امروز : چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵
  • شروعی قدرتمند
1

زندگی نامه استرهیکس

print send-to-friend
زندگی نامه استرهیکس
کد مقاله : ۹۵
تاریخ به روز رسانی: ۱۳۹۴/۱۲/۰۱
بازدید: ۲۶۹۱۸
تعداد نظرات: ۱۵
   (۷ امتیاز دهنده)

به اشتراک بگذارید :

 

نام به انگلیسی: Esther Weaver
نام مستعار: استر هیکس
شغل: سخنران، نویسنده، محقق
سال تولد: 5 مارس 1948
سن کنونی : 68 سال
محل تولد: کوآل ویل در یوتا آمریکا
تعدادکتب: 14 جلد کتاب
سال ازدواج:  1980 میلادی
نام همسرش: جری هیکس ( سال 2012 فوت کرده است )
ثمره ی ازدواج آنها: یک دختر به نام تریسی

 

استر هیکس یک سخنران انگیزشی و الهام بخش و همچنین یک نویسنده ی توانا در زمینه قانون جذب و موفقیت است. او به همراه همسرش جری هیکس ( که در سال 2012 از جهان رفت ) در 30 کشور جهان و 50 ایالت کارگاه های کاملا تخصصی در زمینه ی قانون جذب را برگزار کرد و حدود 11 کتاب را در جهان منتشر کرده اند. آنها با همدیگر به اکثر نقاط جهان سفر می کردند و کارگاه های متفاوتی داز قانون جذب را برگزار می کردند. از زمانی که جری فوت کرد استر به دنبال برخی سوالات ذهنی خودش دیگر کتابی را ننوشت و چاپ نکرده است تا اینکه وین دایر این کتاب را که مجموعه ای از پرسش و پاسخ سوالات قانون جذب است را آماده و روانه بازار کرد.

شاید خیلی از مردم جهان نام استر را به خاطر اشاعه ی درست قانون جذب از سالهای 1987 در زیرزمین منزل خودش به یاد داشته باشند و او اولین نفری بود که به همراه جری قانون جذب را در جهان در آن سال ها گسترش داد و مردم جهان را با نام آن آشنا کرد. تلاش استر و جری در این سال ها باعث ظهور فیلمی بسیار پر فروش در جهان به نام « راز » شده است. فیلم راز توسط نویسنده ای به نام راندابرن مهیا شد و در پشت این فیلم اندیشه های استر و جری نهفته بود.

جری هیکس که در نوجوانی اش خجالتی و کمرو بود با دختر همسایه اش ( استر ) ملاقات می کند و بعدها با همدیگر ازدواج می کنند. جری توسط کتاب ناپلئون هیل ( بیندیشید و ثروتمند شوید ) در زمینه ثروت ذهنش درگیر می شود و در طی مطالعه ی این کتاب درک می کند که ناپلئون هیل از رازی در کتاب صحبت می کند. او به دنبال دست نوشته های هیل به جستجو مشغول می شود تا اینکه متوجه می شود این کتاب برخی مطالبش حذف شده است. هیل در 78 سالگی اش کتابی به نام « بیندیشید و با آرامش ثروتمند شوید » را روانه بازار کرده بود و در 80 سالگی کتاب پر فروش دوران نوجوانی اش ( بیندیشید و ثروتمند شوید ) را بازنویسی می کند که هیچگاه در جهان منتشر نمی شود. اما دست نوشته های او را باب پراکتور و جری هیکس مورد بررسی قرار می دهند و آن راز را برملا می کنند اما دیگر دیر شده بود زیرا فیلم راز هم دست خوش حذفیات و تغییراتی قرار گرفته بود و برخی از سکانس های آن که بعدا مشخص شد حذف شده بودند.

علاقه ی جری به مسائل ماورا و متافیزیک باعث رشد آگاهی های استر شد و تجارب جالب خویش از دانش جمعی، درک شفاف سازی و دریافت های معنوی را در اختیار همگان قرار دادند. اولین کارگاه آنها تحت عنوان « کارگاه هنر پذیرش » که به شیوه همراه با هم کنشی یا تعامل برای راهنمایان و شرکت کنندگان این جریان فکری مداوم برگزار کردند. امروزه در جهان توجه مردم به فلسفه ی خوشبختی آموزگاران آگاهی معطوف شده است. استر به همراه جری در آن سالها زاویه ی گسترده ی دید خود را مطرح می کردند و خیلی از منتقدان او، این نگرش را پذیرا نیستند اما هر چه باشد این کامل ترین آموزشی است که در جهان از قانون جذب داریم.

