸

سلام.
این موج 8/15 در کانال تلگرام یکی از سایتهای حوزه موفقیت منتشر شده بود که در توضیحات اون فقط و فقط نوشته بودن که این فایل را بارها و بارها پلی کنید تا سریعتر و راحت تر به کمک قانون جذب به خواسته هایتان برسید.
معلوم نیست در صورت صدمات به احتمال زیاد، با توضیحی که در مورد این موج دادن چه کسی از آن سایت پاسخگو خواهد بود.
خیلی خیلی خوشحالم که شما با انتشار این موج توضیحات بسیار کاملی رو در مورد نحوه استفاده و... این موج ارایه دادید.
به معنای واقعی کلمه واقعا ازتون سپاسگذارم به خاطر انتشار و آگاهی های کاملتون در مورد این موج.
پاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 4upvote
۱۳۹۴/۰۹/۰۹

ما اصلا با هیچ سایت و همکاران دیگر کاری نداریم اما مترجمین سایت در حال بررسی تمام موارد بدون کمی و کاستی مطالب در تمام حوزه ها هستند
امیدواریم باقی امواج را هم به صورت کاملا شفاف در سایت منتشر نمائیمپاسخ

صفورا غلامی:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۰۹/۰۸

سلام
دارم دانلود میکنم وازین همه دست ودلبازی آقای ساجدی در حیرتم
تشکر کافی نیست، زبان قاصره
سباس بیکرانپاسخ

mostafa saedi
mostafa saedi:
illegal0 downvote0 | 3upvote
۱۳۹۴/۰۹/۰۷

جناب ساجدی ، هوش و درایت و دور اندیشی شما قابل ستایشه...قطعا آینده ازآن شماست.پاسخ

حامد ملک
حامد ملک:
illegal0 downvote0 | 4upvote
۱۳۹۴/۰۹/۰۷

سلام آقای ساجدی
چند مورد برایم مبهم بود و چند سوال هم برایم پیش آمد که امیدوارم فرصت پاسخگویی را داشته باشید.
1- همیشه خودتان گفتید که همه چیز نسبی است. مثلا به یاد دارم آن زمانی که امواج دو بعدی وارد بازار شده بود همان محققان میگفتند این دیگه آخره شه ولی الان مشاهد میکنیم که میگویند مضر بوده. پس با توجه به مطلب بالا میتوان گفت که مضر بودن این امواج سه بعدی هم روزی مشخص خواهد شد.
2- آیا تا به حال فکر کردید که چرا اسلام غنا را حرام میداند و از آن به عنوان گناه کبیره یاد میکند؟ همانطور که اسلام خوردن گوشت خوک را حرام میداند و امروزه ثابت شده که باعث بیماری های هورمونی و خونی از جمله سرطان خون (همان بیماری که وین دایر به آن مبتلا بود) میشود.
3- شما از کجا میدانید قدرت شنوایی هر دو گوش مخاطبانتان یکسان است. پس بهتر است به آنها پیشنهاد بدهید که یک تست شنوایی هم بروند. به عنوان مثال خود من، قدرت شنوایی گوش راستم به علت سینوزیتهای دوره نوجوانی کمتر از گوش چپ هست، مثلا نسبت 10 به 8 دارند(هرچند خدا را از این بابت شکرگزارم چون نیم کره سمت راست مغزم بیشتر تقویت شده و زبان انگلیسی را با سرعت بیشتری یاد گرفتم و هزران سود و منفعت دیگری که برایم داشت...)
4- همانطور در مشخصات این فایل ذکر کردید این فایل قدرت بردن به حالت آلفا و کمی تتا را دارد. سوال من این است آیا میتوان در دقایق آخر این فایل صوتی کلمات دلخواهمان را به ضمیر ناخودآگاه تزریق کنیم تا زودتر به اهداف خودمان برسیم؟ منظورم این است که از همان هدفون پخش شود
5- اینکه گفته شده فقط به این فایل گوش دهید تا دوره آن تمام شود. آیا گوش دادن به کتاب های صوتی یا دوره های موفقیت در روند این امواج صوتی تداخل ایجاد میکند؟
پاسخ

بهداد ساجدی حسینی
بهداد ساجدی حسینی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 5upvote
۱۳۹۴/۰۹/۰۷

