امروز : چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵
  • شروعی قدرتمند
1

آیا می دانستید تا خلق هدف تان فقط 68 ثانیه فاصله دارید؟

print send-to-friend
آیا می دانستید تا خلق هدف تان فقط 68 ثانیه فاصله دارید؟
کد مقاله : ۶۷
تاریخ به روز رسانی: ۱۳۹۴/۰۸/۱۱
بازدید: ۴۴۸۵
تعداد نظرات: ۶
   (۴ امتیاز دهنده)

به اشتراک بگذارید :

آیا می دانستید تا خلق هدف تان فقط 68 ثانیه فاصله دارید؟
 

 

خانم استرهیکس در کارگاه های تخصصی خودشان در مورد قانون جذب به این عدد بر اساس دریافت آگاهی از آبراهام ( مجموعه ای از ارتعاشات آگاهی جمعی ) اعلام کرده بودند. که از ساختار بسیار ظریفی برخوردار است که من خواستم به عنوان یک آموزش تخصصی تشریحش کنم: 68 ثانیه از چهار 17 ثانیه متوالی تشکیل شده است که هر یک از آنها جریاناتی از ارتعاش را به وجود می آورند.

 

17 ثانیه ابتدایی: اولین زنگ کائنات را نسبت به هدفتان به صدا در می آورید.

17 ثانیه دوم: به اندازه 200 نفر کار فیزیکی انجام داده اید.

17 ثانیه سوم: به اندازه 2000 نفر کار فیزیکی انجام داده اید.

17 ثانیه چهارم: به اندازه 2 میلیون نفر کار فیزیکی انجام داده اید.

 

بسیار جای تامل دارد که مفهوم آبراهام از کار فیزیکی چیست ؟

من با مطالعات فراوان به تحلیل این کلمه ( کار فیزیکی ) پرداخته ام تا اینکه متوجه نکاتی بسیار مهمی شده ام که علاقه مند هستم آن را با هموطنانم در میان بگذارم:

1.منظور آبراهام از کار فیزیکی ، قوانین زمینی است.

قوانین زمینی خارج از کارهای متافیزیکی است. معمولا هر چیزی که انسان نمی تواند ببیند و با منطق آن را تحلیل کند را متافیزیک می نامد مانند افکار،ذهن و ... . به راستی افکار به اجسام فیزیکی تبدیل می شوند اما این تبدیل از یک روند تبعیت می کند که اقدام برای انجام کاری تنها پل متافیزیک و فیزیک است. اگر بخواهیم موضوع را به صورت کارشناسی مورد ارزیابی قرار بدهیم باید بگوئیم که برای ثروتمند شدن دو نوع ثروت در جهان هستی وجود دارد:

الف- ثروت کوآنتومی :

ثروت کوآنتومی به معنای ثروت موهومی یا خیالی نیست. در یکی از سمینارهای بزرگ شرکت مایکروسافت بیل گیتس از یکی از حضار می پرسد که تفاوت من با تو در چیست؟ و آن شخص می گوید: شما پول دارید و من ندارم! و بیل گیتس ادامه می دهد: نه، تفاوت در اندیشه های ما در زمینه ثروت است که من می دانم چگونه ثروت اطراف خود (ثروت نادیدنی) را به ثروت فیزیکی تبدیل کنم و تو نمی دانی!!! منظور بیل گیتس از ثروت نادیدنی اطراف به راستی چه بود؟ بله، این همان فراوانی ثروت موجود در جهان هستی است که ما آن را ثروت کوآنتومی می نامیم.

ب- ثروت فیزیکی :

همانطور که از نامش پیداست ثروتی است که موجودیت فیزیکی دارد و در دنیای مادی تجلی پیدا کرده است و ما می توانیم از آن استفاده کنیم. با ثروت فیزیکی هر شخصی می تواند هر چیز دلخواهش را بخرد یا آن ثروت را رشد دهد. یک مسئله ای در اینجا حائز اهمیت است که باید برای تبدیل ثروت کوآنتومی به فیزیکی از یک فرمول ساده تبعیت کرد:

تفکر + اقدام = تبدیل افکار به ماده

 

2.مفهوم کار زمینی، قواعد حاکم بر جامعه کسب و کار است.

خیلی ها اقدام فیزیکی را در رسیدن به خواسته هایشان نادیده می گیرند. در جامعه کنونی مردم به دنبال ثروت سریع هستند و بابت این موضوع مبالغ هنگفتی پرداخت می کنند اما باید اعلام کنیم که ثروت سریعی وجود ندارد. رشد پول امری تکاملی است و در اجتماع پول مسیر تکاملی خود را طی می کند اما برخی مردم حاضر به تغییر تکاملی نیستند و به همین منظور است که نتایج مالی مطلوبی را شاهد نیستند. همه چیز از تفکر و اندیشه آغاز می شود اما نیاز است که هم اکنون دست به کار شد و خیلی از موارد را به عینیت تبدیل کرد. آیا از مسیر بدون مقاومت چیزی شنیده اید ؟ مسیر بدون مقاومت یعنی همراستایی شما با هدف تان است. وقتی شما در جهت جریان اهداف تان قرار دارید می توانید با انجام هر اقدامی به هدف تان نزدیکتر شوید.