 

داستان ارتباط آبراهام از زبان استر هیکس:

در آن سال ها مردم از خانمی به نام شیلا که می تواند با روح صحبت کند سخن می گفتند و من و جری تازه ازدواج کرده بودیم و من از مسائل متافیزیک می ترسیدم. جری در فکر قرار ملاقاتی با شیلا بود. من هیمشه او را از ملاقات با او منع می کردم تا اینکه قرار ملاقاتی با او گرفت و من را با خودش به آنجا برد. خانه ان زن در فونیکس آریزونا بود و خانه بزرگ و ساکت و بسیار زیبایی داشت. با ورود به منزل او، آرامش خاصی داشتم. بعد پیش خدمت ها ما را به اتاق او دعوت کردند. خانم دستیار شرح دادند که خانم شیلا می خواهد آرامش یابد و آگاهی اش را رها کند و آنگاه خانم شیلا با چند تنفس عمیق جمله را اعلام کردند: « این ابتدای کار است، آیا شما سوالاتی دارید؟ »

جری دفترش را باز کرد و شروع به پرسیدن سوالاتی که از قبل آماده کرده بود کرد. وقتی شیلا با ما حرف می زد من احساس آرامش داشتم و به او نگاه می کردم. وقتی او حرف می زد می دانستم پاسخ های فوق العاده اش، منبع دیگری دارد. جری در مورد سوالات پنج سالگی اش که در ذهنش بود می پرسید و ترس درونی قبل از ورود به آنجا به خوشبختی فراتر از همه احساساتم تبدیل شد. سوالات جری تمام شد و من به جری گفتم: خیلی علاقه مند هستم فردا باز هم به اینجا برگردیم.

فردای آن روز دوباره جری نیمی از زمان سوال پرسیدنش را به من داد تا بتوانم سوالاتم را از شیلا بپرسم. من از او سوال کردم: چگونه امکان پذی راست به شیوه ای موثرتر به اهداف مان برسیم؟ او پاسخ داد: با ایمان و مراقبه! من سوال کردم: منظورت از مراقبه چیست؟ پاسخش بسیار احساس آرامش داشت. او گفت: با لباسی راحت در یک اتاق ساکت بنشین و هنگامی که افکارت پراکنده می شوند آنها را رها کن و به نفس هایت متمرکز شو و به چیزی فکر نکن.  او به من گفت که هر انسانی می تواند چنین ارتباطی را تجربه کند. از آن زمان من عشقی در درونم شکل گرفت که توانستم مزد تمام اشتیاق هایم را در آینده دریافت کنم و با مجموعه ای از آگاهی های جمعی ( آبراهام ) ارتباط برقرار کنم. این آگاهی ها ارتعاشاتی جمعی غیرفیزیکی هستند که به رشد و تعالی هر شخص به شما یاری می رسانند. 

 

+ مجموعه کتاب های استر و جری هیکس:

شروعی دوباره1 - 1988

شروعی دوباره 2 - 1992

از خداوند بخواه به تو داده می شود - 2005

قدرت شگفت انگیز آرزوهای شما - 2005

کلید قانون جذب - 2006

کتاب سارا 1 : سارا قانون جذب را می آموزد - 2007

کتاب سارا 2 : دوستان خوب و بدون پر و بال سلیمان - 2007

کتاب سارا 3 : جغدی سخنگو به ز هزاران کلام - 2008

قدرت شگفت انگیز احساسات ( راهنمای درون ) - 2008

قانون جذب و ثروت - 2008

گرداب : مجموعه قوانین قانون جذب - 2009

قانون جذب و سلامتی - 2009

آفرینش والا - 2014

قانون جذب :  رازهای چگونگی تجلی میلیون دلار در قرعه کشی، عشق و زندگی و یادگیری - 2015

در انتظار ادامه این نوشته هستم

49 نفر در انتظار ادامه این نوشته هستند

مطالب مرتبط

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
captcha Refresh
پوریا درخشان:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۵/۰۳/۱۶

لطفا لینک دانلود کتاب راهنمای درون رو بذارین من خیلی بهش نیاز دارمپاسخ

medusa hosseinzadeh:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۵/۰۱/۲۷

سلام ..میخواستم بپرسم که خانم شیلا جلسه ظاهر کردن روح داشتن؟ همون جلساتی که ادم های دیگه روی میز گرد چوبی انجام میدن؟ یا اینکه این جلسه ی متفاوت بود؟ باتشکر
پاسخ

Aa Fg:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۵/۰۱/۲۰

سلام ببخشید مگه بیاندیشید و ثروتمند شوید از هیل نیست اگه نیست پس کی اولین بار اونو نوشته بود و چطوری نسخه اصلی و بدون تحریفشو پیدا کنیم خودتون دارین و همین طور کتاب با ارامش ثروتمند شوید هیل رو هم نسخه بدون تحریفشو از کجا پیدا کنیم ممنون که پاسخ میدیدپاسخ