با درود خدمت شما دوست گرامی
پاسخم در مورد مواردی که ذکر کردید را به طراحتا اعلام میکنم:
1.از ابتدای انتشار امواج بینورال در جهان هشدارهای مکرر تکرار می شد و هنوز هم این هشدارها در حال تکرار است اما برخی شرکتهای حرفه ای در این صنعت داریم که مورد تایید سازمان جهانی مهندسی مغز هستند که هیچگاه امواج را رایگان ارائه نمی کنند مانند برین سینک که حتی امواج دو بعدی مناسب را ارائه می دهند. هر موجی باید در آزمایشگاه نتایج خودش را نشان بدهد نه اینکه من یا هر شخصیتی دیگر گفت که مضر است مردم هم پذیرای آن باشند.به همین خاطر این موج را خودم ضمانت کرده ام زیرا نتایجش را تجربه کرده ام و به قول دوستان وقتی محصول گران قیمتی را رایگان ارائه می کنید عموما مردم باورش ندارند اما هدف ما جز خدمت چیزی دیگر نبوده
2.مبحث روانشناسی موسیقی به همین جا ختم نمی شود و این داستان سر دراز دارد و نمی شود اینجا شرح داد. به خاطر خطوط قرمز جامعه علاقه مند هستم تمام مسائل را علمی بررسی کنم
3.دستورالعمل امواج بر پایه افراد سالم است و به صورت کلی اگر صدای ولوم پخش کننده تان 20 هم باشد و عارضه شنوایی هم داشته باشید هدف اول سازنده اصلا شنیدن شخص شما نیست بلکه به دنبال القائیات مستقیم به ناخودآگاه است
4.اضافه کردن هر گونه عبارت تاکیدی بدون دانش مهندسی مغز ممنوع است مگر اینکه بدانید فریم های هماهنگ با آلفا و تتا طبق نمایش نرم افزار کجا واقع شده اند. اینگونه نیست که هر کسی بخواهد هر چیزی دلش خواست به امواج در هر کجای آن اضافه نماید. بارها تاکید کردیم که نباید به ساختار اصلی امواج دست زد مگر که تخصصی این موارد را بدانیم و در آزمایشگاه مورد بررسی قرار بدهیم.
با تشکرپاسخ

حامد ملک
حامد ملک پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 3upvote
۱۳۹۴/۰۹/۰۷

از اینکه وقت گداشتید و نظر بنده رو خواندید و پاسخگو بودید ممنونم
در اینکه هدف شما جز خدمت نیست هیچ جای شکی نیست. اما هدف من از بیان مضر و نا مضر بودن این بود که این دید را به سایر مخاطبان بدهم که همه چیز را سبک و سنگین کنند و بعد قبول کنند. کما اینکه خودتان بارها به این نکته اشاره کرده اید.برای واضحتر شدن موضوع مثالی میزنم. به عنوان مثال من خودم، وقتی کتاب های حوزه جذب که توسط راندا برن و جک کنفیلد و... را خواندم بعدش رفتم سراغ کتاب هایی که این نظریه رو نقد و بررسی کرده بودن ، مثلا کتاب هایی که توسط حمید رضا مظاهری سیف و حمزه شریفی دوست و نوشته شده بود. این کار را فقط برای این انجام دادم که خدای ناکرده یک موضوع جدید روی ترازو ی ضمیر ناخودآگاهم سنگینی نکند و مرا کورکورانه به آن سمت ببرد. (این مثال را هم فقط برای آگاه تر شدن مخاطبتان نوشتم شاید دیدگاه جالبی برایشان بود).
خیلی خوشحال میشوم که در فایل های آتی بیشتر درمورد روانشناسی موسیقی و آن خط قرمزهای جامعه بحث کنید و اگر خواستید این مبحث موسیقی را به صورت علمی بررسی کنید میتوانید روی ایده ها و کمک من هم حساب کیند.
سوال سومی که در کامنت اول پرسیدم فقط به تداعی مورد نهمی (9) بود که در توضیحات این فایل ذکر شده بود. مجددا آن را مرور نمایید.
موفق باشید.
پاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 3upvote
۱۳۹۴/۰۹/۰۷