 

3.مدل کسب و کار عوض شده است.

در عصر تکنولوژی و فناوری مدل کسب و کار به طور کلی عوض شده است. امروزه دیگر هر کسی مغازه خودش را زودتر باز کند موفق تر نخواهد بود بلکه ثروتمند شدن از ساختار بهینه سازی بازاریابی و فروش تبعیت می کند. کسب و کار بدون مشتری یعنی ورشکستگی آن کسب و کار. به کرات مشاهده می کنیم که مردم به جای آموختن اصول پایه ای کسب و کار به مسائلی می پردازند که گاها برای رشد حرفه شان کمکی نمی کند.

 

امروزه در جهان دیگر آموزش های قانون جذب به شکل 10 سال قبل نیست و عموما دیگر به دنبال اثبات قانون جذب نیستند زیرا سیلی از نتایج چشمگیری در زندگی مردم رخ داده است که دیگر نیازی به آن نیست. به ایده ی من اکنون نیاز است برخی کج اندیشی ها و شبهات نادرست برداشتی در این قانون کاملا طبیعی را مورد بررسی قرار بدهیم.

 

نویسنده: بهداد ساجدی حسینی

 

دانلود رایگان،قانون جذب،ثروت،استر هیکس

 

در انتظار ادامه این نوشته هستم

23 نفر در انتظار ادامه این نوشته هستند

مطالب مرتبط

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
captcha Refresh
مهرناز غ:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۵/۰۳/۲۳

ابراهام اگاهی جمعیه
اسباط راهنمای معنوی اقای حامد ملک هم اگاهی جمعیه .
پس چرا نظراتشون در مورد زمان خلق اهداف متفاوته . یکی میگه 68 ثانیه یکی میگه 73 ثانیه ؟پاسخ

Mohammad Hoshyar:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۸/۱۸

نویسنده مگه خانم استرهیکس نیست؟!پاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۰۸/۱۸

بله 5 خط ابتدایی که فاصله یک شخص با اهداف در 68 ثانیه است توسط خانم استرهیکس در سال 1998 در جهان مطرح شده است و آقای ساجدی تحلیل نادرست مترجمان از واژه آبراهام را که همگی مجموعه فرشتگان تفسیر کرده اند را به روایتی دیگر در فرم کسب و کار تفسیر کرده اند که برای نخستین بار اینگونه تحلیل شده است تا پاسخی به سوالات عمومی مردم که چگونه یک شخص می تواند از فرشته به جای خداوند کمک بگیرد؟ آیا این موضوع شرک محسوب نمی شود؟ ایشان مطرح کردن که هر کسی می توانند آگاهی بر اساس سطح ارتعاشی را جذب کنند و ربطی به واسطه تعیین کردن فرشتگانی که به انسان تعظیم کردند ندارد.
با تشکر از نظر زیبایتانپاسخ

حامد ملک
حامد ملک:
illegal0 downvote1 | 2upvote
۱۳۹۴/۰۸/۱۲

در واقع اقدام کردن نشانه ی ایمان به اون فکری هست که در سر پرورانده شده.
برخلاف آبرهام، اسباط (راهنمای معنوی من) معتقد است این فاصله زمانی از 4 تا 19 ثانیه (76ثانیه) یا 3تا 21 ثانیه (73) تشکیل شده است.
اسباط معتقد است خروج روح از کالبد مادی تان فقط در عرض 19 ثانیه طول میکشد و .... پاسخ

حامد ملک
حامد ملک:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۰۸/۱۲

خیلی عالی بود
ایده ی من اکنون را در کتاب گذر از راز دکتر حلت به خوبی شفاف سازی شده است. پاسخ

عباس صابری
عباس صابری:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۰۸/۱۱

سلام. فوق‌العاده عالی بود. بسیار سپاسگذارم. پاسخ

مهدی صالحی:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۰۸/۱۱

سلام ممنون مثل همیشه عالی بود تامل برانگیز به روز ترین اطلاعات
جالبه آدم هرچه بیشتر مطالعه میکنه و یاد میگیره تازه میفهمه چه چقدر نمیدونه
ممنون از اطلاعات به روزی که در سایت قرار میدینپاسخ

عضویت در خبرنامه

باعضویت در خبرنامه از آخرین اخبار این سایت مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد نمائید