علیرضا هوشمندفر:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۷

مرررسی خیلی قشنگ بود.
فقط خواهشا ادمه داشته باشه.
درضمن مطالبی که دوستان هم داخل کامنت ها گفتن خیلی خیلی عالیهپاسخ

مارال مرادی:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۶

چه جالب استر هم متولده مارس هستش!!! چقدر عالی، چند روز دیگه تولدشونه.
15 اسفند، روز درختکاری!!!
همیشه سبز باشیدپاسخ

فرشته عسکری راد:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۵

عالی بود، متشکرم****پاسخ

حامد ملک
حامد ملک:
illegal0 downvote1 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۳

سلام
درمورد کتاب "بیندیشیدو ثروتمند شوید" باید بگم که تمام کتاب های ترجمه ای که تو ایران وجود داره تحریف شده است اگه خواستید میتونم با دلیل هر نسخه ای که شما گفتید رو بگم که به چه علت و کجاش ایراد داره.
این کتاب فقط توسط انتشارات Melvin powers بدون تحریف چاپ شده و شما میتونید نسخه اورجینال این کتاب رو در سایت آمازون ببینید. قیمت این کتاب 99 دلار هست و از بین کتابهایی که ادعا میکنند اورجینال هستند داری بالاترین قیمت هست و استر و جری هیکس هم این نسخه از این انتشارات رو خونند.
موفق باشید.
http://www.amazon.com/THINK-GROW-ORIGINAL-UNABRIDGED-NAPOLEON/dp/B0098S8GME/ref=sr_1_11?s=books&ie=UTF8&qid=1456090919&sr=1-11&keywords=think+and+grow+rich+%2B+melvin+powers
پاسخ

حسین ایمانی
حسین ایمانی:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۲

سلام .
تا جایی که من اطلاع دارم کتابش اصلا خوب ترجمه نشده در ایران. اگه شما کتاباشو ترجمه میکردید خیلی خوب میشد.
ممنونپاسخ

حامد ملک
حامد ملک پاسخ داده:
illegal0 downvote2 | 3upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۳

سلام،
اکثر کتاب هایی که نامبرده شد رو من از انتشارات صورتگر خریدم و ترجمه ی خوبی هم داشته و حرف اول و آخر هموشونم اینه که احساس خوبی داشته باشید و از حساساتتون به عنوان قطبنمای زندگی استفاده کنید. البته بعضی از سایت ها هم کتاب های صوتی این نویسنده رو دارند که ترجمه ی خیلی عالی رو ارائه دادن و قابل درک تره.
کتاب های استر باید با تمرکز کامل خونده بشه مثلا تو یه جای ثابت و تو یه زمان ثابت. نه اینکه اونو هرجایی بخونید.
بعد از خوندن این کتاب ها، شما هم یه جورایی راهنمای معنوی خودتون رو پیدا میکنید. منم راهنمای معنویم رو پیدا کردم و اسمش اسباط هست و الان داریم باهم روز نوشته مینویسیم وممکنه بعدا کتابش کنیم. حداقلش اینه که از این به بعد به الهامات و ایده هاتون احترام میذارید.
.
من پیشنهاد میکنم اول از سری 3 جلدی کتاب سارا شروع کنید. فوق العاده است.
موفق باشید.
پاسخ

mehran f
mehran f پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 3upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۳

سلام . باهاتون روی اصل مطلب موافقم . فقط راهنمای معنوی که درون هر انسانی است پیدا نمیشه .. بلکه فعال میشه .. همه انسانها از نیروی راهنمای درون که همان روح الهی است برخوردارند فقط به علت عدم استفاده غیر فعال شده و میبایست ففط دوباره و برای همیشه فعال کنند . موفق باشیدپاسخ

حسن صفی زاده
حسن صفی زاده پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۴

سلام دوست عزیز کتاب ندای درون ازوین دایر هم عالیهپاسخ

حسین ایمانی
حسین ایمانی پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۳

ممنون حامد جان بابت پیشنهادت ، حتما تهیش میکنم.
استاد عباس منش تو یکی از جلسه های آفرینش گفت که کتابای استر هیکس تو ایران اصلا خوب ترجمه نشده و گاها برعکس هم ترجمه شده و اینم گفت که من خودم یه تیم فوق العاده برای ترجمه کتاباش جمع کردم ولی نتونستن کتاباشو ترجمه کنن چون کتاباش خیلی ثقیل بود.
منم با استنادبه گفته استاد عباس منش این مطلبو گفتم .کتاب آفرینش والا رو هم که این سایت ترجمه کرده و قراره رو سایت بذاره به نظرم خوب باشه.
خوشحالم که راهنمای معنویت رو پیدا کردی.پاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote1 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۳