اصلا سوال بد نیستش و نظرات مخالف عموما سازنده و بیدار کننده هستند که بسیار ارزشمند هستند و خیلی هم از این موارد استقبال به عمل می آید
نکته نظرات مبهم می تواند افراد جامعه را به بیراهه ببرد و گاهی اوقات برخی افراد به منجلاب هایی کشیده می شوند که بیورن آمدن از آن بسیار زمانبر و مشکل است. بابت تمام مواردی که در سایت منتشر می شود باید بگوئیم که آقای ساجدی کل مسئولیت نوشته های خودشان را بر عهده خواهند گرفت و پاسخگو خواهند بود زیرا مبحث مغز و ناخودآگاه بسیار امری حساس است که فقط باید دوره های آکادمیک دانشگاهی اش را دنبال کرد نه اینکه به کتاب یا سایت های خارجی اکتفا کنیم.این کار بسیار تخصصی و ظریف استپاسخ

علیرضا همتی
علیرضا همتی:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۰۹/۰۷

با سلام و تشکر بابت به اشتراک گذاشتن رایگان این موج
موج دارای طراحی خوبی بودبه خصوص در لایه امواج مغزی و همچنین کلمات کلیدی و تلقینات
و باید منتظر کارهای خوب بعدی مدرسه آرزوها بود.
با آرزوی موفقیت برای همه دوستانپاسخ

فائزه حقیقتی:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۹/۰۷

سپاسگذارم از شما.....انعکاس این همه محبت چقد باید ویژه باشه...سربلند باشید...پاسخ

سینا رحیمی:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۰۹/۰۶

استاد سپاسگذارمپاسخ

عباس صابری
عباس صابری:
illegal0 downvote0 | 3upvote
۱۳۹۴/۰۹/۰۶

سلام و سپاس از شما جناب ساجدی. موفق و ثروتمند باشید. پاسخ

فرشاد مرادی
فرشاد مرادی:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۹/۰۶

سلام، ممنون و سپاسگزارم استاد ساجدی عزیزپاسخ

پروین قادری
پروین قادری:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۹/۰۶

سلام
تبریک به شما اقای ساجدی عزیز به خاطر احساس قشنگی که دارید وتبریک به خاطر طرز فکر قشنگتون واقعا شیفته باور های بسیار ارزشمند شما شدم ......
ممنونم به خاطر این فایل بسیار ارزشمند.
ممنوووووووووووووووووووووووووووونمپاسخ

علی شعبانی:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۹/۰۶

باسلام و درود
از صمیم قلبم به این سایت پرمحتوا و هدفمند تبریک میگم...پاسخ

محبوبه ر:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۹/۰۶

سلام
ممنون از توضیحات کامل و جامعتون
میشه لطفا کمی در مورد شرایط گوش دادن به موج جذب ثروت هم توضیح بدین
ممنونم پاسخ

مهدی صالحی:
illegal0 downvote0 | 5upvote
۱۳۹۴/۰۹/۰۶

خیلی ممون آقای ساجدی عالیه این سایت به روز ترین و معتبرترینه چون مطالبش تو کمتر سایتی پیدا میشه مچکرم

پاسخ

علی شعبانی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۰۹/۰۶

به نظر من تو هیچ سایتی ارائه نمیشه.. بازم از سایت مدرسه آرزوها مچکرمپاسخ

سینا رحیمی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۰۹/۰۷

بشدت موافقم و هم با علم فزیک کوانتوم روز همراه هست که ایمان و باور رو در انسان به شدت بالا میبره جناب ساجدی ممنون دستتان را از دور میبوسم واز خداوند برای نعمت بزرگی که شما هستید که برای ما فرستاده سپاسگذارم سلامت و ثروتمند باشیدپاسخ

سعد شمسائی:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۰۹/۰۶

سلام
این فایل صوتی رو دانلود کردم و چند دقیقه با هدفون گوش دادم. خیلی آدم رو مات میکنه. میشه بگید واسه چی خوبه؟پاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۰۹/۰۶

