امروز : شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵
  • شروعی قدرتمند
1

راهکارهای شگفت‌انگیز جذب پول

print send-to-friend
راهکارهای شگفت‌انگیز جذب پول
کد مقاله : ۵۰
تاریخ به روز رسانی: ۱۳۹۴/۰۶/۲۸
بازدید: ۳۸۳۴
تعداد نظرات: ۵
   (۳ امتیاز دهنده)

به اشتراک بگذارید :

راهکارهای شگفت‌انگیز جذب پول


 پول در ما احساساتی متناقض ایجاد می‌کند. دیدن پول ممکن است به احساس «امنیت» یا برعکس احساس «نداری» در ما دامن بزند. ممکن است با دیدن پول فکر کنید می‌توانید چه چیزهای خوبی با آن بخرید و «شاد» شوید یا برعکس، آن پول را به قدری کم بدانید که احساس کنید هرگز به خواسته‌های خود نخواهید رسید و احساس غم و محرومیت تمام وجودتان را فرا بگیرد. با دیدن پول ممکن است در شکم خود (چاکرای سوم) احساس گرما داشته باشید یا برعکس در گلوی خود (چاکرای پنجم) بغضی دردناک حس کنید. به عبارت دیگر، ما با دیدن « پول » همزمان احساسات مثبت و احساسات منفی را تجربه می‌کنیم.


 احساسات مانند امواج ارتعاش از ما ساطع می‌شود و ما فرکانسی مشابه خودمان داشته باشد، جذب می‌کنیم. پس اگر با دیدن پول احساس شادی و گرما داشته باشید، پول فراوانی برای تأمین امنیت و شادی وارد زندگی‌تان می‌شود ولی اگر با دیدن پول احساسی ندارید یا حس «محرومیت و اندوه» داشته باشید، پول از شما دور می‌شود تا فقر و محرومیت و غصه بیشتری را تجربه کنید.


راهکارهای داشتن احساسی عالی از دیدن پول


راهکار اول - به وجه مثبت پول بنگرید.
1. اسکناس دورو دارد. پیش خودتان قرار بگذارید که یک سمت اسکناس برای شما معنای مثبت فراوانی داشته باشد و سمت دیگر آن معنای منفی از دست دادن. پیش از مطالعه بقیه مطلب، به اسکناس نگاه کنید و برای خودتان معنای مثبت و منفی اسکناس را تعیین کنید.

روی مثبت پول


2. اسکناس‌ها را خیلی مرتب و تمیز در کیف مناسبی قرار دهید. هرگز آن‌ها را مچاله در جیب تان نچپانید! اسکناس‌ها را طوری در کیف پول خود قرار دهید که وقتی کیف را باز می‌کنید، سمت مثبت اسکناس به‌سوی شما باشد.


3. هر بار می‌خواهید پولی بپردازید، با آرامش کیف پول خود را باز کنید و به‌آرامی اسکناس سالم و تانخورده را از آن خارج کنید. اسکناس را به نحوی به‌طرف مقابل دهید که سمت مثبت پول بالا باشد و بتوانید آن را ببینید. این روش در مورد کارت‌ بانکی هم کاربرد دارد. روی یک‌طرف کارت‌ بانکی اسم شما درج‌شده است. این سمت مثبت کارت است. هنگام ارائه به فروشنده، دقت کنید که سطح مثبت کارت به سمت بالا باشد. با این راهکار کوچک هر بار به پول یا کارت‌ بانکی خود می‌نگرید، احساس ثروت ، امنیت و شادی خواهید داشت. این احساس خوب باعث می‌شود پول بیشتری به زندگی شما وارد شود.

 

راهکار دوم - تصور کنید باسخاوت پول می‌بخشید.
هنگام پرداخت پول تصور کنید که فردی ثروتمند و بخشنده هستید که برای تشویق و تشکر از خدمات فروشنده‌ها، به آن‌ها پول می‌بخشید. با این احساس و بخشندگی، پول بپردازید. هنگام پرداخت قبض آب، برق، گاز و تلفن احساس کنید چقدر خوشبخت هستید که می‌توانید به‌راحتی از آب، برق، گاز و تلفن استفاده کنید و برای تشکر از خدمات سازمان‌های مربوطه خیال دارید به آن‌ها انعام و پاداش دهید؛ سپس باسخاوت قبض را بپردازید.