متاسفانه موارد ترجمه کتابهای استر زیاد جالب نیستند.کتاب آفرینش والا را آقای ساجدی بر اساس دایره لغات مباحث کوآنتوم تبدیل کرده اند و تا چند روز دیگر بر روی سایت قرار می گیرد و واقعا این کتاب مجموعه ای از اگاهی های ناب است که وین دایر را متحول کرده بودپاسخ

رسول عباسی:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۲

با سلام و درود
راز سانسور شده (60 صفحه حذف شده ) کتاب ناپلئون هیل چیست ؟
در کانال تلگرام هم فرمودید که کلیپی درباره این موضوع ساخته خواهد شد .پاسخ

amir baktash
amir baktash:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۲

سلام
سئوالی در مورد کتاب راهنمای درون داشتم که با عنوان "قدرت شگفت انگیز عواطف شما "در ایران منتشر شده است ؟پاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۲

بله کتاب اصلی قدرت شگفت انگیز احساسات است که در ایران تحت عنوان های من در آوردی مانند قدرت شگفت انگیز عواطف یا راهنمای درون مطرح شده است که همگی یکسان هستند
در جهان تغییر عناوین کتابها فقط در کشور ایران برای درگیر کردن ذهن مخاطبان و خرید مرسوم است. عناوین کتابها توسط انتشارات عوض می شود تا حجم خرید بازار را از آن خود کنندپاسخ

حسن صفی زاده
حسن صفی زاده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۲

درودبرشما
عالی بود .
کتابهای اشاره شده ترجمه شده وپیدامیشه؟پاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۲

بله تمام کتب در ایران ترجمه و قابل تهیه است به غیر از دو کتاب آخر. شما می توانید از انتشارات جیحون به صورت آنلاین هم کتب را تهیه کنیدپاسخ

مهدی براتی
مهدی براتی:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۲

سلام
مقاله ابتداش نیاز ویرایش داره ..( همراه همسرش جری )درسته ..!!
اونجا که میگه بعد فوت همسرش دیگه کتاب چاپ نکرد....تا این که وین دایر کتابی...کدوم کتاب میگه ؟؟/وبعدش چی میشه؟؟ جواب سوالاتشو پیدا میکنه؟؟
مقاله ی خوبی بود ..
اما مطالبش خیلی پراکندس و کوتاه هستش ..
چرابیشتر استر مطرح هس ؟؟ .. درحالی که با همراهی جری کتاب هارو نوشتن و کارگاه هارو برگزار کردن!!
باسپاس
پاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۲

ممنون تصحیح شد. استر به علت ایجاد کانال ارتباطی با آبراهام بیشتر مورد توجه قرار گرفته است و بنیان گذار قانون جذب در جهان شناخته می شود
در مناظره استرهیکس اعلام می کند که به سایر پاسخ ها رسیده است و به همین خاطر وین دایر کتاب آفرینش والا را منتشر می کند تا پاسخ های جدید را در جهان گسترش داده باشد. استر در زمان از دست دادن جری خیلی مبهوت برخی مسائل بود تا اینکه با جری ارتباط در سطح آبراهام ( آگاهی جمعی ) برقرار می کند و پاسخ خیلی از سوالاتش را می گیرد و مشغول کارگاه های جدید می شودپاسخ

پری فتح الهی:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۲

پری فتح الهی بسار عالی بود، آقای ساجدی.پاسخ

سهراب ولیزاده
سهراب ولیزاده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۲

ممنون عالی بود. امیدوارم یک روز این خانم به ایران بیان.پاسخ

مهدی صالحی:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۲

سلام خیلی عالی متشکرم ببخشید 2 تا کتاب آخری در ایران چاپ شده میشه تهیه کرد؟
اگه میشه کیلیپ تصویری هم از استر هیکس بگذارید خیلی عالیه میشه
از اطلاعات به روزی که در سایت قرار میدین شپاسگذارمپاسخ

هیئت مدیره
هیئت مدیره پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 1upvote
۱۳۹۴/۱۲/۰۲

کتاب آفرینش والا توسط سایت مدرسه آرزوها ترجمه و مجوز گرفته شده است تا چند روز دیگر روی سایت قرار خواهد گرفت
اما کتاب 2015 تازه آمده و هیچ انتشاراتی ترجمه اش نکرده است شاید سایت مدرسه آرزوها بازهم ترجمه اش کندپاسخ

عضویت در خبرنامه

باعضویت در خبرنامه از آخرین اخبار این سایت مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد نمائید