امروز : شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵
  • شروعی قدرتمند
1

فراتر از قانون جذب - قسمت دوم

print send-to-friend
فراتر از قانون جذب - قسمت دوم
کد فایل : ۵
تاریخ به روز رسانی: ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
بازدید: ۳۱۷۲
تعداد نظرات: ۱
   (۹ امتیاز دهنده)

به اشتراک بگذارید :

فراتر از قانون جذب - قسمت دوم

 

حوزه آموزشی : قانون جذب

سطح آموزش: فراروانشناسی - ادراکی

 

بخش دوم مجموعه ی فراتر از قانون جذب به مباحثی از درون ذهن می پردازد که افراد چرا در زندگی به موفقیت نمی رسند. مجموعه ی فراتر از قانون جذب به مباحثی ورای قانون جذب می پردازد که هر شخص ابتدا باید بر این موارد مسلط بشود. درک قوانین جهان هستی نیاز به پیش نیازهای ذهنی دارد که از وجود خود قانون هم مهمتر می باشند. سوالات متعددی در زمینه ی قانون جذب در اکثر نقاط جهان وجود دارد که همواره باعث سردر گمی عموم مردم شده است. تحقیقات مستمر ما نشان داده است که هر فرد باید قبل از ورود و استفاده از مباحث قانون جذب، حوزه های ذهن خودش را مورد بازسازی کامل قرار بدهد. هیچ انسانی بدون کسب دانش و آگاهی لازم برای درک قوانین طبیعی نمی تواند وارد این موضوعات گسترده بشود. گاها موارد آموزشی در کشور عزیزمان ایران حول آموزش چگونگی عملکرد قانون جذب می باشد فارغ از اینکه بیش از 80 % جامعه نمی توانند قانون جذب را به راحتی مورد تجزیه و تحلیل ذهنی قرار بدهند. این تحقیقات ما را در مسیری فراتر از قانون جاذب قرار داد تا بتوانیم به بسترسازی ذهنی افراد قبل از ورود به مباحث تخصصی قانون جذب بپردازیم. قطعا این دشوارترین و حساس ترین مرحله ای باشد که نیاز است مدت زمانی را به آن اختصاص بدهیم.

به یمن انتشار فیلم راز ، امروزه دیگر قانون جذب کائنات یک راز محسوب نمی شود و اکثریت مردم جهان از آن آگاه هستند و در بهبود زندگی خویش از آن بهره می برند. دیگر برای کسی صحت و درستی وجود یا عدم وجود این قانون شک و شبه محسوب نمی شود که بخواهیم این موضوع را برای دیگران اثبات کنیم یا آن را رد نمائیم. ما باید به طور پیوسته و روزانه نیاز داریم مسیر رشد شخصی خودمان را دنبال کنیم و بر روی جریان فرکانس خواسته های خود قرار بگیریم. سری مجموعه ی فراتر از قانون جذب برای اولین بار در ایران به صورت دانشی فراگیر و ساده برای عموم مردم طرح ریزی شده است تا به هموطنان مان نشان بدهیم که چه چیز پشت قانون جذب می گذرد که برخی اوقات تلاش های زیادی می کنیم اما نتیجه غیردلخواه رقم می خورد. شاید زمان آن  فرار رسیده است که این سوال مهم را از خودمان به صورت جدی بپرسیم : به راستی قانون جذب چیست؟

 

فراتر از قانون جذب،قانون جذب،قانون کائنات،فیلم راز

 

سرفصل آموزشی قسمت دوم:

تست خودشناسی

حوزه های ذهن

اگوی درونی

فواید اگو

علائم ابتلا به خودشیفتگی

مشکلات فرورفتن در اگو

راه های غلبه بر اگو

دلایل عدم نتیجه گیری از قانون جذب

مسیر قانون جذب


شرایط استفاده از این مجموعه ی آموزشی:

  • در ابتدا حداقل 10 مرتبه فایل صوتی آموزشی را بشنوید.
  • در زمان گوش دادن به فایل صوتی می توانید اسلایدهای مربوط به آن را مورد مطالعه قرار دهید.
  • این فایل آموزشی مورد استفاده افرادی است که زیر یک سقف در حال زندگی می باشند و کپی برداری برای سایر افراد اکیدا ممنوع و غیرقابل استفاده می باشد.

 

ما از همه دوستان خواهشمندیم که فقط افرادی که متعهد به موفقیت 100 درصد خودشان هستند این آموزش های تخصصی را دنبال کنند  و ما در تلاش هستیم که در آموزش های رایگان، دانش عمومی که باعث موفقیت فردی می شود را در خدمت هموطنان مان قرار بدهیم.


مشخصات فایل دوره:

فرمت : MP3

کیفیت فایل صوتی : 128 بیت ریت - CBR

مدت زمان : 34:15

حجم فایل : 31.09 مگابایت

PDFاسلاید های آموزشی

استفاده از تکنولوژی یادگیری با درک بالا در پس زمینه فایل صوتی آموزش

 

هدیه ویژه این قسمت : دانلود کتاب قانون جذب

 

بخش دوم کتاب صوتی قانون جذب به روش ساده و روان  (تهیه شده ی استودیو حرفه ای)

 

مطالب مرتبط

لیلا عباس پور:
illegal0 downvote1 | 3upvote
۱۳۹۴/۰۳/۲۳

ممنونم ازشماودانلودهم به راحتی انجام شد.پاسخ

عضویت در خبرنامه

باعضویت در خبرنامه از آخرین اخبار این سایت مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد نمائید