 پیش از پرداخت هر پولی، به احساس خود توجه کنید، اگر با احساس بغض و اجحاف پول پرداخت می‌کنید، مطمئن باشید به‌زودی پول بیشتری از جیب شما خارج خواهد شد؛ درحالی‌که وقتی بااحساس شادی و خرسندی، پول خرج می‌کنید، پول بیشتری به‌سوی شما جاری می‌شود! به خاطر داشته باشید، پول انرژی است و باید جریان داشته باشد. شما با پول فراوانی که کسب می‌کنید نیازها و خواسته‌های خودتان و خانواده‌تان را فراهم می‌کنید. شما پول را فقط برای پول جمع‌کردن نمی‌خواهید، بلکه می‌خواهید پول را به‌درستی و شایستگی خرج کنید. پس یاد بگیرید در هنگام پرداخت هزینه‌ها، شاد و سپاسگزار باشید.

 

راهکار سوم - پول ربا بسازید ( قلک مغناطیسی پول )
ظرفی شیشه‌ای را درجایی قرار دهید که بتوانید به‌آسانی ببینید. هر بار که به خانه می‌آیید، جیب‌ها و کیف خود را بگردید و پول خرده‌های خود را پیدا کنید و در آن ظرف بریزید. ظرف شیشه‌ای پر از پول، مثل یک مغناطیس، پول را به زندگی شما جذب می‌کند. آخر ماه، پولی که در شیشه جمع شده، پس‌انداز کنید. ماه آینده، این راهکارها را اجرا کنید و از تأثیر شگفت‌انگیز آن‌ها در زندگی‌تان بهره ببرید. یادتان باشد این تمرین‌ها باید اجرا شوند تا اثر خود را نشان دهند. مطالعه کردن خوب و سودمند است، اما به‌تنهایی تأثیر چندانی در زندگی شما نخواهد داشت.

 

قلک مغناطیسی پول


راهکار اول - همیشه به جنبه مثبت پول و کارت‌بانکی خود بنگرید تا قلب تان با دیدن پول ، پر از احساس شادی و امنیت شود.
راهکار دوم - هنگام خرج کردن پول، وانمود کنید دارید پول تان را باسخاوت می‌بخشید و برای قدردانی از عملکرد خوب فروشنده به او انعام می‌دهید. یاد بگیرید هنگام پرداخت پول، احساس شادی و سپاسگزاری داشته باشید.
راهکار سوم - همین امروز یک پول ربا بسازید و نتایج این تمرین را در این صفحه منتشر کنید.

 

نویسنده: دکتر آناهیتا چشمه علائی

 

 

در انتظار ادامه این نوشته هستم

9 نفر در انتظار ادامه این نوشته هستند

مطالب مرتبط

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
captcha Refresh
عبدالرضا آقاخانی
عبدالرضا آقاخانی:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۰۹/۲۸

عالی سپاسپاسخ

فهیمه دایی جعفری:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۰۷/۰۱

درود فراوان برشما...........خیلی جالب بود و کارامد.............حتما استفاده می کنم..........موفق باشید.پاسخ

فائزه حقیقتی:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۰۶/۲۸

بسیار ممنون..از مطالب خوبپاسخ

رضا صداقت طلب
رضا صداقت طلب:
illegal0 downvote0 | 2upvote
۱۳۹۴/۰۶/۲۸

با تشکر از خانم دکتر چشمه علائی بابت مقاله بسیار خوب در خصوص پول و نحوه احساس مانسب به آن در هر لحظه که باعث جذب بطرفمان میشودپاسخ

عباس صابری
عباس صابری:
illegal0 downvote0 | 0upvote
۱۳۹۴/۰۶/۲۸

سلام. بسیار مقاله عالی و کاربردی هست. از شما ممنونم.
مدتی است پولهایم را با توجه به طرف مثبت و منفی آن درون کیف پولم قرار میدهم و نتیجه های خوبی گرفته ام. توصیه میکنم حتما این تکنیکها را انجام دهید. پاسخ

عضویت در خبرنامه

باعضویت در خبرنامه از آخرین اخبار این سایت مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد نمائید