با درود در توضیحات نوشته شده است
+ اثرات این موج بر شخص شنونده:
بالا رفتن قدرت خلوص تمرکز ذهنی
به هر چیزی فکر می کنید می توانید آن را تجربه نمائید
جذب اهدافی که در ذهن تان با تردید و شک همراه است
هیچ اعتیادی در فرد شنونده ایجاد نمی کند
با اینکه سطح موج قوی است میزان کسر سوخت رسانی آن بسیار کم است
تجربه حوادث مطلوب و ثبات مثبت اندیشی
تجربه آرامش درونی و کنترل ذهن خودپاسخ

سعد شمسائی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۹/۰۶

خواهش میکنم یه موسیقی برا شفای من که بیماری اسکیزوفرنی دارم بسازید. شاید بگید واسه این مریضی نمیشه چون دچار توهم بینایی و شنوایی هستی. من چون تحت نظر روانپزشک هستم و دارو مصرف میکنم این مشکلات در من نیست. اما میدونید که این بیماری درمان کاملی هنوز براش پیدا نشده. اما چیزی که با وجود مصرف دارو در من وجود داره یکی تنبلی و بی ارادگی است و دیگری از بین رفتن علایق. چون تنبل هستم نمیتونم هر روز رو صحبتهای فایل صوتی هیپنوتیزم با تمرکز گوش بدم . خواهش میکنم یه موسیقی مثل این برا من بسازید. هزینه شو پرداخت میکنم. من 27 سالمه و 11 سال است که به اسکیزو مبتلا هستم و زندگیم داره مفت از دست میره.پاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۹/۰۶

با درود خدمت جناب شمسائی
این کار بسیار تخصصی است و باید بگوئیم که شما قادر هستید هر بیماری را از درون درمان کنید و وابسته به هیچ شخصی نباشید
وقتی به خداوند متصل تر بشوید همه قدرت را به شما خواهد داد و در مسیر الهی بودن یعنی سلامتی کامل
لطفا به ایمیل پشتیبانی سایت پیامی ارسال کنید تا شخصا آقای ساجدی به امورات شما رسیدگی کنند
با اینکه این موارد شده عوامل فریب و نون دونی برخی افراد شیاد اما ایشان بر این باورند که پول خودتان را نزد خود نگاه دارید و وقتی به بهبودی کاملا رسیدید آن را برای افرادی یتیم و بی بضاعت هزینه کنید که گامی برای همه جهانیان برداشته باشیم
با تشکرپاسخ

Forough Nas پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۹/۰۸

سلام به شما.ممنونم ازتون.مطالب و فایلهایی که به اشتراک میذارین عالیه.چون به این دوست گرامی پیشنهاد دادین که به ایمیل آقای ساجدی پیام بدن،من در مورد بیماری دیگه به جناب ساجدی پیام دادم و ازشون خیلی راهنمایی خواستم.میدونم مشغلشون زیاده اما چون زمان زیادی از پیامای من گذشته برام سؤال بود که به همه ایمیلها پاسخ میدن یا خیر .ممنونم که پاسخمو میدین.منتظر پاسختون هستم
پاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۰۹/۰۸

لطفا یک بار دیگر به ایمیل ایشان پیام ارسال کنید چون تعداد ایمیل ها بسیار زیاد است و ما باید برایشان پرینت بگیریم
ممنون از پیگیری های مسیر موفقیت تانپاسخ

ف ر پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۵/۰۲/۰۶

سعید جان امیدوارم بزودی کاملا خوب بشی_با روانپزشک درباره استفاده از هیپنوتیزم مشورت کن_هیپنوتیزم برای شما باید حتما زیر نظر متخصص انجام بشه وگرنه حالت بدتر میشه
برات آرزوی موفقیت دارمپاسخ

پارسا تویسرکانی:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۰۹/۰۶

خیلی ممنونم بابت این موج,واقعا به من ارامش داد , گوش کردنش به شما هم ارامش میده,ملایم و کوتاه و تاثیر گذاره.پاسخ

فرشته عسکری راد:
illegal0 downvote0 | 3upvote
۱۳۹۴/۰۹/۰۶

بسیار ممنون بابت توضیحات کامل و جامعی که ارائه شد.
جواب تموم سوالهامو گرفتم.پاسخ

عضویت در خبرنامه

باعضویت در خبرنامه از آخرین اخبار این سایت مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد نمائید